Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewczynkajakmalinka

kto tu kogo oszukuje??

Polecane posty

Gość dziewczynkajakmalinka

witam, postaram sie napisac, krotko, zwiezle i na temat :P mam faceta od paru miesiecy na odleglosc, spotykamy sie srednio co tydzien, dwa jezdzimy do siebie na pare dni. on ma 30 lat, jest starszy ode mnie o 5 lat. wszystko uklada sie tak, jak byc powinno, jest bardzo dobrze przez wiekszosc czasu. z tym, ze mam maly problem- ja nie umiem ufac facetom ( i to nie bez powodu, ale tego juz nie bede pisac, strata czasu ). jak wiadomo ja kobieta mam kolegow z ktorymi gadam na rozne tematy, on ma kolezanki i z nimi tez rozmawia o wszystkim. tylko jest taki maly szkopol- ON utrzymuje kontakt ze swoimi bylymi, nieraz sie o to poklocilismy, on mowi ze jestem chorobliwie zazdrosna, ale ja nie potrafie wierzyc mu na slowo po tym, jak ostatnio u niego bylam i powiedzialam mu, ze zajrzalam na moment w archwum gg ze wie jaka jestem i niech nie bedzie zly o to itd, ale nic nie przeczytalam tam ciekawego nie zdarzylam- to on usunal cale archiwum i powiedzial, ze nie bede go kontrolowac, ze ma mnie to nie obchodzic o czym on pisze z kolezankami, i ze tam nie bylo nic do ukrycia i mam mu wierzyc.i mam sie odwalic od jego kolezanek. teraz mam problem, czy wierzyc, czy zachodzic w glowe, ze jednak mial cos do ukrycia? wiem, ze przede mna mial taka sympatie, im nie wyszlo nie spotkali sie. tylko jak bylam ostatnio to tez widzialam ze gadal z nia na skajpie ze 4 godziny. nie wiem juz co myslec. teraz wpadlam na pomysl zeby mu sie na gg wlamac i zrobilam to bo nieraz jak rozmawia ze mna przez skajp to pisze z kolezankami i nie wiem nawet o czym bo wyczyscil cale archiwum ;\ przesiedzialam u niego na gg chyba z 10 minut i wylaczylam bo wyrzuty sumienia mnie dopadly. ale patrzac z drugiej strony to inaczej sie nie dowiem o czym tak gada z tamtą. dodam, ze np. na facebooku zawsze komentowal jej, gadal z nia a mi nic. i jak powiedzialam dla smiechu napisz mi cos to on mi na to, ze bedzie pisal co chce i komu chce. mysle ze moze nie ma nic do ukrycia, ale troche mi sie wydaje ze chce mnie sobie ustawiac. on mowi ze mnie kocha bardzo i ze jest ze mna szczesliwy i ze mu dobrze ze mna. teraz jedzie na kontrakt do pracy na kilka miechow i nie wiem juz wlasciwie na kogo ja bede czekac ;\ tez go kocham. czy dobrze zrobilam z tym gg? moze to on jest nie fair?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezły doradca
ty powinnas sie odciac od złych nawyków z przeszłosci i on tez.Oboje macie jakies problemy z tym.Ja z byłymi prawie nie utrzymuje kontaktów a jesli juz to sporadyczne i formalne.Jesli ktos tego nie kuma i ma niezdrowe podejscie, to jego problem.Nie widze siebie i mojej kobiety utrzymujac kontakty z byłymi a bedac ze soba.To kkwestia podejscia,dojrzałosci i zasad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynkajakmalinka
on mi mowi ze znimi nic juz go nie laczy, ale tez to nie znaczy ze ma rozstac sie w klotni z kims skoror sami oboje tak zadecydowali. ja np. nie gadam z bylym bo nie mam o czym nie chce prowadzic toksycznch rozmow. moze wazne jest to, ze mnie nie oszukuje. ale mowi ze te rozmowy juz nie wygladaja tak jak kiedys gdy sie ze mna nie spotykal. ja chcem u ufac ale czuje sie jakbym przymykala oko na flirt. i nie chce tez z takiego powodu sie rozstawac bo zawsze jest jakies wyjscie z sytuacji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się wydaje, że właśnie dlatego tak zareagował bo ma coś to ukrycia. Gdyby nie miał nic do ukrycia pokazałby ci, że ich ich kontakty są czysto koleżeńskie i normalnie powiedziałby, żebyś więcej go nie szpiegowała. Liczy się pierwsza reakcja, a on się wkurzył, skasował, powiedział żebyś się ODWALIŁA( już za samo to powinien dostać w pysk).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle o czym można gadać z koleżanką przez 4 godziny przez skejpa. Z tobą też tyle czasu rozmawia?? Może urządzili sobie jakiś cybersexik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynkajakmalinka
a czy zrobie blad jak wlamie mu sie na gg? nie po to aby tam siedziec ZAWSZE, tylko jak wiem ze on jest a nie pisze do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość refikiis
dobrze zrobilas przynajmniej wiesz zkim sie spotykasz. Daj sobie z nim spokoj. Niech zajmie sie swoja kolezanka. Nie wchodz im w droge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynkajakmalinka
ale wlasnie o to mi chodzi ze on chce sie ze mna spotykac i gada ze mnie kocha i ze mu dobrze ze mna i jest szczesliwy. on jest jakis dwulicowy ;\ ja mam wyrzuty sumienia przez zerkniecie do gg a ten sobie tam flirtuje z jakas byla sympatia z ktora mu nie wypalilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynkajakmalinka
gadalam o tym z mama i ona mowi ze mam o tym nie myslec, bo moze tak gadal kiedys i ze to sa takie pozostalosci i widac ze sie stara. a tamto mu przejdzie z czasem ;\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra skoro to są jakieś pozostałości to po co tak się wkurza???????? Czy gdyby on tobie zajrzał na gg aż tak być wybuchła i najechała na niego??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derrrjjfff
niech sie spotyka ztamta laleczka a ty lepiej odejdz ztego zwiazku.Akurat uwierze ze cie kocha i pewnie tamtej tez mowi ze ja kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynkajakmalinka
to co mam robic juz nie wiem. jak ja zobaczylam ze ma jakas byla na facebooku lub na skajpie to kazalam mu usunac i faktycznie usunal ale z jaka mina ze mu karze znajomych usuwac ;\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynkajakmalinka
a tamta usunelam mu ze skajpa i nie mowilam mu o tym i patrze ze nie dodal jej nawet nie zauwazyl ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A masz dostęp do jego kompa kiedy jego nie będzie???? Tak żeby mieć czas na prześwietlenie gg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynkajakmalinka
znam hasla ;] ja jestem na innym kompie on nie mieszka ze mna. i wlasnie tam nie ma nic takiego zeby sie przyczepic ;\ ale drazni mnie ta dziewczyna jedna i nie chce mu truc tylka o nia ciagle bo to tez bywa nudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×