Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mariiikaaa

Czy jeśli wezme ślub z mułzumaninem, ślub cywilny to czy moje dzieci będzie

Polecane posty

Gość mariiikaaa

chciał ochrzcic ksiądz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariiikaaa
Dlaczego. Co ma za różnice że ojciec jest mułzumaninem. Na jakiej podstawie Bibli ksiądz mi odmówi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna cola
normalnie ksiądz ci ochrzci dziecko, co wiecej bedzie zadowolony ze chcesz wychowac dziecko po chrzescijansku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Istytucja zwana kościołem katolickim kieruje sie wg własnych reguł, ale nie martw sie, pracownicy owej instytucji daja sie łatwo skorumpować, znajdziesz takiego bez problemu i za odpowiednią kwotę...ochrzci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej nie weźmiesz
bo poważny muzułmanin to nie weźmie takiego slubi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariiikaaa
''bo poważny muzułmanin to nie weźmie takiego slub'' A niby dlaczego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariiikaaa
''bo jedyną i prawdziwą wiarą jest islam, a reszta to niewierni. Amen.'' On tak wcale nie sądzi. Widze że macie o tym nie duże pojećie. A mnie interesuje kwestia księdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powazny muzulmanin slub
z niewierna brac moze, ale nie pozwolilby na wychowywanie dzieci w innej religii. Tak wiec nie jest prawdziwym muzulamaninem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariiikaaa
Gówno prawda, ale nie to jest tematem topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariiikaaa
Ja jestem zwolenniczką antykoncepcji i in vitro więc też nie jestem porządną chrześcijanką....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no prosze cie
zalezu ile wsadzisz do koeprty dla ksiedza ogolnie stawki na wsi sa: 0-150 zl - nie pzowoli ci ochrzcic 150-300zl - ochrzci ale z laska i musisz isc najpeirw do spoweidzi i obiecac ,ze twoje dziecko bedzie ministrantem powyzej 300zl- ochrzci w maisteczkach do 10 000 mieszkancow: 0-220 zl - nie pzowoli ci ochrzcic 220-370zl - ochrzci ale z laska i musisz isc najpeirw do spoweidzi i obiecac ,ze twoje dziecko bedzie ministrantem powyzej 370zl- ochrzci w miasteczkach powzyej 10 000: 0-300 zl - nie pzowoli ci ochrzcic 300-420zl - ochrzci ale z laska i musisz isc najpeirw do spoweidzi i obiecac ,ze twoje dziecko bedzie ministrantem powyzej 420zl- ochrzci w bylych miastach wojewodzkich: 0-350 zl - nie pzowoli ci ochrzcic 350-500zl - ochrzci ale z laska i musisz isc najpeirw do spoweidzi i obiecac ,ze twoje dziecko bedzie ministrantem powyzej 500zl- ochrzci w obecnych miastach wojewodzkich: 0-400 zl - nie pzowoli ci ochrzcic 400-550zl - ochrzci ale z laska i musisz isc najpeirw do spoweidzi i obiecac ,ze twoje dziecko bedzie ministrantem powyzej 550zl- ochrzci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no prosze cie
aha, te stawki sa ze strony avejudasz.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no prosze cie
powazny muzulmanin slub z niewierna brac moze, ale nie pozwolilby na wychowywanie dzieci w innej religii. Tak wiec nie jest prawdziwym muzulamaninem WZIAC MOZE TYLKO Z CHRZESCIJANKA albo muzulmanka!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariiikaaa
Dzieki może jeszcze się ktoś wypowie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żeby wziąć slub z tym muzułman
inem to musisz przejść na islam, więc nie ma mowy o chrzcie dzieci w kościele.Poza tym mąz ci tak nie pozwoliłby. Prędzej zabiłby dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariiikaaa
''Jedyną przeszkodą będzie twój małżonek'' ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariiikaaa - nie chrześcijanką, a katoliczką. Zdaje się, że ty o swojej wierze też g***o wiesz :D A jeśli chodzi ci o zdanie księdza, to najlepiej będzie, jak pofatygujesz się do pierwszej lepszej parafii rzymsko-katolickiej. Marne prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam propozycje taka
zapytaj sie o to ksiedza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już ci ktoś wyżej napisał. Muzułmanin nigdy nie zgodzi się na chrzest swojego dziecka. A już z pewnością nie chłopca :D Zbierasz materiał do pracy dyplomowej/programu tiwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariiikaaa
''Prędzej zabiłby dzieci.'' CZY TY JESTEŚ NORMALNA?? A po drugie czy ja napisałam że chce wziąć ślub z Arabem, czy z mułzumaninem? Mój narzeczony jest urodzony i wychowany w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariiikaaa
No właśnie tak samo jak Ty gówno wiesz o islamie. W islamie jak u nas są ponarzucane różne bzdury, przez różnych proroków i księży. I są też różne jego odłamy jak i są odłamy u nas. Jeśli kiedykolwiek słyszałaś o Polskich Tatarach, to może zrozumiesz jeśli nie odsyłam zpowrtem do szkoły. Więc nie zabije dzieci, jak to niektóre idiotki tu piszą, które się naogladały filmików z AL-Kaidą na YouTube. Mój narzeczony nie jest jakimś śmierdzącym Arabem tylko Polakiem tatarskiego pochcodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko, jeśli chcesz dokładnych wiadomości, to PISZ DOKŁADNIE :-o I, tak jak wcześniej, odsyłam do kancelarii w twojej parafii. Tam udzielą ci wszystkich informacji. A tak przy okazji, kulturą nie grzeszysz. Może dowiedz się, co to takiego (ta kultura), zanim zaczniesz prosić kogoś o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no prosze cie
ale tak juz nha powaznie mariika- to w czasie chrztu z tego co pamietam to sie OBIECUJE ze bedzie sie wychowawywac dziecko w wierze KOSCIOLA,ale jak ty masz to zamair zrobic skoro sama regul kosciola nie przestrzegasz- np.nie beiorzesz slubu koscielnego (to ze twoj facet to nie katolik to nie przeszkoda, nie zdziwilabym sie nawet gdyby top byl grzech - nie znam wszystkich zasad, jestem ateistka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariiikaaa
Więc mój narzeczony ma chyba racje. Twierdzi że religie stanowią duże ograniczenia i jest jak ja jest wierzący, niepraktykujący. Jeśli ksiądz będzie tak chciał zrobić, to nie ochrzcze dzieci, a one kiedy dorosną to podejmą sobie decyzje czy chcą zapisać się do jakiejś wiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariiikaaa
''skoro sama regul kosciola nie przestrzegasz- np.nie beiorzesz slubu koscielnego (to ze twoj facet to nie katolik to nie przeszkoda, nie zdziwilabym sie nawet gdyby top byl grzech - nie znam wszystkich zasad, jestem ateistka).'' Ksiądz katolicki nie chce udzielać ślubu jeśli jedna z osób jest nawet prawosławna. Więc takie coś odpada. U niego też nam nie dzadzą ślubu za wzgledu na mnie. Więc postanowiliśmy wziąć tylko cywilny. Ani ja ani on nie chcemy zmieniać religii w których zostaliśmy wychowani. Tylko że ja i on jesteśmy wierzący, ale nie zgadzamy się z różnymi dziwnymi zasadami narzuconymi przez naszych duchownych. Mozna powiedzieć, że ja i on też wierzymy w Boga jakkolwiek się nazywa, ale nie w nauke naszych religii. Dał mi wybór, do jakiej religii będą należeć dzieci, ale jeśli ksiądz będzie niechętny, albo bedzie jakieś kazania ogłaszał, to wogóle nie bedą należeć do żadnej religii aż podrosną i same zdecyduja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×