Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mariiikaaa

Czy jeśli wezme ślub z mułzumaninem, ślub cywilny to czy moje dzieci będzie

Polecane posty

"Więc mój narzeczony ma chyba racje. Twierdzi że religie stanowią duże ograniczenia i jest jak ja jest wierzący, niepraktykujący." - to po kiego grzyba myślisz o chrzcie? Wierzący - niepraktykujący? :-o Racja, pozwólcie dzieciom wybrać, gdy dorosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stde8
Marika. Nie ważne jakiego wyznania jest mąż. Jeśli jest tylko slub cywilny to nie mozna ochrzcic dzieci. jednak za kasę da sie przeskoczyć wszystko ja popełniłam kiedys duży błąd i będąc osobą niewierzącą wzięłam slub kościelny właśnie żeby móc dzieci ochrzcić - teraz bardzo żałuję bo z czasem stałam sie kompletną ateistką a zrobiłam cos wbrew sobie. z wiekiem człowiek staje sie bardziej asertywny w młodości popełnia różne błędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccmsnio
''bo poważny muzułmanin to nie weźmie takiego slub'' A niby dlaczego??? to chyba cos cie ten narzeczony oklamuje dzieci SA muzlumanami, jesli ojciec jest cos ja czuje ze nie bedzie dobrze w przyszlosci dajesz mu vize a potem bedzie kop w du..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghegh
a po zatym nie było gdzies w polsce facetów tylko wzięłaś ciapatego? pewnie na wakacjach w egipceie go poznałaś:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fat hop glaria
bedziesz bita kiedy twój mąż będzie jechał wielbłądem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli będziesz miała dzieci z muzułmaninem to nie będziesz miała nic do powiedzenia ,będziesz nikim, zastanów się.Z najomej córka wyszła za muzułmanna i mają dwoje dzieci 3 i 5.lat ,właśnie wywiózł te dzieci a mieszkali w Szwecji a jej każe zżec się praw do dzieci bo ją zabije ,tam jest tragedia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×