Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość może panna mloda

Wychodzić za mąż czy nie ?

Polecane posty

Gość może panna mloda

Eh wiem, że tytuł może brzmieć dziwnie, ale mam problem. Jestem z chłopakiem 2 lata , jakiś czas mieszkaliśmy razem, znamy się bardzo dobrze. Znam jego wady, zalety. On chcę ślubu i to jak najszybszego, a ja nie wiem sama. Z jednej strony nie czuje pewności, że powinnam wyj s c za niego, ale z drugiej strony podświadomie czuję , że nie znajdę lepszego męża. Może to strach , że już nie znajdę wartościowego faceta ( mam już swoj wiek :) ) Nie chcę przedłużać decyzji o ślubie bo to nie ma sensu, kompletnie błedne koło. ;/ Może macie jakieś rady jak wyjść z tej sytuacji ? Co zrobić , żeby w końcu podjąć decyzje ? Jakieś sposoby ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troche nieszczesliwa
Ja sie pospieszyłam ze slubem i teraz tego żałuje bo on się zmienił kompeltnie. Juz nie jest taki jak kiedys w niczym juz mi nie pomaga a seks... nudy...najgorsze jest to że wciaz sie klocimy a jestesmy 7 miesiecy po slubie teraz sama nie wiem co z tym zrobic bo wydaje mi sie że popełniłam bład.. a jestem młoda i dobija mnie to wszystko:( jesli masz watpliwosci to przemysl to jeszcze bo później moze byc za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczajna polka
bierz go bo wezmie inna!! potem mozesz juz nie znalesc dobrej partii a chyba nie chcesz zostac stara panna? pomysl ze niedlugo bedziesz mogla byc zoną i pchac dzidziusia w wozeczku 😍 kazda z nas o tym marzy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczajna polka
Troche nieszczesliwa, mysle, ze wszystko sie poprawi jak pojawi sie dzidzius :) musisz wierzyc w swoje malzenstwo o nie dbac! mowice Ci, bobasek da Wam szczescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Z jednej strony nie czuje pewności, że powinnam wyj s c za niego, ale z drugiej strony podświadomie czuję , że nie znajdę lepszego męża." A co musi sie stac, żebys tę pewnosc poczuła ? Mam wrazenie , że sama nie wiesz czego chcesz i najlepiej by było gdyby to ktoś inny podjął za Ciebie dezycje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może panna mloda
Może masz rację, wolałabym, żeby ktoś inny podj ał decyzje za mnie. Nie wiem co w tej sytuacji zrobić. Nie chcę póżniej żałować, w szczególności , że ślub kościelny jest dla mnie bardzo ważny i będzie mi ciężko brać rozwód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem do rzeczy
g... a nie błedne koło.Sa watpliwosci-nie ma slubu.Strach i parcie robia z ludzi matołów.Chcesz, to zostan jednym z nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczajna polka
oj nie boj sie. pomysl o bialej sukni i pieknym weselu to zaraz Ci sie humor poprawi :) jak sie bedziesz bac to zostaniesz stara panna, chyba tego bardziej sie boisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achhh
zwyczajna polka, a poza tym wszystko w porządku u ciebie? Tzn. pytam o zdrowie fizyczne, bo psychiczne ci dawno widzę siadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może panna mloda
Wesela i tak by nie było , tak zdecydowaliśmy cichy ślub gdzieś za granicą.Boję się ,ze nie znajdę nikogo lepszego, wiem , że to jest chore! Już dwa razy odchodziłam, ale jednak wracałam. Czekać jeszcze kilka lat z decyzją o ślubie, a co jeśli to jednak nie będzie to ? Czy znajdę kogoś mając 30 na karku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może panna mloda
Brak mi jakieś bliskości , on jest cudownym mężczyzną. ale czegoś mi brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superbitch
to wyjdz za araba, niczego ci wtedy nie zabraknie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może panna mloda Boję się ,ze nie znajdę nikogo lepszego, wiem , że to jest chore! skoro jest "cudowny " to dlaczego mialabys szukac kogos lepszego :O? "Czekać jeszcze kilka lat z decyzją o ślubie, a co jeśli to jednak nie będzie to ? " ale na razie to jest " TO"?:O "Brak mi jakieś bliskości , on jest cudownym mężczyzną. ale czegoś mi brakuje." "Jakiejs " czyli jakiej ? Ty chyba naprawdę nie wiesz czego chcesz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może panna mloda
Boję się tego, że będąc mężatką zakocham się w kimś innym. Nie wiem może slub przybliży mnie do niego. Nie wiem co jest ważniejsze w życiu, bliskość mężczyzny , który jest nieodpowiedzialny, który żle czasami traktuje kobietę czy braku tej bliskości , ale świadomośc , że on zawsze będzie przy mnie. Pisząc bliskość mam na myśli brak bliskości z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczajna polka
slub da jej dziecko i dume w spoleczenstwie. z 30stka na karku nikogo nie znajdziesz bo najlepsi juz za pozajmowani. a ja mam sie dobrze. mam dwojke wspanialych dzieciaczkow i trzecie w drodze :) jestem w 5 miesiacu. moje zycie jest cudowne 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może panna mloda
Bliskość, chęć ciągłego przebywania z tą osobą , dzielenia się swoimi najskrytszymi myślami , smutkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczajna polka
kochana ale zycie to nie ciagle przebywanie ze soba tylko praca i dzieci. no ja nie pracuje bo zajmuje sie dziecmi ale moj maz pracuje i nie zawsze ma czas dla mnie. trzeba zrozumiec swoja role.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczajna polka to prowokacja
z jakiej dziury ty wyszłaś kobieto?Jaki prestiż i poważanie w społeczeństwie da jej posiadanie dziecka?Tak mówi tylko jakaś dziunia co nic w życiu nie osiągnęła i spełnia się tylko jako matka Polka.A mając 30lat tez można znaleźć fantastycznego faceta,wyjść za mąż i urodzić dzieci.Ja jestem tego żywym dowodem,więc bujaj się kobieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tak mówi tylko jakaś dziunia co nic w życiu nie osiągnęła i spełnia się tylko jako matka Polka" - nie tylko. Są kobiety, które spełniają się jako matki, żony, tzw. kury domowe. I to jest ich realne, faktyczne szczęście. Ale ta tu, to faktycznie prowo. Sam sposób wyrażania się ma infantylny do bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczajna polka to prowokacja
Lady_of_Shalott-zgadzam się z Tobą bo sama jestem taką matką Polką.Mnie raczej chodziło o ten prestiż i szacunek społeczeństwa.Ja tego nie zauważyłam wręcz przeciwnie-współczucie i złośliwości.Mam czwórkę dzieciaków;współczucie bo tyle roboty i kasy(więc zakładają,że bieda)i patologia bo 4 i nie umieli skorzystać z antykoncepcji. Także niech laska nie pisze mi o szacunku i o tym,że dziecko może uratować małżeństwo,no sama widzisz ile jest takich tematów na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stooorkaaa
oo mam podobnie, z 1 strony wiem ze moj facet jest naprawde wartosciowy mam duze wymagania i wiem ze pewne wady u innych bylyby dla mnie nie do przejscia, ale z 2 strony chcialabym chyba jakiejs szalonej, spontanicznej pelnej zmyslowosci milosci, a po paru latach zwiazku nie mam juz tego na co dzien, kurcze to jest chyba jakas niedojrzalosc z 1 strony wiedziec ze ma sie u swojego boku kochajacego, odpowiedzialnego faceta, z ktorym fajnie sie rozumiemy, a z2 marzyc jeszcze o jakis milostkach i dzikim seksie:O nie mam doswiadczenia w tych sprawach bo z moim poznalismy sie jako gowniarze, ale nie chce szukac innych bo zupelnie nie o to mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta z marsa
Autorko, wg mnie sam fakt, że zadajesz to pytanie na forum świadczy o tym, że nie powinnaś wychodzić za tego faceta. Nie wyszłabym za mąż, gdybym miała choć cień wątpliwości, naprawdę. To zbyt poważna decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stooorkaaa
mowicie ze jak sie ma watpliwosci to nie powinno sie brac slubu, wydaje mi sie ze kazdy jakies tam ma, chociazby co do przyszlosci , przeciez nie wiemy jak bedzie sie ukladac za 5-10 lat a co jak poznamy kogos innego zakochamy sie zupelnie bezmyslnie, nie kazdy moglby prowadzic podwojne zycie, ja np mam tego typu dylematy, przeciez nie wiem kogo spotkam jeszcze w swoim zyciu, tak samo jak nie wiem jak moj facet bedzie sie zachowywal w dalekiej przyszlosci moze stanie sie gnusnym nudziarzem albo pracoholikiem i go w domu nie bedzie calymi dniami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×