Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

hejka Ja już po pracy leże i odpoczywam. Nie robiłam więcej bety mam nadzieje że wszystko w porządku. W piątek mam do lekarza oby było już coś widać bo boje się że moje marzenia o dziecku prysną. Według kalendarza internetowego dziś 5 tydz i 3 dzień. Myślicie że to za wcześnie żeby potw ierdzić ciążę u ginekologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny. ja pisze ze szpitala. wczoraj dostalam najpierw strasznie duzych boli podbrzusza, ze doslownie chodzilam po scianach, m zadzwonil do mojego gina, ten powiedzial, ze jak nie wystapi plamienie to jutro (wypadlo by dzisiaj) na wizyte,a jak plamnienie to do szpitala, no i dostalam nie plamienia a krwawienia. wiec pelna panika, jazda do szpitala, na usg nic nie widac, jestem na duphastonie czymstam jeszcze na powstrzymanie krwawienia. dzisiaj mialam robiona bete -550, a w piatek bede miala robiona kolejna. na razie nie wiedza, czy ciaza biochemiczna, czy po prostu zarodek sie zakamuflowal. wszystko sie wyjasni jak bedzie drugi wynik bety. ja jak mnie stad wypuszcza to jade do kliniki do Lublina, tam leczyly sie moje 2 znajome i obie utrzymaly ciaze ktore mialy male szanse na utrzymanie sie. klara-- ja tez jestem teraz w 5t3d. na usg nic nie widac, zreszta lekarze powiedzieli ze widac cos niezle dopiero pod koniec 6. cocacola-- a jak u Ciebie? wypuscili Cie ze szpitala??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sipp moj boze trzymam za ciebie mocno kciuki, najgorsze jest to czekanie, oby krwawienie ustapilo. A kiedy zrabia ci nastepne usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sipp moj boze, trzymam mocno kciuki za ciebie i fasolke, oby krwawienie ustalo. Najgorsze to czekanie ale jest o co walczyc. A kiedy nastepne usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippelsweg tak mi przykro mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze. Ja pochodzę z okolic Lublina i też jezdziłam tam do kliniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojojoj, no to sie tu dzieje... sipp trzymaj sie zdrowiutko! no wlasnie, cocacola nam przepadla... mam nadzieje, ze to nie jest zly znak :-o xenia - ale clo mozna chyba dawac tylko, jak hormony sa nie teges, bo inaczej mozna pogorszyc (czytalam w necie, ze niektorym to pogorszylo wyniki). Twoj mial badane hormony? Moj nie. Sprobuje go jakos namowic na dalsze badania a a poki co jedziemy na tym, co mamy. co sadzicie o akupunkturze na starania? Jedna babka zaklinala mi sie, ze to super srodek ale ja jakos sobie nie wyobrazam, zeby 6 igielek w moim ciele mialo zdzialac cuda ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipp biedulko kochana przytulam Cię mocno :* trzymam kciuki za wysoką bete!! Pisz jak tylko bedziesz mogłą... U mnie nie pojawiłą się dzisiaj @ Został mi jeszcze 1 test zrobie jutro rano a w piątek na bete.... Ogólnie czuję się zmęczona, aż kilka razy dostałam dzisiaj uderzenia goroąca, i na buzi starszne wypieki. Teraz wkońcu położyłam się :) Mój M kupił mi dziś laptopa bo swojego musi cały czas gdzies zabierać , więc jestem teraz na stałych łączach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny pozwolicie, ze dopisze sie do tabelki ;) NICK.........CYKL STARAŃ.....WIEK......DATA NAST @........MIASTO ada111..............7............23...........14.07.11 ..........zachodni świeżynka.........4............30............16.07.11 .........warszawa Ania29.............14............29...........17.07.11... .......Rzeszów Greczen...........14...........29...........21.07.11..... ......wielkopolska AniaMyszula........8...........23...........23.07.11. .........Koszalin Kotomirka.........16...........20...........24.07.11..... ....ok.Bydgoszczy zawiedzona........5...........23............25.07.11. . ......Podkarpacie Maria.D83..........6...........27............28.07.11 ..........Koszalin ewuś90..............1...........21...........27.07.11 ..........Żory Madzii22............6...........22...........28.07.11.. . ......Wielkopolska Pechowa............4...........22.............3.08.11.... . ....śląsk gosia 34............6............34............ 3.08.11...........O-E Xenia33.............7...........33............ 9.08.11...........Wrocław Tygrysek333.......5...........26...........9.08.11...... ....Warmińsko-mazurskie NICK........CYKL STARAŃ....WIEK....W OCZEKIWANIU NA @.....MIASTO Katii82..............2............29...........13.07.11.. .... ...Pomorskie/Trójmiasto Mloda Mama2010..4............26...........12.07.11...........UK natka89............1............22........ok11.07.11 ..........Starogard anvers..............6............26...........11.07.11... .......Antwerpen BlackRosssa........8...........27.............7.07.11.. . ......Rzeszów Panterka1981.....5............29.............???.... ...........małopolska Virtualia............2.............33.......06.08.11............UK **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ...PO KTÓRYM CYKLU.....MIASTO pablinka...............27.........25.11.11.......???. .........3.........MANCHESTER Katie84................27.........30.11.11.......???.... ......5.........Kraków olcik777...............26.........04.12.11.......???.... ......5.........Małopolska barbera...............29..........8.12.11...dziewczynka ...długo....wielkopolska nietoperek333.......28..........8.12.11........???...... ....2.........Bielsko-Biała Ania282...............27.........11.12.11........???.... . ....7.........małopolska Karolka8512..........25 ........18.12.11 .......???...........3........ok.Szczecina pani_biedronkowa..24.........24.12.11........???......... .4.........gdańsk Ira1....................27........25.01.12........???. .........6.........UK moniaa_aa............23........26.01.12........???..... .....1.........wielkopolska kozza..................27........12.02.12.........??? .........3........okolice Łodz vixwoman.............25........21.02.12.........???...... . .1........śląsk cocacolagirl..........26............???.............???.. .......16.......Łódź ChceByćMamą.......27............???.............???.... .....???.......UK klara1984.............27............???.............???.. .......10.......lubelskie Sippelsweg............28............???.............???.. ........7.......świętokrzyskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram sie dopiero 2 miesiac. postanowilam w tym mc stosowac testy owulacujne. wspomagam sie tez baby comp ale mam troche watpliwosci czy jego wskazania sa poprawne ( dlatego kupilam testy owu.) dziwi mnie ze jesli chodzi o planowanie plci dziecka to BC tez wskazuje na odwrot ...przed owu chlopca, po dziewczynka ???? i badz tu madry. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski... No u mnie jakies plamienie sie pojawilo , chociaz dalej bola mnie piersi ale jak nigdy brzuch na okres mnie nie boli ,, jeszcze. bylam wcz jeszcze u gina ale nawet mnie nie zbadala tylko stwierdzial ze za wczesnie .. czyli tak jak w pon powiedzial mi to lekarz . ja robilam wcz test 1 kreska;/ nie wiem czy to plamienie oznacza @ wiec jak sie rozwinie to dam znac co przeniesiecie mnie z tableki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, sipp trzymam kciuki by beta sie powiekszyla, mnie wypuscili dzis po 24dniach, dzis o 19 mam mega wazne usg...beta stanela w miejscu, ale reczne badanie ordynatora wykazalo megasna macice...teraz nadzieja ze wieczorem zobacze serduszko jak dzwon...nie moge spac...boje sie ...niczego tak nie pragne jak fasolinki z tykajaca diodka serduszkiem...do 19to bedzie wiecznosc, modlcie sie prosze bym nie musiala trafic z powrotem na zabieg do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! krwawienie juz nie jest takie dramatyczne jak we wtorek, no ale nadal jest plamienie, bete bede miala robiona dopiero jutro coby bylo 2 doby roznicy miedzy pobraniami. lekarz mi powiedzial, ze jak bedzie ponad 1000 to jest nadzieja, ze bedzie dobrze, a jak bedzie mniejsza to raczej nie. ordynator w ogole cham i prostak przy badaniu powiedzial, ze szanse sa minimalne bo jest krwawienie, a pozniej ze mam sie rozluznic, bo inaczej jemu ciezko badanie zrobic. gdybym nie czula sie jakbym dostala obuchem w leb to bym go chyba rozerwala golymi rekami. cocacola-- 24 dni??? masakra. trzymam mocno kciuki coby na usg wyszlo wszystko pieknie i serduszko by bilo mocno i zdrowo. ja nie wiem kiedy bede miala nastepne usg, na razie stwierdzili, ze ciaza biochemiczna, ale moze sie rozwinac wszystko jeszcze poprawnie. ze za wczesnie na stwierdzenie czegokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)kurde:(Sipp:)i cola:) trzymam kciuki:)jak Was czytam to mi sie moje przeżycia sprzed dwóch lat przypominaja:(az płakać sie chce...:(tak wiec bądźcie dzielne:)teraz walczycie za dwoje:)i żebyście wygrały tą walke:)życze Wam rego z całego serca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cocacola sipp bede sie za was modlic, zeby wasze fasolki sie utrzymaly,,, Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, masakra, co się teraz dzieje z tymi ciązami... same problemy :( Wydaje sie, ze wystarczy zajsc i juz problemy z głowy, ale to dopiero się zaczyna... Zycze Wam oczywiście zeby wszystko sie wyjasnilo na plus i wysokich BET :) sorry za to, co teraz napiszę.. ale ciągle mam w głowie te słowa położnej, która podeszla do mnie po zabiegu łyzeczkowania i powiedziała: "Proszę się nie martwić, natura wie co robi.. Można walczyć o ciąże, ale nie wygra się z naturą. Jesli ona zadecydowała, ze zarodek jest za słaby, albo nieprawidłowej budowy.. to chciałby Pani wychowywać "na siłe" utrzymaną ciąże", czyli chore albo ciezko uposledzone dziecko???? " Wtedy byłam oburzona i odpyskowałam jej, ale teraz z perspektywy 2 lat wiem, ze miała rację.. :( Moja siostra pracuje w osrodku dla dzieci z porażeniem mozgowym i to wielki dramat, nie moge patrzec na ból w oczach tych rodziców, ktorzy tam przychodzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jestem po wizycie, ordynator jak zwykle chamowaty i gburowaty stwierdzil, ze bete mam bardzo niska i zmniejszyl leki podtrzymujace. ogolnie dal mi do zrozumienia, ze jest juz po zawodach i jutro pewnie zwonie lozko.... oczywiscie glowa juz mnie rozbolala na maxa z nerwow, no ale coz na to poradze. bedzie co ma byc. na pewno zrezygnuje z tego szpitala i bede jezdzila do lublina jak uda mi sie zajsc w nastepna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m wlasnie dzwonil do tego prof z lublina, powiedzial, ze jak beta spadnie to w pn mam sie do niego zglosic, jak wzrosnie prawidlowo to we wtorek lub w srode. ogolnie stwierdzil, ze tego ordynatora powinno sie ukrzyzowac za to co robi z pacjetkami, bo to ze jest chamem i gburem to jedno ale przy okazji jest strasznie niedelikatny i nawet w lublinie juz wiedza, ze potrafi pacjentki w trakcie badania porozrywac. no i serwuje takie nerwy, ze z samego tego mozna poronic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nienawidze takich chamów - ciekawe jakby tak ciężarnej żonie powiedział... burak jeden... tylko te typy tak mają... w pracy wazni tacy, a w domu równiutko pod pantoflem siedzą i wiedzią gdzie ich miejsce.. dlatego później chcą sie dowartościować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xenia-- jego zona tez jest ginekologiem i takim samym socjopata jak i on. oboje nie maja pojecia o byciu dobrym lekarzem a juz zwlaszcza o podejsciu do pacjentki w ciazy. na szczescie udalo sie mojemu m dodzwonic do tego prof i przyjmie mnie i bedzie prowadzil. powiedzial, ze beta jak na ten tydzien ciazy wcale nie jest za niska. sam mi zleci serie badan jak juz tam bede i wtedy bedziemy dalej wyrokowac czy starania od nowa czy utrzymywanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippelsweg a pamiętasz moze wszystkie swoje wyniki bety jakie maiłaś robione??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katii-- to byla moja pierwsza beta w tym cyklu. wiec nie mam z czym porownac czy jest wzrost prawidlowy czy nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipp a dziś nie chciałaś zrobić,żeby już wiedzieć co się dzieje? Czy roś nie czy spada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki już widzę bedziesz miła robione jutro oki, a w szpitalu Ci zrobią? zostajesz tam na noc? Jak się czujesz? Masz jeszcze krwawienie jak np.wstaniesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sipp przez te 3,5 tygodnia w szpitalu tez napotkalam na jednego takiego i juz po rozmowie z nim sadzilam ze wlasnie dochodzi do poronienia...takim powinni odbierac licencje;/ dziewczyny zwariuje do 19.20;/ boje sie ze jest po ptokach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cocacolagirl jesteś bardzo dzielna, leżenie w szpitalu jest strasznie wyczerpujące psychicznie i fizycznie. Nie zapomne tego uczucia jak pierszy raz po 4 tygodeniowym pobycie w szpitalu weszłam do mojego kochanego domku, do mojej sypialni, łózka, poscieli, spokoju i ciszy... Może uda ci się zasnąć i przespać ten dzień... zeby się nie denerwować i nękać myślami... przytulam Cię :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mnie jeszcze nie przyszła @ Dziś nie czuje nic, nie boli mnie brzuch ani jajnik, nic... zrobiłam rano test 1 kreska... jutro rano idę na betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Chciałabym do Was dołączyć;zaczynamy starania o drugiego dzidziusia od tego cyklu;mam już jednego synka ,przyszedł czas na rodzeństwo dla niego:) Wątpię,żeby w tym cyklu sie udało,bo jestem dopiero po odstawieniu tabletek i nie przytulamy sie często,ale mam nadzieję,że niedługo bedę w ciąży;z synkiem udało się za drugim razem,zobaczymy teraz;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martita__85 witamy serdecznie :) ada111 jak się czujesz? robiłaś test? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×