Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anja1989

Książki które warto przeczytać

Polecane posty

Gość gość
Uwielbiam czytać książki, mogę śmiało polecić Wam: "Ścigając marzenia. W pogoni za złotem" Zrobiła na mnie niesamowite wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Książki uspokajają, przynajmniej mnie:) Polecam "Dianetyka: współczesna nauka o zdrowiu umysłowym" Rozszerza poglądy i wizje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ścigając marzenia. W pogoni za złotem" - mega książka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam książkę "Dianetyka: współczesna nauka o zdrowiu umysłowym" - rzeczywiście pozostaje w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aurelia9777
Ze swojej strony mogę polecić ksiązkę pt. " Zamkniętymi drzwiami " Wszyscy znamy takie pary jak Jack i Grace: on jest przystojny i bogaty, ona czarująca i elegancka. Chciałoby się poznać Grace nieco lepiej, ale to niełatwe, bo Jack i Grace są nierozłączni. Niektórzy nazwaliby to prawdziwą miłością. Wyobraź sobie uroczystą kolację w ich idealnym domu, miłą konwersację, kolejne kieliszki dobrego wina. Oboje wydają się w swoim żywiole. Przyjaciele Grace chcieliby zrewanżować się lunchem w przyszłym tygodniu. Ona chętnie przyjęłaby zaproszenie, ale wie, że nigdy z nimi nie wyjdzie. Ktoś mógłby spytać, dlaczego Grace nigdy nie odbiera telefonów, nie wychodzi z domu, a nawet nie pracuje. I jak to możliwe, że gotując tak wymyślne potrawy, w ogóle nie tyje? I dlaczego w oknach sypialni są kraty? Doskonałe małżeństwo czy perfekcyjne kłamstwo? Polecam :) Link : http://tnij.xyz/d2m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozpal wiare a beda sie działy cuda marcin Zielińska chłopak ma 26 lat a uzdrawia w imie jezusa i napisał ta ksiazke by inni takze uzdrawiali w imie jezusa na yutube dzieli sie wiedza za darmo a ksiazka kosztuje 13 do 16 zł zalezy gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruchome piaski Autor: Malin Persson Giolito Dojrzewanie i śmierć. Miłość i śmierć. Czy są nierozerwalne? Historia tragiczna, ukazująca, jak niewiele trzeba, żeby odpalić zapłon... Nie tak dobra, jak Hate List, ale warto zapoznać się z tą opowieścią... "Maja Norberg: Winna czy niewinna? Ofiara czy morderczyni? Powietrze jest szare i gęste od dymu z pistoletu. Wszyscy oprócz mnie nie żyją. Ja mam tylko jednego siniaka… Czy Maja jest zwykłą osiemnastolatką cudem ocalałą z tragedii? Czy może najbardziej znienawidzoną nastolatką w kraju? Jedno jest pewne – każdy zna jej imię. Spędziła dziewięć potwornych miesięcy w więzieniu, czekając na proces, oskarżona o masowe zabójstwo, którego ofiarami byli jej chłopak i najlepsza przyjaciółka, a teraz nadszedł czas, by weszła na salę sądową i opowiedziała swoją historię." PRZECZYTAJ FRAGMENT na Mniej niż 0 - mini recenzje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znacie "Łzy Życia"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Godne polecenia! "Łzy Życia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wydaje wiele na książki ale udało mi się znaleźć świetny sklep www.bialyorzel-online.pl dzięki, któremu można zaoszczędzić na książkach. Prowadzą sprzedaż książek online i mają naprawdę dobre ceny i ciekawe książki. Warto przejrzeć ich ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mistrz i Małgorzata" to dla mnie niedościgniony majstersztyk. "Podpalę wasze serca" - za surrealizm, "Rodzinna wendeta" - za wciągającą historię i realizm, "Morfina" ( fakt, autor popularny, ale jedyny w mojej biblioteczce ) - za całokształt. Na pewno warto też przeczytać "Złodzieje dusz". Ciekawa wydała mi się też "Faceci w sieci" - lekka, smakowita, dla każdej kobiety na wieczór przy gorącej herbacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie "Gra w klasy" napisana przez Cortazara oraz jedna z bardziej wzruszających "Miłość w czasach zarazy" Marqueza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czeres445
Jezeli chdez miec dostep do naprawde duzej bazy swiegnych ksiazek w nieduzej cenie to sprawdz oferte https://skupszop.pl fajne jest również to ze sam możesz u nich sprzedać swoje książki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alibkarybka
Jak coś dla dorosłych to Sztuka Obłędu. Szalone opowiadania, mocne, wulgarne. Książka nasycona brutalnością. Trochę smutna, prawdziwa, ale też budząca współczucie i wywołująca uśmiech. http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4815140/sztuka-obledu Dziś skończyłam. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika547
Jak lubicie kryminały mogę polecić https://www.rewolucja.co.uk/9788375150780/lokatorka bardzo ciekawa książka. W księgarni rewolucja mają bardzo duży wybór asortymenty, do tego ceny są przystępne, nawet z kosztami wysyłki. Maja też sporo gier planszowych, które teraz cieszą się dużym powodzeniem z tego, co zauważyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ze swojej strony polecam Antoniego Kroha, "Za tamtą górą. Wspomnienia łemkowskie" :) Kiedy byłam w Beskidzie Sądeckim, mogłam bliżej poznać tę kulturę (a nawet ich kuchnię! - w Strakiji próbowałam przepysznych adzymków), no i jakoś tak zainteresowałam się tematem. Swoją drogą, nawet Andy Warhol ma łemkowskie korzenie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×