Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość madgus

jak zacząć bieganie?

Polecane posty

Gość gość
Wygodne buty. Ot co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pp39
Oj zgadzam się z tym. O ile na ubraniach mozna trochę zaoszczędzić to warto jest kupić sobie dobrej jakości buty i akurat na tym nie oszczędzac. Po pierwsze jest to o wiele lepsza amortyzacja co daje większe bezpieczeństwo.Po drugie jest wygodniej. Jesli biega się po asfalcie to polecam gładką podeszwę. Jeśli jednak wybieracie się na przykład na jakieś leśne ścieżki to jednak zdecydowanie lepiej jest kupić sobie boty z grubsza podeszwą. http://fitrepublic.pl/wybrac-buty-biegania/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczynam biegać! Kupiłam już wygodny strój z Cuna Zone, teraz jeszcze szukam butów i mam nadzieję, że w weekend rozpocznę swoją przygodę z bieganiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexinay
Mam nadzieję, że przekonam się w końcu do biegania, kiedy tylko nadejdzie wiosna. Póki co ćwiczę siłowo, do tego skakanka. Mam sprzęt z Apus-Sports i pracuję nad kondycją. Latem idę na wesele bliskiej mi osoby, muszę wyglądać dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno potrzebujesz dobrych ciuchów sportowych. Ja uwielbiam getry i koszulki z esportshoppl. Fajnie się w nich wygląda i co ważne to szybko schną i nic nie dzieje się z nimi po praniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawiddd1122
Po prostu zacznij to robić :) Genialne w swojej prostocie ;) Ale ja jeszcze polecam zasięgnąć trochę wiedzy na hhtps://biegam.pl - z pewnością wyjdzie Ci to na zdrowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawiddd1122
Po prostu zacznij to robić :) Genialne w swojej prostocie ;) Ale ja jeszcze polecam zasięgnąć trochę wiedzy na https://biegam.pl - z pewnością wyjdzie Ci to na zdrowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matebieg
Mówią, że najtrudniejsze w bieganiu jest ruszenie z miejsca ;) więc od tego zalecałbym zacząć. Jeżeli chodzi o sprzęt to na początku wystarczą Ci wygodne buty sportowe i być może jakieś lepsze spodnie biegowe. Od siebie mogę polecić spodnie od Ronhill https://tricentre.pl/product-pol-1816-RONHILL-spodnie-meskie-biegowe-EVERYDAY-SLIM-PANTS-czarne.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wstań z fotela starczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ważna jest mobilizacja :) musisz postawić sobie cel :) ja zaczynałam biegać jakieś pół roku temu :) na początku zaczynałam od mniejszych dystansów, z czasem zwiększałam :) bardzo ważna jest rozgrzewka - mięśnie musza się dostatecznie rozgrzać przed treningiem :) moje bieganie nie może się odbyć bez mojej ulubionej białej Piwniczanki :) napędza mnie ona do działania :) dodatkowo dostarcza magnez do organizmu, który tracę w trakcie intensywnego treningu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migga

Od diagnostyki najlepiej. Mi rodzinny mówił bym do kardiologa się udała, bo w rodzinie problemy z sercem były. Robiłam też rezonans magnetyczny serca w Wizji V , prześwietlili mnie elegancko i nic nie wyszło, zdrowa jestem 🙂 Cieszy mnie to bardzo, przynajmniej nie boję się że serducho nagle stanie podczas biegania. Weźcie te badania pod uwagę praktycznie każdy sportowiec musi mieć serce pod kontrolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol

Ważne, żeby mieć trening dostosowany do siebie, więc albo jakiś prywatny trener, albo np. smartwatch (na początek jest dobry JKactive), ktory będzie kontrolować twój trening...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce się przechwalać ale bieganie to nie jest wcale taka prosta sprawa i na pewno nie wystarczy kupić dobrych butów 😉 Chodzę na treningi motoryczne do Kliniki enel sport w stolicy i powiem Wam że te zajęcia całkiem zmieniają postrzeganie biegania i trenowania ogólnie. Jak chcesz zacząć to warto taki trening zrobić, jak już biegasz to tym bardziej. Poprawisz i technike i osiągi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×