Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość aga.wierzba85

co kupujecie w necie?

Polecane posty

Ja często kupuję buty, chyba najbardziej lubię szpilki, kupuję też dla swojej córeczki ubranka i buciki, fajna stronka www.modnebuciki.pl  , lubię jak już paczuszka dojdzie mi do domu 🙂

Moje drogie , bardzo zależy mi na tym , aby zdecydować się na jakiś porządny sklep internetowy , gdzie mogłabym kupić dobrej jakości lakiery do paznokci . Przede wszystkim interesuje mnie jakość , ale także atrakcyjne warunki finansowe. No i dobrze byłoby gdyby ceny też były po prostu przystępne

ja kupuję wszystko najczęściej na Allegro, a czasem w aptekach internetowych - leki i kosmetyki. Jeśli chcecie mogę polecić fajny program do zwrotu gotówki przy zakupach online - wypłacają już po uzbieraniu 45 zł - jak ktoś często kupuje np. na Allegro to szybko będzie miał zwroty, a współpracują  ponad 700 sklepami  http://www.refunder.com.pl

aslej a słyszałaś o sklepie cuccio pl ? Tam można kupować różnego rodzaju produkty. Między innymi są to właśnie lakiery, odżywki do paznokci. Jeśli o mnie chodzi, to najczęściej decyduje się na takie właśnie akcesoria. Jak na razie jestem bardzo zadowolona. Ceny są generalnie wyjątkowo korzystne. Do tej pory nie narzekałam ani na jakość, ani na czas realizacji złożonego zamówienia. Wyboru też nie brakuje, bo można zdecydować się na różnego rodzaju lakiery pod kątem choćby kolorów itp.

Polecam zobaczyć nowości i trochę się ruszyc🤣https://leadstar.pl/c?pid=21104&tid=2782&ha=2639030678&r=2061

Bardzo dużo różnych rzeczy kupuję przez internet, np. ubrania, buty, jedzenie, elektronikę, torby i plecaki. A lakiery też mi się zdarza. W zeszłym tygodniu zamówiłam w drogerii Pigment hi hybrid lakier hybrydowy 250, Sparkling Red, 5 ml za 19,99 zł. Bardzo fajny. Polecam 😉

dzieki za odpowiedzi 

Ja od jakiegoś czasu kupuje torebki na puccini bardzo fajne wykonanie mam od nich walizkę podróżna i mogę stwierdzić ze nie jeden lot przeżyła

Głównie to odzież, obuwie, ale również akcesoria typu perfumy, plecaki.

Ja kupuję ubrania i biżuterię online. Nie znoszę sklepów stacjonarnych. I nawet jako fanka odzieży używanej wolę second handy online. A właśnie polecacie jakieś sklepy online z odzieżą uzywaną? Ja kupuję na maniere.pl ale tam nie mają dodatkow takich jak torebki wiec szukam cos jeszcze.

ubrania:) w tym  dla dzieci na escallante pl dla siebie to juz roznie:) w

ja kupuje wszystko co tylko mozna kupic. teraz jak korono szaleje staram sie ograniczac wizyty w sklepie. także zamiam produkty żywnościowe, kosmetyki, ubrania i inne gadżety przez internet

W zasadzie wszytko

kosmetyki

akcesoria do domu oraz do kuchni

ubrania oraz obuwie

Ostatnio na przykład zamawiałam sobie przez internet buty sportowe na wiosnę, konkretnie w sklepie Deichmann. Mam ich sklep w swoim mieście, jednak na stronie mają o wiele większy wybór i mam wrazenie, ze więcej promocji. 

https://www.deichmann.com/PL/pl/shop/damskie/damskie-buty-damskie/buty-damskie-trampki.cat

Aktualnie w sklepie maja sporo zniżek na buty sportowe na wiosnę. 

Teraz przede wszystkim robię przez internet zakupy spożywcze, ale wcześniej... niemal wszystko. Nie lubię typowego chodzenia po sklepach. Przez internet nie kupuję jedynie butów, bo niewiele mi odpowiada, a nie lubię bawić się potem w odsyłanie. 

Właściwie wszystko - od odziezy i butow, przez kosmetyki i jedzenie az po ksiazki, filmy itd.

wszystko co się da, ale jak ostatnio zrobiłam zakupowy rachunek sumienia to wyszło, że najwięcej butów<3 Zazwyczaj kupuję na Allegro, hers.pl i eobuwie

Zastanawiam się nad kupnem pod kątem jogi i ćwiczeń z dzieciakami poduszek i puf takich co myślicie?  Www.lyke.dk? 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować