Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Tu_pak

Wasze ulubione herbaty

Polecane posty

Gość gość
ja lubię owocowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ostatnio problemy z gardłem, więc w biedrze kupiłam taką specjalną herbatę na gardło. najczęściej taką piję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sertei
Ostatnio ulubioną jest herbata z Big-Active Slim Plus (anti yoyo). Udało mi się kilka kilogramów zrzucić (tak, pierwszy raz z postanowienia noworocznego!) i teraz robię wszystko, żeby tę wagę utrzymać. Herbatka mi w tym pomaga, ogranicza łaknienie, ułatwia trawienie i spalanie tłuszczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sertei, gratuluję schudnięcia i dziękuję za wzmiankę o Big-Active w tak pozytywnym kontekście. To prawda, Slim Plus Anti Yoyo dzięki morwie białej i ekstraktowi z opuncji figowej, pomaga w stabilizacji i utrzymaniu wagi podczas wychodzenia z diety. Przypominam o zalecanym spożyciu 3 filiżanek dziennie dla uzyskania najlepszego efektu. Służę pomocą w przypadku wątpliwości. Pozdrawiam, Online Ekspert Big-Active

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosacz
A czy dobrze rozumiem, że ta herbata Slim Plus Anti Yoyo pomaga w utrzymaniu wagi? To 'anti yoyo' na końcu tak mi podpowiada mimo, ze nie miałem styczności z tymi herbatami. Jest więcej takich herbat? Big-Active mam na myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piję tylko zieloną... czarną lubię tylko z cukrem/miodem i cytryną, a że herbat piję bardzo dużo, to wolę unikać cukru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mopika
U mnie herbat ogrom i bardzo lubię zmieniać, dlatego pijam różne. Z Big-Active mam zieloną z opuncja i mango. Ale zaciekawiły mnie te odchudzające. Można je normalnie kupić w markecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@nosacz, dokładnie tak jak zrozumiałeś - herbata funkcjonalna Big-Active Slim Plus Anti Yoyo pomaga w utrzymaniu efektów odchudzania i wypracowanej wagi. W ofercie herbat funkcjonalnych Big-Active proponujemy również: Active Burn Spalanie oraz 4 x Super Slim odchudzanie i oczyszczanie. Wszystkie mają przyjemny, owocowy smak. Zachęcam do zadawania pytań w przypadku zainteresowania konkretnym wariantem. Pozdrawiam, Online Ekspert Big-Active

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stach89, w takim razie gorąco zachęcam do spróbowania herbat Big-Active. W naszej ofercie http://big-active.pl/produkty/ znajdziesz szeroki wybór herbat funkcjonalnych, czarnych, aromatyzowanych, herbaty czerwone, zielone, białe czy owocowe. Zapraszam do kontaktu w przypadku pytań lub wątpliwości co do konkretnych wariantów - z przyjemnością o nich opowiem. Pozdrawiam, Online Ekspert Big-Active

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mopika, herbaty funkcjonalne Big-Active zakupisz w sklepach spożywczych, zielarskich oraz aptekach. Jeżeli interesuje Cię zakup przez internet, zapraszam do skorzystania z możliwości zakupu w Sklepie online na naszej stronie. Zachęcam do zadawania pytań. Pozdrawiam, Online Ekspert Big-Active

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniczka ZZ
BigActive, zdecydowanie na upał orzeżwiająca i na odchudzanie i oczyszczanie w jednym o ciekawym składzie-yerba mate, morszczyn i kwiat hibiskusa w pięknym kolorze i zapachu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy herbaty funkcjonalne z firmy Big -Active leczą skoro są w aptekach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamaSoj
Dla mnie te herbaty Big_active są przede wszystkim genialne na upały, a w dodatku mają właściwości oczyszczające a to już coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiadam na pytanie @gość Herbaty Big-Active nie leczą, ale w zależności od rodzaju wspierają procesy trawienne, ograniczają apetyt na słodycze, pomagają w detoksykacji i pozbyciu się nadmiaru wody z organizmu, a nawet dodają pozytywnej energii. Napisz z jakim problemem się zmagasz i jaki jest Twój cel, a z przyjemnością pomogę w doborze herbaty funkcjonalnej odpowiedniej właśnie dla Ciebie. Służę pomocą w przypadku dalszych wątpliwości. Pozdrawiam, Online Ekspert Big-Active

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jest jakiś maksymalny okres picia tych herbat z firmy Big-Active?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodyczkoholiczka
A która z tych herbat ogranicza apetyt na słodycze? Czuję, ze to coś dla mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W taki sposób zadziała Big-Active Slim Plus, w której składzie znajdziesz m.in. morwę białą, ekstrakt z owoców opuncji figowej, liść hibiskusa, zieloną herbatę, yerba mate i jagody goji. Jej lekki, owocowy smak na pewno przypadnie Ci do gustu. Pozdrawiam, Online Ekspert Big-Active

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodyczkoholiczka
Dziękuję za odpowiedź. A kupię ją w zwykłym sklepie spożywczym czy w aptece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam herbatę! Ale taką sypaną, saszetki to taki ubogi substytut. U mnie na pierwszym miejscu jest czerwona, a już najlepiej z grejfrutem. Pychotka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodyczkoholiczka
A ja nie widzę różnicy między taką sypaną, a z torebki. A przynajmniej wiem, że jak kupie taką gotową, to ktoś się postarał, żeby miała odpowiednie proporcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lipton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toplina
Moja ulubiona to active burn .Jest pyszna i funkcjonalna , wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teekanne są bezkonkurencyjni, duża oferta smaków, tyle ich już spróbowałam, że chyba bym mogła zostać zawodową testerką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yłąka
Na jesienne wieczory idealna jest ta rozgrzewająca z zielnika dozu, znacie? Z nutką pomarańczy i cynamonu już trochę jakby smakuje świętami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×