Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Margolika22

Czy możnazacząć brać tabletki anty bez pojawienia się okresu?

Polecane posty

Gość Margolika22

Czy ktoś wie lub był w podobnej sytuacji? W październiku skończyłam karmić synka i do tej pory nie dostałam okresu a chciałabym znowu zacząć brać tabletki antykoncepcyjne. Wiem na 100% że nie jestem w ciąży a do lekarza po tabletki na wywołanie okresu nie bardzo mam kiedy iść. Czy mogę zacząć brać tabletki anty bez pojawienia się miesiączki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie nie i jeszcze raz nie
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margolika22
:( Oj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie masz czasu wiec lepiej zrobić bałagan w organizmie idź do gina porozmawiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baryłłka
a skad te tabletki anty weźmiesz, jak nie od lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak musisz isc do lekarza po recepte na antykoncepcyjne. zreszta bez badania i pozwolenia lekarza nie zaczynałabym brania ot tak sobie. ale generalnie jak najbardziej mozna zacząć brac pigsy w trakcie cyklu, tylko trzeba sie wtedy dodatkowo zabezpieczac i nalezy sie liczyc z tym ze pierwsze krwawienie bedzie albo jeszcze w trakcie opakowania, albo wcale nie wystąpi, albo jakies tam inne hocki klocki. tym niemniej BEZ WIZYTY LEKARSKIEJ lepiej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz zacząć brać bez okresu. Ja zaczęłam brać miesiąc od porodu i nie miałam jeszcze miesiączki, więc lekarka kazała wziąć w dowolny dzień i przez tydzień dodatkowo się zabezpieczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margolika22
Wielkie dzięki za odp. szczególnie ostatnie. Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ty w to wierzysz?
Miesiąc po porodzie zaczęła brać tabletki i dodatkowo się zabezpieczała? Może w przypadku CC to możliwe (choć nieprawdopodobne) ale nie znam NIKOGO kto miesiąc po porodzie uprawiał seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uprawiałam seksu miesiąc po porodzie, ale lekarz powiedział to na wszelki wypadek, gdybym miała taki zamiar, bo niektórzy wracają do współżycia szybko. My zaczęliśmy po 6 tygodniach i nie wiem co w tym takiego dziwnego, skoro połóg się skończył, a krocze mi się zagoiło po kilku dniach od porodu, bo miałam niewielkie nacięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×