Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość łucja02

kamerzysta i fotograf z małopolski i śląska

Polecane posty

Gość łucja02

witam was!! tak jak w temacie ... podawajcie namiary na \"dobrych\" i \"sprawdzonych\"kamerzystow i fotografow z małopolski i śląska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek34
Łucja... jak ktoś Ci tu da namiar to w 99% będzie to fotograf czy kamerzysta który będzie chciał się zareklamować :) Dostaniesz linka do strony że niby robił zdjęcia mi albo koleżance. Na stronie zdjecia będą Ci się podobały.... a w rzeczywistości nie będziesz miała okazji tego sprawdzić bo nie znasz ludzi z forum. Zamiast tego może warto rozglądnąć się po znajomych i sprawdzić czy ktoś nie był ostatnio na weselu i może uda się zerknąć na zdjęcia czy filmy z wesela. To zdecydowanie pewniejsze miejsce niż forum. Reklama zawsze wygląda świetnie... a rzeczywistość gorzej.... zwykle. Żeby uniknąć rozczarowania polecam właśnie tą drogę poszukiwania obsługi Twojego wesela. Zupełnie inna sprawa to zasięg... małopolska i śląsk to razem... ogromny obszar i pewnie z 200km rozciągłości... chyba trzeba bardziej sprecyzować gdzie szukasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quescik
Zgadzam się z Bartkiem34. Tutaj jedyna odpowiedź to będzie reklama lub spam. Poczytaj sobie po forach internetowych typowo ślubnych, albo zajrzyj na Wirtualny Dom Weselny www.allewesele.eu - tam będziesz miała masę ofert ze Śląska (71 ogłoszeń) i Małopolski (51 ogłoszeń). Na pewno znajdziesz coś dla siebie. Najlepiej wybierz sobie kilku fotografów, umów się z nimi na spotkanie i niech Ci pokażą swoje zdjęcia z ostatnich wesel, na których pstrykali - sama wyrobisz sobie opinię na podstawie tego, co zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łucjo02
Polecam ci portale ślubne takie jak www.waszslub.pl i wiele innych. Na tym portalu naprawdę jest mnóstwo fotografów i jest w czym wybierać. W moim wypadku nie chciałam fotografa z polecenia koleżanek bo chce mieć inne zdjęcia niż moje koleżanki. Od poleceń z każdego forum czy blogów uciekaj jak najdalej. Wybranych z portali ślubnych fotografów proś o pokazanie wszystkich zdjęć z kilku ślubów co w 100% pokaże styl fotografa i go uwiarygodni. Pytaj się o wystawienie rachunku i nie daj się namówić vdeowcowi że da ci sprawdzonego swojego fotografa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek34
no i właśnie o tym pisałem wcześniej... zaczęło się spamowanie. Co prawda obstawiałem fotografów a spamują kiepski portale ślubne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Axel Foley
Zapraszam do zapoznania się z portfolio, fragmentami filmów i ogólną ofertą na: www.videofotoweselne.pl (*) teren działania małopolska i śląsk (*) Ktoś ma problemy z definicją spamu. Spam to jest NIECHCIANA reklama, więc jeśli ktoś pyta o konkretną usługę a w odpowiedzi dostaje linka do strony firmy która taką usługę świadczy to nie jest to spam - przynajmniej dla zainteresowanego. Kto nie jest zainteresowany niech nie czyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drogi Bartku24
Pisząc o spamowaniu najpierw myśl a potem pisz. Dla mnie dobry portal to ten który jest bardzo wysoko pozycjonowany w googlach gdzie większość przyszłych par szuka usługodawców. Po drugie dobre portale to te które istnieją od kilku ładnych lat i są cały czas rozbudowywane. Podane portale waszslub.pl i slub-wesele.pl to aktualnie jedne z nielicznych a być może jedyne które dają tak duże możliwości pokazania się usługodawcom i zawierają tak obszerną wiedzę dla narzeczonych. Wypadało zanim napisałeś swoją wypowiedz zajrzeć na te portale i zobaczyć jak są widoczne w internecie. Pokaż mi lepszy portal niż slub-wesele.pl który dla reklamującego się usługodawcy robi mu podstronę z opisem i sporą ilością zamieszczonych zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten co sie trochę zna
Alex - hahaha jesteś fotoziutek do potęgi powaga hahah ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quescik
@Drogi Bartku24 - biorąc pod uwagę wymienione kryteria http://allewesele.eu/ jest lepsze od slub-wesele.pl pod względem ofert. Jest ich dużo, dużo więcej! Dla porównania: fotografów na slub-wesele jest 108, natomiast w Wirtualnym Domu Weselnym http://allewesele.eu/ prawie 400! Dodatkowo allewesele umożliwia poszukiwanie z konkretnych województwach, a nie tak wszystko naraz, na kupie... Profile usługodawców są podobne: z galerią zdjęć, galerią video, informacjami kontaktowymi. Dodatkowo każda ślubna para ma możliwość założenia swojego konta, w którym wyszczególnia swoje potrzebny - usługodawcy sami prezentują w tym wypadku swoje oferty. Wirtualny Dom Weselny http://allewesele.eu/ wciąż się rozwija, ulepsza, dodawane są artykuły, ciekawostki, konkursy (można wygrać podróż poślubną, sesję!), także na facebooku, gdzie co i rusz można coś wygrać w minikonkursach. Sądzę, że jest to portal wart polecenia i godny uwagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecę www.mniemczyk.pl już gdzieś tu pisałam o nim więc już teraz mi sie nie chce :) Ale Pan Marcin robi naprawdę świetne zdjęcia i mogę go z czystym sumieniem polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotografia.filmowanie
Zapraszamy - fotograf (wykształcenie fototechniczne i graficzne) i kamerzysta (wykształcenie -media) fotografia.filmowanie@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafetria kontra fotograf
Ja pie**ole.... Foto Primo.... co ty człowieku sobą reprezentujesz? Zdjęcia w studio nawet debil potrafi zrobić!!! Kolory z kosmosu, zdjęcia kradzione nawet widziałem kilka na Chomikuj.pl żenada po prostu!!!! Ile ty wogóle kasujesz? Bo tak się reklamujesz że nie ukrywasz cennika a robisz ludzi w hu....i nie masz go na stronie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justykon
polecam kamerzystę www.pikulpictures.pl - portfolio i cenniki na stronie a bierzące informacje na facebooku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwinaaaaaaaaa
Skoro jesteś z Małopolski to polecam zajrzeć tutaj: http://limuzyny.arem.pl/fotografia-lubna.html Firma oferuje w zasadzie wszystko, co związane jest z uwiecznieniem ślubu. Zrobią dla Was zdjęcia z całej ceremonii i wesela oraz sesję zdjęciową w wybranym przez Was plenerze. Ponadto mają fajne pakiety promocyjne. Jeśli jeszcze nie masz zamówionego samochodu to możesz wypożyczyć go u nich, a wtedy za wszystko zapłacisz dużo taniej. Dekorację samochodu itp. rzeczy będziesz miała gratis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelka86
Nie polecę Ci nikogo konkretnego, bo nie jestem w ogóle z tego województwa , co Ty, ale mogę polecić Ci stronę na której znajdziesz kogoś odpowiedniego ( przynajmniej ja tam znalazłam). Jest to serwis z typowymi ogłoszeniami ślubnymi : www.codoslubu.pl . Nie portal ślubny, ale po prostu serwis, dlatego różni się od innych stron ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewareaj
Pan Michał robi jedne z najlepszych zdjęć ślubnych w Katowicach: http://www.michalkowalski.pl - bardzo dobre ujęcia, dobre ceny i pełen profesjonalizm, mam najładniejsze zdjęcia ze ślubu jakie mogłam sobie wymarzyć! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam www.filmlove.com.pl . Filmują lustrzankami i wychodzi im to całkiem fajnie. Podobają mi się ładne kolory na ich filmach. Fajnie, jak kamerzyści są młodzi i weseli, lepiej się z takimi współpracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorzucę tu jeszcze w takim razie świetną panią fotograf, działającą na terenie Śląska - www.jagodaowczarek.pl . Robi przecudne zdjęcia, jest bardzo profesjonalna i ma artystyczną duszę, której brakuje niestety niektórym fotografom-rzemieślnikom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rennatta28
Polecam studio http://www.kris-video-foto.pl Ma bardzo duże doświadczenie i zatrudnia profesjonalnych, a jednocześnie otwartych fotografów, którzy podchodzą indywidualnie do klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka M
Dokładnie, najlepszy jest sprawdzony fotograf. Na moim ślubie zdjęcia robił Pan Paweł Bazylewicz, którego poznałam już na ślubie koleżanki, więc widziałam zdjęcia i wiedziałam, że wszystko jest OK. W zasadzie są to najpiękniejsze zdjęcia jakie posiadam. Jeżeli ktoś szuka naprawdę dobrego i niedrogiego fotografa to polecam. Tutaj macie link: www.fotografia.emodia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manka33
U mnie i u mojej siostry był kamerzysta z http://byczefilmy.pl. Świetnie się spisał. Pamiątka jest super. Mają też teraz drony i filmy z tego co widziałam u koleżanek wychodzą jeszcze lepsze. Dużo też nie biorą za swoje usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dante44
Z dużym zaangażowaniem pracuje ekipa ze strony www.nacalezycie.com.pl . Nagrali absolutnie wszystko na naszym ślubie i weselu, a później fajnie to zmontowali. Film wymiata! Zebrał chyba ze 100 like-ów na moim FB!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteśmy ze śląska i z mężem wynajęliśmy super pana fotografa Grabowskiego, na stronie ma sporo zdjęć z różnych sesji, więc można sobie oglądnąć i stwierdzić czy pasuje:) Z tych fotografów co obdzwoniliśmy nam się najbardziej spodobało jego konkretne podejście, cena też była ok, więc się zdecydowaliśmy:) Teraz planujemy sesję ciążową:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechcetychfoto
przestańcie robić tą chamską kryptoreklamę. Co rusz w tematach widzę te same nazwiska i firmy. Jeszcze gdybyście mieli portfolio którym można się pochwalić... ale z takim badziewiem ->>>> MASAKRA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMika
Wiem jedno na pewno nie polecam Wam kamerzysta www.vmedia.net.pl chyba że chcecie mieć zepsuta ceremonię to co nam dali to czysta amatorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×