Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Temente

jak udekorować stół / pokój zeby było romantycznie

Polecane posty

Gość Temente

Witam wszystkich ;D Na wstęp chciałbym powiedzieć ze mile widziane są wypowiedzi kobiet ;DD a wiec... moja prośba jest taka do was ze.. W walentynki troszkę zawaliłem ... no cóż zdarza się.. chciałbym to jakoś odrobić? odwdzięczyć? i wpadłem na coś takiego, zaprosić swoja wybrankę do domu, ugotować z nią kolacje, a potem ja zjeść.. Noi właśnie moje pytanie jest takie.. jak pokój/ strój udekorować zeby było romantycznie.. aby mi wybaczyła itd:P oczekuje ciekawych odpowiedzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryptonim_nina
grochowki nie gotuj bo jak glowe pod kordle wsadzi to jej urwie. na scianach mozesz porozwieszac plakaty druzyny A. to prawdziwi macho kolana zmiekna jej juz w progu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zen Chokaamatu
I co z nia ugotujesz?? Schabowe na oleju ?? Bardzo romantyczne. Zabierz ja gdzie na obiad/kolacje. W domu ja rozbierz i zrob minetke. Powiedz ze ja kochasz i nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romulkik
biały obrus pięknie odprasowany a na nim rozsyp płatki róż.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryptonim_nina
dobrze kolega mowi na bialym obrusie spermy nie bd widac i mama nie bd krzyczec - 2 pieczenie na jednym wacku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W internecie możesz znaleźć mnóstwo pomysłów na udekorowanie stołu i pokoju. Wystarczy wpisać odpowiednią frazę w wyszukiwarce. Jeśli nie będziesz miała jakichś elementów to się nie przejmuj - z tego co masz na pewno uda Ci się wykreować fajny nastrój - mój chłopak zrobił mi ostatnio taką niespodziankę - wystarczyły świece i już było romantycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przeważnie ustawiam taki specjalny świecznik na świece pływające i dorzucam tam jeszcze płatki róż i całe różyczki :) do tego płatki porozrzucane po stole, ładny obrus, serwetki...i nastrój jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×