Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ŚLUB W POZNANIU, PAŹDZIERNIK 2012 CO POLECICIE??

Polecane posty

Witam,jestem Paulina w październiku przyszłego roku planujemy ślub. Szukam już teraz sali i orkiestry ponieważ mieszkam za granicą i będę miała trochę utrudnione poszukiwania. No i w święta Wielkanocne chciałabym już coś zarezerwować i od razu datę w kościele :) Może ktoś z was ślubował nie dawno w Poznaniu i może polecić mi jakąś salę, orkiestrę, fotografa? albo ktoś już ma coś zarezerwowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quescik
Witaj! :) Myślę, że zanim dokonasz wyboru fotografa, sali itd. powinnaś odwiedzić Wirtualny Dom Weselny www.allewesele.eu - znajdziesz tam na tyle dużo ofert, że będziesz mogła sobie porównać z tym, co już masz warunki finansowe itd. więc będziesz miała lepszy wgląd w rynek usług :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu jaa
Moja córka zdecydowała się na przyjęcie ślubne w pałacyku w Strykowie 30 km od Poznania. Ale jak tam jest, będę mogła ocenić dopiero pod koniec sierpnia, po weselu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojeju daj sobie na luz
spokojnie w POL ROKU wszystko zalatwisz PONAD 1.5 roku przed myslec o slubie to przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisiarysia
Mogę polecić ci moją salę, nie jest w samym Poznaniu, ale kawałek za Swarzędzem i Kostrzynem. http://greys.pl Tylko, że my szukaliśmy czegoś takiego własnie, nie chcieliśmy typowej restauracji hotelowej, tylko salę z nieco staropolskim klimatem. Jedzenia mnóstwo, naprawdę pyszne, w cenie bardzo dużo rzeczy, dodatkowo można po hurtowych cenach wziąć od nich alkohol więc odpada myslenie ile czego kupić. niedrogo. Sala super, i na piętrze pokoje dla gości. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki a szukam poltora roku wczesniej bo nie mieszkam w PL i niestety przez to mam ograniczone mozliwosci poszukiwan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznanczyca
My oprawę muzyczną w kościele (organy + śpiewaczka) wzieliśmy z tej strony : www.muzykanaslubie.pl Było pięknie, sopranistka śpiewała przecudnie, organista też bardzo dobry wiec moge szczerze polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc paulina, ja moge ci z calego serca polecic Ole i Piotra www.gemza-fotografia.pl robili zdjecia na moim slubie i jestem zachwycona, niesamowity klimat i naturalnosc w zdjeciach, zero stresu! A zdjecia poprostu bajka :) daj znac to przesle ci pare zdjec, mam nawet film z tych zdjec! pa Ewela achach1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ MARCIN POZNAŃ
Od kilku lat zajmuje się oprawą muzyczną imprez okolicznościowych w tym wesel. Posiadam bogate doświadczenie co zapewni Państwu świetną zabawę i wiele miłych wspomnień z tego ważnego dla Państwa dnia. Repertuar weselny ustalam zawsze w konsultacji z Parą Młodą. W czasie przyjęcia staram się nawiązać kontakt z gośćmi a co za tym idzie, goście się świetnie bawią a także zawsze mogą poprosić o utwór który chcieli by usłyszeć. Zapraszam na sprostanie konsultacyjne: marcin.882@wp.pl tel. 781 746 142

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hotel Twardowski
Hotel Twardowski jest idealnym miejscem na organizację przyjęcia weselnego. W tak pięknym i wyjątkowym dniu zapewnimy Państwu kompleksową i profesjonalną obsługę. Do Państwa dyspozycji oddajemy przestronną, klimatyzowaną salę konferencyjną, która może pomieścić do 130 gości weselnych. Z sali, w której odbywa się przyjęcie weselne, możecie Państwo wyjść bezpośrednio na taras, gdzie do dyspozycji pozostają stoliki z parasolami. Zapraszamy na stronę: www.hoteltwardowski.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitkaaaaa
restauracja Meridan w parku Sołackim, to jest restauracja i hotel, nawet tanio mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitkaaaaa
Meridian* przepraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Poznaniu się nie orientuję, bo osobiście szukałam w okolicach Krakowa. nie mniej jednak bardzo pomocna okazała mi się stronka ślubowisko.pl Masz tam nie tylko oferty domów weselnych, restauracji itp ale też inne fajne porady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdemu, kto szuka wymarzonej sali weselnej, polecam zajrzeć na www.GdzieWesele.pl znajdziecie tam mnóstwo sal weselnych, restauracji i hoteli, w których można zorganizować wesele. Zapoznacie się z ich ofertą, opiniami klientów, obejrzycie zdjęcia, a w razie potrzeby w szybki i łatwy sposób skontaktujecie się z lokalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slubnyfotograf
Ja polecę siebie :) co prawda nie jestem z Poznania a z Zielonej Góry ale w dzisiejszych czasach odległość nie jest problemem. Jeżeli szukasz kreatywnego fotografa, który w niebanalny sposób uwieczni Wasz ślub? Chcesz szalonej sesji plenerowej którą będą zazdrościć Ci znajomi? A może wolisz romantyczne fotografie ślubne? Idealnie trafiłaś. Chcesz obejrzeć moje portfolio zapraszam : www.michalbedner.eu lub wbijaj na fejsa ;) https://www.facebook.com/dobryfotograf Napisz to do niczego nie zobowiązuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×