Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalamany chlopaak 27

Moja dziewczyna byla dziewica i mnie zdradzila..

Polecane posty

Gość zalamany chlopaak 27

Kiedy poznalem moja dziewczyne 2 lata temu, zakochalem sie w niej niemal od pierwszego wejrzenia. Sliczna, zgrabna, madra i na dodatek okazalo sie, ze byla dziewica, a miala wtedy 22 lata. Bylem pewien, ze znalazlem ta jedyna na cale zycie, pokochalem ja jak szalony, zamieszkalismy razem. Kilka dni temu temu dowiedzialem sie, ze mnie zdradzila i odchodzi... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baltica93
No to zrobiła Cię w bambuko :( Widocznie spadło to na nią jak grom z jasnego nieba. Zabrakło hamulców. Może wróci... Wybaczyłbyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zauważyłeś, że jest XXI wiek, a nie XIX, a po drugie, gdyby kot jednej dziury pilnował to by zdechł, trzeba było powiększyć sobie siusiaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiaaaaa:P
oszz zesszzzz musisz sie chujowo czuc :/ jakis koszmar normalnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13248
E tam. Normalka. Lepiej dlatego jest przyjąć, że wszystkie zdradzają. Przynajmniej oszczędzisz sobie rozczarowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewictwo pało ołowiem zakuta nie jest gwarantem wierności, jest tylko pokazaniem, że nie było pierwszego wsadu w pochwę, co nie oznacza, że odbytnica, sobie nie figlowała z siusiakiem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dcsd
no i bardzo dobrze wreszcie sie znalazł facet kory ja bzyknoł ty bys ile na to czekał ? masz za swoje , kobiety są po to by je kochać i sex z nimi uprawiac , a tys myslała ze po co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamany chlopaak 27
tak, miesiąc temu był nasz pierwszy raz! A teraz ona odchodzi, bo jakiś ma większego :o Powiedziała, że chciałem ją oszukać mówiąc że z nikim jej nie będzie tak dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dcsd
ha ha ha dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baltica93
znalazł się taki co ją puknął ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matka Natura zadbała o wszystko, jak masz małego siusiaka, to masz duży język. A więc do dzieła, a najpierw przeczytaj Balladę o Królewnie Pisdolonie hr Fredry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamany chlopaak 27
To powyżej to podszyw, seks uprawialiśmy już od ponad roku. I nagle stwierdziła, że chce spróbować jak to jest z innym :/ Bardzo ją kocham, ale zdrady nie wybaczę. Sam w związku jestem wierny i to dla mnie nie do pomyslenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewice zawsze zdradzają
moja koleżanka była dziewica i w swojemu pierwszemu tez powiedziala good bye, bo chciala zobaczyc, jak jest z innym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wszystkie dziewice
sa takie same, nie uogolniajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopie, to że laska jest dziewicą nie oznacza, że nie jest genetyczną kurwą. Ot, dobrała sobie miłego frajera, żeby bezstresowo przerwać błonę i tyle. Głowa do góry. Kobiety są jak tramwaje, jeden odjechał, przyjedzie następny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×