Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Iciaa

Zespół policystycznych jajników

Polecane posty

Cześć wam! Wykryto u mnie Zespół policystycznych jajników miesiąc temu. Mam 18 lat czytałam trochę fora rożne strony z opisami tego zespołu że nadmierne owłosienia brak miesiączki jakieś zmiany skórne itp. Powiem tak że zauważyłam u siebie na udzie plamę czerwoną lekko wysuszoną mam troszkę więcej owłosienia niż normalne dziewczyny w moim wieku w ostatnim czasie 6 miesięcy nie miałam miesiączki odczuwałam bóle jajników i w ciągu roku utyłam sporo mimo że dużo nie jadłam tak by [przytyć z 20kg itp. Lekarz powiedział mi że mam te chorobę. Zastanawia mnie jedna rzecz. Byłam u lekarza rok temu bo spóźniała mi się miesiączka robił mi cytologie i USG dopochwowe i nic mi nie powiedział nie wiem czy nie widział czy nie miałam mogło tak być że choroba rozwinęła się w ciągu roku? Przepisał mi "Luteinę 50" na wywołanie miesiączki i teraz tak jakby leczę się antykoncepcją bo też przepisał mi "Diane-35". Przytłoczyła mnie ta wiadomość. Bo bardzo chciałabym mieć dzieci a mi powiedział ze mam bardzo małe szanse na zajście w ciążę. Czekam na wasze komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×