Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość viggamoxa

Czy kupic dziecku używane buty na allegro ?

Polecane posty

hahah, mnie też zdziwiło, dlaczego dziewczynka potrzebuje klapki na basen a chłopiec już nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprbuj przez zabawę
oczywiście że możesz kupić używane, ciągle słyszę teksty że nie można po kimś bo się nóżki pokrzywią itd, ale to chyba tylko w przypadku jak się rzeczywiście nosi buty po kimś kto ma widoczny problem ze stopami. Gdy byłam mała nosiłam buty po kuzynkach, moje młodsze rodzeństwo też albo po mnie albo po kimś i zadne nie ma problemów ze stopami, więc takie gadanie żeby tylko nowe kupować serwują zapewne producenci butów, bo przecież im zależy żeby każdy nowe nosił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NIE MOŻNA KUPOWAĆ DZIECKU UŻYWANYCH BUTÓW! Koniec kropka. Małe stópki są podatne na różnego rodzaju czynniki, mogą więc łatwo przejąć wadę po poprzednim właścicielu butów. Polecam firmę Memo http://www.memoinfo.pl/MEMO-Bellona-sandal , robią porządne buty, w dodatku profilaktyczne. Zwróć uwagę na wysoką cholewkę, sztywny zapiętek i miękkośc buta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka007
Ciuchy mogą być używane, buty nigdy. Pomijając już kwestię grzybicy (są preparaty dezynfekujące) czy kurzajek (preparatów niestety nie ma), można doprowadzić do płaskostopia lub innych problemów ortopedycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Absolutnie zgadzam sie, że buty uzywane odpadaja, nawet po starszej siostrze lub starszym bracie juz sie nie nadaja. Kazdy ma inna szerokość i nieco inny kształt palców, przez co używane buty zwyczajnie beda rozbite nie w tych miejscach co trzeba przyczyniajac sie do wad postawy u dziecka. Dlatego ja swojej corci kupilam ostatnio sandałki Memo, ktore wg mnie pasuja i do sukienki i do spodni wiec to jeden wydatek na wszystkie cieple dni tego lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czessszka
No własnie, ze względów higienicznych jednak powinniśmy kupowac dziecku nowe buciki. Tak po prostu jest lepiej. Teraz na szczescie mamy tak duży wybór różnych bucików, i firm ze mozna znaleac te odpowiednie w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abstrahując od higieny itp... Każdy może trochę inaczej zmierzyć wkładkę czy inne wymiary bucika. Ja ostatnio miałam na Allegro dwa podejścia do kupna używanych sandałków dla synka... Mimo, że rzeczywiście wkładki miały ok. 15 cm (czyli tyle, ile chciałam), obie pary były dla synka za ciasne :-/ Teraz się już boję kupować, bo nie chcę po raz trzeci się naciąć... Po prostu są różne stopy, szersze, z wyższym podbiciem itp., i przez to są wtopy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ciucholand odwiedzam czasem... ale buty?:O w zyciu, poprostu tego nawet uprać do końca sie nie dało by samemu, powygniatane jakieś...przeciez but sie dopasowuje do stopy..a ja dwóch osób o takich samych stopach nie spotkałam:D... swojemu bede wolała tańsze kupić niż używane ecco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie lepiej nowe buty kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
małe dzieci nie mogą chodzić w używanych butach, może to wpłynąć źle na rozwój stopy, najlepiej zamówić jakieś buty profilaktyczne np. w http://sklep.tombut.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość5y5u
Wysokiej jakośc***antofle znajdziesz w naszym sklepie – www.pantofle-goralskie.pl. Odwiedź naszą stronę i zobacz wspaniałą kolekcję tradycyjnych pantofli. http://pantofle-goralskie.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNatalia32
na butach lepiej nie oszczędzać. Źle dobrane przyniosą więcej szkody niż pożytku. Każdy stopę stawia inaczej i takie wydeptane buciki po innym dziecku mogą spowodować wadę postawy u naszego. Lepiej dmuchać na zimne i wydać trochę więcej na nowe buty, ale zaoszczędzić sobie latania po ortopedach w przyszłości. Osobiście polecam bardzo buciki Memo są idealne dla dziecięcej stópki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm raczej bym się bała - zazwyczaj poluję na jakieś promocje na przełomie sezonów, ale zawsze nowe. Co innego ciuszki, można wyprać i często są jak nowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×