Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onaaaaaaaaa200000000l

Macie tak czasem? zaburzenia wzroku

Polecane posty

Gość onaaaaaaaaa200000000l

Mam 20 lat. nie mam wady wzroku ,widzę dobrze. ostatnio mam czasem zaburzenia wzroku. To takie uczucie jakbym patrzyła długo na slońce mam takie ,,plamy" przec oczami jak od słońca. albo z jak patrze zprosto to z boku widze takie ciemne plamy. trwa to chwile i mija ,ale czasem się zdarza. Powinnam z tym iśc do okulisty? czy to np ciśnienie mi spada? co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki los
nie mam i nigdy nie miałam, co najwyżej przez chwilę widziałam obraz za mgłą. ale ja mam wadę wzroku, więc jestem innym przypadkiem :P i moim zdaniem powinnaś iść do okulisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaha
A boli Cię przy tym głowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amalettaa
okulista i neurolog ( ten na skierowanie od rodzinnego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaaa200000000l
nie , nie boli mnie głowa. tak poprostu nagle mam takie zaburzenia. myślałam ,że to od patrzenia w żarówkę na początku ,ale nie bo to się dzieje nagle nawet jak nie patrze się w świetło i trwa czasem nawet do 15 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achtung ! Achtung ! To może być jaskra ! Gazu do okulisty ! Jaskra grozi utratą wzroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaaa200000000l
czyli tak jakby mi ciśnienie spadało i widze takie mroczki ,ale trwa to dłużej . 15 min to dosc dlugo wiec mnie to troche martwi.a potem przechodzi i jest jak zwykle . zdarzyło mi sie to ok 3, 4 razy w ciagu tego miesiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaaa200000000l
ok pojde do okulisty bo już martwi mnie to troche.. ale myslicie ,że to nic poważnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×