Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość migotka2888288

przez kafeterie sadze, ze jestem bezplodna!!!!

Polecane posty

Gość migotka2888288

wiem, ze to glupie myslenie ale przez to, ze tutaj naczytalam sie o bezplodnych kobietach i o tym, ze wiekszosc sie musi starac ciagle mi sie wydaje, ze jestem bezplodna. Mimo iz nie staramy sie jeszcze "oficjalnie" o dziecko to stosujemy stosunek przerywany i malo uwazamy. oficjalne starania planujemy za jakies 2 miesiace ale jak bedzie wczesniej to oczywiscie bedzie super. tylko, ze do tej pory jeszcze nie wpadlam chociaz kochamy sie w dni plodne itd. wiem, ze to maly problem bo nie konczy we mnie no ale mam w glowie, ze prawie kazda kobieta ma problemy z zajsciem. a ja tak bardzo chce miec dziecko... moze ktos mnie pocieszy i powie ze to wcale nie takie trudne? powiedzcie jak to z wami bylo.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz sie kocham od 13 miesiecy w plodne i nie plodne - poprostu jak mamy ochote (z cicha nadzieja ze bedzie dzidzia) zawsze do samego konca bez zapespieczenia i tez jakos nie umiem "wpasc". Robienie dzieci wcale nie jest taka prosta sprawa, trzeba sie do tego troche przylozyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak chcesz zajść w ciążę
skoro facet nie spuszcza Ci się w cipsko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,nie martw sie!ja mialam to samo,czlowiek sie naczyta tych tematow tutaj i rozne mysli chodza po glowie,staralam sie 8 miesiecy i wkoncu sie udalo.Czekam na malenstwo,termin na lipiec,glowa do gory,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thaisse80
Z tego co widze po mnie i z opowiadan znajomych to w ciaze sie zachodzi jak sie o tym nie mysli. Ja sie staralam 4 lata i jak sobie odpuscilam myslac ze nie jest mi w zyciu dane zostac mama to sie udalo i teraz mam coreczke. Jak bylkam jeszcze w ciazy to mi raz gin powiedzial bym nie wczytywala sie za bardzo w rozne ciazowe fora bo wtedy latwo o wmawianie sobie roznych ciazowych dolegliwosci no i zaraz wlacza sie stres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wefwerfw
Ja z pocieszeniem: 2 lata stosowałam przerywany (płodne, niepłodne, bez różnicy) i w ciążę nie zaszłam - gdy natomiast spróbowaliśmy raz do końca, ten jeden raz wystarczył do ciąży. (Teraz mnie śledzi półtoraroczny łóżeczkowy potwór).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne niech skonczy w tobie w
srodku i potem trzymaj tylek wysoko,nogi na gorze przez jakies 10minut. ja tak zrobilam bo maz wyczytal ze to metoda na ciaze haha i ..... wyszlo. za pierwszym razem. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama29-2010
to po co czytasz te fora? bez sensu.... bedzieesz pewnie kolejna psychicznie zryta staraczka my z mezem 5 lat lecielismy bez zabezpieczenia - ot tak na zywiol i wpadlismy jak juz dawno przestalismy myslec o dzidziusiu a tyeraz cieszymy sie kilkumiesieczna pociecha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to głupie, ale miałam to samo i jak się potem okazało całkowicie bezpodstawnie :) Udało nam się za pierwszym razem! A to wszystko jest dowodem na to żeby nie czytać tego wszystkiego :) tak samo jest potem z poradnikami nt. ciąży, noworodków itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×