Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jajaja211

Wrzody żołądka

Polecane posty

Gość jajaja211

Mam do Was takie pytanko, czy ktoś z Was miał wrzody na dwunastnicy lub żołądku i czy są jakieś sposoby domowego leczenia, którymi można zaleczyć wrzody? Nie piszcie proszę, żebym szła do lekarza, bo zupełnie nie o to mi chodzi, proszę o porady, jeśli jest tu ktoś, kto miał takie dolegliwości i jakiekolwiek domowe sposoby przyniosły ukojenie! Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajaja211
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111111111111111
jest na to sposób, w tydzień nie masz wrzodów i będą całkowicie wyleczone, gdybym ci to powiedział i tak byś nie uwierzył. Szukaj a znajdziesz, proś a będzie ci dane. a najlepiej ucz się jasiu ucz, bo nauka to potęgi klucz, Szukaj gupku w internecie, mądrym cię nazwę jak znajdziesz właściwy sposób. naprawdę istniej taki sposób, bez kretyńskich maloksów , antybiotyków i innego szajsu. szukaj i ucz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajaja211
no no, na prawdę mądrości wypisujesz, i jestem kobietą, nie mężczyzną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajaja211
i głupku si e pisze, a nie "gupku" gdybym chciała szukać w internecie, to bym szukała, chodzi mi o sprawdzone sposoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm zaleczyc
zaleczyc, uspokoic... wiem ze sie stosuje diete lekkostrawna, zadnych smażonych rzeczy, kawy, papierosów, alkoholu, tłustych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tu przypadkiem tylko
podobno mleko jest dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem z doświadczenia, że pomaga kurkuma. Zarówno w leczeniu jak i zapobieganiu wrzodom. A to nie są jej jedyne właściwości, dlatego polecam poczytać. Ja brałam suplementy z kurkuminą, oraz dodatkowo też taką w proszku.Polecam przed zakupem i stosowaniem poczytać jaki produkt się najlepiej wchłania, bo z tym różnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie pomogło ci dlatego , że brałaś i przyprawę i tabletki. Według mnie sama przyprawa czy suplement na pewno nie przyniósł by żadnych efektów . Niestety kurkumina ma to do siebie że jest postrzegana przez ludzką wątrobę jako intruz , i skutecznie stara się jej pozbyć. Podsumowując nie jestem za suplementami ponieważ i tak większość z nich jest do bani , preferuje różne napary,koktajle,przeciery do których można dosypać kurkumy, według mnie , jedynie tak na chwilę obecną możemy ją skutecznie wprowadzić do organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slyszalam o metodzie- swiezo wycisniety sok z kapusty, pije sie chyba 2 szkl dziennie(porcjami po pol szkl), dobrze dziala wtedy gdy sie pije rano na czczo, pol godz przed jedzeniem, w ciagu dnia tez jak sie da to na pusty zoladek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@~gość Wiesz jeżeli chodzi o kurkumę i jej specyficzny aromat , to nie wszyscy przepadają za jej smakiem , właśnie dla takich ludzi został stworzony taki suplement . Lecz według mnie aby można było nazwać jakiś preparat suplementem , wymagałoby się żeby chociaż w małym stopniu działała , ale to co w tej chwili nazywają suplementem przypomina mi piasek który jak wiadomo nigdy się nie przyswoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko zrozum że ta cała kurkumina czy suplementy czy to przyprawa ta sklepowa jest gów$#ana i nie zmienią tego słodkie słówka czy obrazki na opakowaniu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.09.30 Powiem ci że ja biorę Licur i w zupełności mi ta 1 tabletka dziennie wystarczy , a to wszystko zaleta jego wysokiego poziomu przyswajania . Nie mam pojęcia czy pomógł innym , ale mi bardzo i za to jestem mu wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irin
Ni jestem przekonana i pewna co do tego, że chorobę wrzodową można wyleczyć domowymi sposobami. Z pewnością są metody, które łagodzą objawy i sprzyjają wyleczeniu, coś takiego na przykład jak Manti. Jednak moim zdaniem zupełne i skuteczne wyleczenie może nastąpić tylko po odpowiedniej diagnozie i specjalistycznym leczeniu. W ogóle skąd wiesz, że to są wrzody żołądka? Porównałaś swoje objawy z tym, co znalazłaś w internecie czy robiłaś badania? Nawet w tych artykułach, gdzie opisują objawy, napisane jest, żeby się badać i leczyć u fachowców http://www.manti.pl/objawy-choroby-wrzodowej-zoladka.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×