Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agata 17 Krasnystaw (wulgarna)

podpaski czy tampony? co lepsze?

Polecane posty

Gość Agata 17 Krasnystaw (wulgarna)

podpowiecie? bo używam podpasek od pierwszej miesiączki i wkurwia mnie jak mam później mokre majty od okresu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimbałkowa
a czy można prać i ponownie użyć? ile razy można prać i uzywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie od
tamponów boli brzuch......czuję dziwne uczucie jak mam włożony tampon..... :-( używam tylko podpasek, może kupuj podpaski ze skrzydełkami? i "zarezerwuj" kilka par majtek tylko do okresu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23232323
tampony są niebezpieczne, możesz się nabawić nadżerek albo i raka, tamponów się używa w wyjątkowych sytuacjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata 17 Krasnystaw (wulgarna)
no dobra prawda jest taka,że lubię coś mieć w cipie cały czas nawet podczas okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używam tamponów od kilku lat, regularnie chodzę do ginekologa i nic złego nie dzieje się z moim organizmem. Kiedy używałam podpasek miałam wrażenie, że noszę pieluchę a i tak wszystko się zaraz "przelewało" odkąd przeszłam na tampony zapominam, że mam okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tampo tampo
Tampony :) Nosiłam podpaski jak mialam 12 lat, ale w wieku 14 lat przestałam... Zawsze czułam, że śmierdzę, ślizgałam się a jak siadałam to się czułąm jak w pełnej pieluszce nawet, jak ledwo co "nakropiło", sam pot chociażby się tam odkłada i miałam odparzenia. Tamponów w ogóle nie czuję, wygodnie się je nosi w torebce bo są małe... No i z tamponem można iść na basen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tampony. Nienawidzę podpasek i tego czucia że mam mokro. Już od kilku lat używam tylko i wyłącznie tamponów - przerwę miałam jedynie po porodzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23232323
to wyobraź sobie jak się odparza w środku, jak te bakterie się zbierają i nosisz je parę godzin, moja siostra używała i zrobiła jej sie nadżerka apotem IV stopień i wycięta szyjka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze i wszędzie
tylko tampony! Pewnie część mi nie uwierzy ale tampony noszę od drugiego pierwszego okresu :D Podpasek używałam tylko 2 razy w życiu i doszłam do wniosku ,ze musiał je wymyślić jakiś facet żeby nas kobiety jeszcze bardziej umęczyć 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy wszystko
ja dopiero teraz mogę sobie jako tako tampon włożyć, ale i tak taki najmniejszy z aplikatorem najlepiej (co mi na chuja się przydaje bo po pół godziny przecieka) Pierwszy raz próbowałam jak miałam 15lat i było to tak bolesne (przedsionek pochwy) że następny raz to rok czekałam ginka mi powiedziała, ze mam błonę nierozciągniętą, więc teraz stopniowo próboję co okres przynajmniej na te pół godziny wsadzić i jest coraz lepiej aha no wiadomo cały czas dziewicą jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23232323
kondomy też wymyślił facet,ja też nie lubię jak mi się przelewa ale jak pomyslę o tej zgniłej krwi w śodku to mi niedobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w środku krew nie gnije
tylko dopiero na zewnątrz. Ja noszę i tampony i podpaski i uważam, że i to należy często zmieniać, to problemów nie będzie. A słyszalyscie o alternatywie - kubeczku menstruacyjnym ? To to juz mi sie ohydne wydaje.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23232323
jasne na zewnątrz gnije a w środku nie, myslisz że jak nie widzisz to jest ok? Małe dzieci też myslą że jak się przykryją kocem to ich nie ma, zresztą gówno mnie to obchodzi, zmądrzejecie jak będzie za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie dziwne to, nie wiem czy mogłabym takie coś używać ale jakby dawali za darmo to bym spróbowała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w środku krew nie gnije
Nie chodzi o to czy widać czy nie. Na podpasce też sobie nie oglądam. Krew gnije szybciej jak ma kontakt z powietrzem, jak w przypadku podpaski. I bez agresji, proszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23232323
jak ma mało powierza to kiśnie a jak dużo to wysycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23232323
nieraz wyciągałam tampon i był miejscami czarny po 4 godzinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze zaintrygowal mnie ten kubeczek :D poszukam w sklepie czy maja cos takiego i w jakiej cenie. z jednej strony mysle czy nie sprobowac ale z drugiej jakies dziwne mi sie to wydaje i nie jestem do konca przekonana. ale z trzeciej strony wszystko co nowe wydaje nam sie dziwne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki szeroooki
ale kubeczek chyba dla nie dziewicy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pogodynka123
Forum - strona główna Blad W tej godzinie umieściłaś/eś już 10 nowych tematów. Odczekaj trochę czasu, zanim będziesz mogła/mógł wysłać kolejny nowy temat na forum. Nie umie nic napisac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jioepwqw
wyciągasz, myjesz w umywalce ,brudzisz się, a potem robisz kanapki, bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pogodynka123
Forum - strona główna Blad W tej godzinie umieściłaś/eś już 10 nowych tematów. Odczekaj trochę czasu, zanim będziesz mogła/mógł wysłać kolejny nowy temat na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisane ze dla dziewicy tez. tampony w sumie tez dziewice przeciez moga uzywac. no ale fakt ze tampony maja mniejsza srednice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salsa sabinka
no tak ale ja nigdy 4 godziny nie nosze podpadki ani tamponu,zmieniam częściej !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kluska no tam na stronie podana cena to ponad 100zł :O Ja za tą kwotę nie zaryzykuje że wyrzucę po pierwszym użyciu ;) Poza tym to chyba ze dwa trzeba kupić chyba że ma się zlew obok kibelka.. no ale to i tak do użytku tylko w domu.. yyyy kurde nie no ciekawe w użyciu ale nie ciekawe w czyszczeniu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×