Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ObcinakdoPaznokci

Jestem uzależniona od zakupów :(

Polecane posty

Gość ObcinakdoPaznokci

Nie byłoby to takie złe, gdybym zarabiała dużo albo miała męża-milionera. Ale nie. Jestem studentką, zarabiam grosze i żyję z renty rodzinnej (nie mam rodziny- renta w pełni idzie na mieszkanie i rachunki) a co miesiąc jak tylko mi wpływa pensja to ją wydaję w ciągu jednego dnia, a potem kolejne 4 tygodnie żyję o chlebie albo płaczę (tak...) aby ktoś mi pożyczył pieniądze. A i tak pożyczam i coś znowu kupuję. Co miesiąc wydaję około 300-400zł na ubrania, gadżety niepotrzebne, figurki, kolczyki.... I się zapożyczam. Cały miesiąc dodaję sobie do ulubionych co chcę kupić (nie lubię chodzić po sklepach, o dziwo, uwielbiam zakupy przez internet, uwielbiam czekać na przesyłkę) i od razu jak wpływa pensja mam kolejne kilka rzeczy kupione. Zamawiam na allegro, na ebayu, w sklepach różnorakich w Polsce i zagranicą (paradoksalnie za grancą zawsze taniej) Jęczę i narzekam jak nie mogę sobie czegoś kupić (cudem mój chłopak ze mną wytrzymuje, mówi że to "słodkie"- jego nie naciągam, bo ma podobną sytuację jak ja finansowa, tylko on nie wydaje tyle..). No i najśmieszniejsze - wiem że to problem, ale nie umiem nic z tym zrobić... a nie stać mnie na psychologa bo wydałam pensję ;) Mam nieleczoną depresję (brałam leki, ale przytyłam 40 kilo więc odstawiłam, sesje nic nie dawały przez 2 lata) jeżeli to ma znaczenie. Mam kochającego chłopaka od 2 lat, sporo znajomych, fajną pracę którą lubię i studia, może nie wymarzone, ale prawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vitalianka
ja chyba też jestem uzalezniona od zakupów ale grupowych...siedze cały dzień i poluje na oferty...nie wiem po co mi np.3 dniowy rejs jachtem który kupiłam na wykupto.pl bo nie znoszę pływać statkiem.ale kupiłam...-_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm... drogie Panie mam dla Was pewną propozycję. Nie musicie całkowicie ograniczyć zakupów. Może warto byłoby jednak zwrócić uwagę na którąś z porównywarek cen. W ten sposób znalazłybyście sklepy internetowe, w których dany produkt jest najtaniej i ograniczyły koszty- wilk syty i owca cała. www.promoceny.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×