Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 udzielam_wywiadu_rzeki

Facet 28 lat odpowiem na prawie wszystkie pytania

Polecane posty

jade na tydzien do babci tak wiec baj baj馃槝 Instruktorka salsy powiadasz:classic_cool: Zazdroszcz臋!!! Baw sie, szalej i nie pytaj co dalej:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kiedy艣 co艣 o Niej wspomina艂e艣.....tzn o instruktorce, ale wtedy co艣 bredzi艂e艣 o tym 偶e nie chcesz spieprzy膰 relacji....ciekawam ci膮gu dalszego :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ja jeszcze na Krecie . Dzi艣 kupili艣my raki ( t臋 w贸dk臋 ) w takich plastikowych butelkach w jakich u nas spzedaje si臋 najta艅szy olej albo ocet . Ale to od lokalnego wytw贸rcy wi臋c wiadomo ( by艂y jesszcze kanisterki po 5 l ) :) Pozdrowienia dla wszystkich.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
tak, wspominalem o niej bo zawsze bardzo mi sie podobala-nie bylo jednak okazji sie zblizyc, poznac. nie wiedzialem jaka jest z charakteru. wystarczyly inne, bardziej sprzyjajace okolicznosci i. .. atomowka:) wlasnie siedze z siostra - fryzjer itd... pelnie role swiadkowej hehe

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Hej:) co s艂ycha膰? Jak tam po weselu? 呕yjesz?;) Gratuluj臋 zwi膮zku z instruktork膮 ta艅ca i w og贸le:) szcz臋艣cia 偶ycz臋:):) suzie Jak mijaj膮 Ci wakacje?:) Kiedy robisz wielki come back?:) :):P Opalona?:) Mi艂ego wieczorku:):)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Wesele bardzo udane, ja jako 艣wiadek zalatany mocno, tak wi臋c min臋艂o mi bardzo szybko, a wczoraj nie by艂o kaca :) Siostra zadowolona, go艣cie te偶, wesele z g艂owy. Co do zwi膮zku to na razie jest bajka, ale tak to ju偶 jest na pocz膮tku :) Fajne jest to, 偶e tu nie ma falstartu, znamy si臋 ju偶 d艂ugo i obie strony marzy艂y skrycie, aby sta艂o si臋 to, co si臋 sta艂o :) Suzie sma偶ysz si臋 jak skwarek, czy w cieniu s膮czysz drinki? ;) A mo偶e skuterem podr贸偶ujesz po krete艅skich serpentynach? :) Ci臋偶ko si臋 ogarn膮膰 w pracy po tej przerwie. Niedospany ogarniam zalew maili :) Mi艂ego dnia wszystkim

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
eeeee yyyy troche jak skwarek jestem :/ (filtry sie wycieraj膮) a te serpentynki to gorsze ni偶 na Hvarze , skuter to nie , ale samoch贸d, suzuki Jimny ( nie ja prowadz臋 , na szcz臋艣cie ) du偶o tu maj膮 motocykli , podobno teraz na kryzysie mo偶na je od Grek贸w tanio kupi膰 . sporo nawet tych wypasionych jak np BMWgs (marzenie mojego m臋偶czyzny ) w 艣rod臋 st膮d wyje偶d偶am ... troch臋 szkoda fajnie na tej Krecie , chyba tu wr贸c臋 kiedy艣

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Super, 偶e si臋 艣wietnie wybawi艂e艣 i nie mia艂e艣 kaca:) heh:) A w og贸le to co s艂ycha膰? U Ciebie te偶 tak gor膮co? Bo w g贸rach to okropnie...:) Jezioro i jeszcze raz jezioro:) Ty pewnie och艂adzasz si臋 nad morzem:) zazdroszcz臋:) Mi艂ego dnia wszystkim:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
cze艣膰 czo艂em ;) suzie Rozumiem, 偶e wracanie z Grecji motorem? ;) Bobasi膮tko Nie widz臋 przy Twoim nicku tlenu, wi臋c chyba nie potrzebujesz pomocy :) black_cat20 Pogoda rewelacja! zaraz spadam z pracy i jad臋 popla偶owa膰 wiadomo z kim :) Byli艣my na kajakach i zaliczyli艣my wodowanie - straci艂em sprz臋t foto i nawet si臋 nie przej膮艂em - bardziej ona. ehh co te uczucia robi膮 z cz艂owiekiem :) 偶adnych problem贸w nie widzi hehehe W ko艅cu aparat i obiektywy mo偶na kupi膰, wa偶niejsze jest to, co bezcenne i nie da si臋 tego kupi膰 w sklepie :) mi艂ego weekendu wszystkim :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Haha:) to jak to robi艂e艣?:) I przyznaj臋 Twojej dziewczynie racj臋, wida膰 偶e kobieta ma g艂ow臋 na karku:):) Love love love kolego:) Mi艂ego dnia i oby tak dalej:) Wspania艂ego weekendu 偶ycz臋, pe艂nego wra偶e艅:) heh:) Pozdrawiam:);)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
wr贸ci艂am :) przed wyjazdem by艂am u okulisty , P 2,75 L 2,25 , pogorszy艂o mi si臋 , ograniczam kompa jeszcze przez jaki艣 czas pozdrawiam wszystkich szalenie :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ten kawa艂ek co zapoda艂e艣 to chyba dla religijnych (wierz膮 niekoniecznie w boga :) Odda艂am mojego laptopa do serwisu , od jutra b臋d臋 mia艂a tylko kompa w c贸rki pokoju albo smartfona :/ Od jutra te偶 wracam do roboty :/ ....yyyyy trzeba w ko艅cu co艣 zrobi膰, w sumie to lekko si臋 sp艂uka艂am na tych wakacjach , Tobie chyba te偶 co艣 si臋 sp艂uka艂o na kajakach , a jak tak o sp艂ukiwaniu to c贸rcia sp艂uka艂a iPhona4 w toalecie i teraz po偶膮dliwym wzrokiem patrzy na mojego ...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
powiem Wam tak: wpad艂em po uszy ;) ona zreszt膮 te偶. suzie, No tak, na sp艂ywie kajakowym troch臋 sp艂yn膮艂em, b臋d臋 musia艂 uzupe艂ni膰 sprz臋t przed jesieni膮, bo jak li艣cie si臋 pokoloruj膮 szkoda by by艂o nie mie膰 czym porobi膰 fajnych zdj臋膰... Nie daj si臋 c贸rce hehe niech ma nauczk臋 ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Jezu lubi臋 od czasu do czasu wyskoczy膰 na zabaw臋, ale to przerasta ju偶 wszystko. Wczoraj uczestniczy艂am chyba w 10 b贸jkach, na szcz臋艣cie ja si臋 nie bi艂am tylko rozdziela艂am, ale kurcz臋 i tak by艂am przera偶ona gdy nagle znalaz艂am si臋 w 艣rodku tego mot艂ochu, uff ciesz臋 si臋 偶e przypadkiem nie oberwa艂am:) ale to nic...Policja spisa艂a mnie i znajomych bo nawet do Tesco nie mo偶na spokojnie i艣膰, jaka艣 banda kretyn贸w wysapa艂a i by艂a balanga...Jezu...Chyba wol臋 jednak w domku siedzie膰, imprezy s膮 stresuj膮ce:( Z reszt膮 tu gdzie ja mieszkam a jest to tylko wie艣 dziej膮 si臋 rzeczy jak w Kryminalnych Zagadkach LA...Ostatnio babk臋 zamordowali 100 m od mojego domu, wieczorem poruszam si臋 tylko i wy艂膮cznie w grupie bo oczywi艣cie sprawcy nie znaleziono...Dwa dni temu kole艣 pola艂 si臋 benzyn膮 i podpali艂 ( nie wiem po co w taki drastyczny spos贸b pope艂nia膰 samob贸jstwo) Wariatkowo. Mi艂ego dnia wszystkim. Id臋 spa膰 dobranoc:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Czy Ty Bartku i Twoja dziewczyna ogladacie wsp贸lnie "Taniec z gwiazdami" ?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Black! Gdzie Ty lazisz po nocach ! Sied藕 w domu bo jeszcze spotkasz jakiego艣 Kub臋 Rozpruwacza !

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
black_cat No niez艂y hardkor. Wsp贸艂czuj臋, 偶e nie masz opcji wyj艣cia na bardziej kulturaln膮 zabaw臋. Pota艅c贸wka z bijatyk膮 to dla mnie odleg艂e czasy, tzn. w sumie nigdy mnie nie ci膮gn臋艂o na takie wiejskie dyskoteki, jako艣 nigdy nie mog艂em si臋 odnale藕膰 w tym klimacie w艣r贸d tych ludzi i muzyki i jeszcze gdy mieszka艂em na wsi i wszyscy chodzili to ja nie by艂em ani razu - ale s艂ysza艂em wiele opowie艣ci z porachunk贸w mi臋dzywioskowych. Dopiero p贸藕niej, po wyje藕dzie do szko艂y skusi艂em si臋 na tak膮 form臋 podtrzymania znajomo艣ci ze starymi znajomymi i jedn膮 艣mieszn膮 b贸jk臋 widzia艂em, w kt贸rej w ruch sz艂y sztachety itp. Pisz臋 wiejskie, chocia偶 takie zjawiska nie dotycz膮 tylko wsi, jednak poruszam si臋 w takich okolicach, 偶e to dla mnie troch臋 fantastyka, kt贸r膮 kojarz臋 w艂a艣nie z wiejskich korzeni. Nie wiem, jako艣 zawsze mnie 艣mieszy艂y te porachunki dyskotekowe, ale ci ludzie chyba tym 偶yj膮, zreszt膮 podobnie 艣mieszy mnie kibicowanie w formie przyj臋tej przez "zagorza艂ych fan贸w pi艂ki no偶nej". W sumie w og贸le ostatnio stwierdzi艂em, 偶e kibicowanie komukolwiek nie ma sensu :) No bo jaki jest sens kibicowania, je艣li kto艣 ma czym si臋 zaj膮膰 wok贸艂 siebie i nie musi uzale偶nia膰 swojego nastroju od wynik贸w innych? I w sumie co z tego, 偶e reprezentant Polski zdob臋dzie albo nie zdob臋dzie medalu? Lubi臋 popatrze膰 na pi臋kn膮 gr臋, ale nie obchodzi mnie zupe艂nie, czy Polska dobrze wypadnie na EURO2012 - wol臋, 偶eby wygrali Hiszpanie, bo oni fajnie graj膮 :) suzie_ Do ogl膮dania tych durnych program贸w w TV nie zaci膮gnie mnie nawet moja kobieta. Ewentualnie mo偶e Jerry Springer ;) To jest fajne odm贸偶d偶enie, bez spinki, 偶e ogl膮da si臋 ludzi, kt贸rzy z niezrozumia艂ych dla mnie powod贸w maj膮 status gwiazd. Taniec z gwiazdami mamy sami ilekro膰 si臋 spotkamy :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
:D z tym ta艅cem to mi tak do g艂owy przysz艂o jak w TV pokazywali mecz tvn kontra politycy , mo偶na si臋 by艂o po艣mia膰 troch臋 :) no i tam wszyscy dr偶eli 偶eby sobie Maserak nogi nie z艂ama艂 bo wieczorem ta艅czy przecie偶 w tej produkcji ( z ta艣m膮 produkcyjn膮 ma to swoj膮 drog膮 wiele wsp贸lnego ) Kiedy艣 obejrza艂am dawno jeden odcinek tego programu jak w finale ta艅czy艂a Steczkowska i taka jedna nibygwiazda Guzik , Steczkowsk膮 bardzo lubi臋, a poza tym ta艅czy艂a rewelacyjnie , jednak publiczno艣膰 zag艂osowa艂a na t臋 drug膮 nie wiem dlaczego w sumie :/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
a na wiejskiej zabawie nigdy nie by艂am , mo偶e to by膰 egzotyczne prze偶ycie , ciekawe czy bardziej egzotyczne ni偶 bezalkoholowe wesele , na kt贸rym kiedy艣 by艂am

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Hej:) Zapraszam do mnie:) bijatyka na ka偶dym festynie i na ka偶dej dyskotece w tym tak偶e na parkiecie:) normalnie zabawa full wypas:) a tak serio to na takim czym艣 trzeba uwa偶a膰, teraz si臋 mi przypomnia艂o, 偶e panience kto艣 na g艂owie butelk臋 rozbi艂, oczywi艣cie karetka i do szpitala. Nie przypominam sobie zabawy na kt贸rej nie by艂oby policji. Przewalone. Z domu strach wyj艣膰, pe艂no morderstw i gwa艂t贸w. Dla Was to fantastyka ale ja si臋 ju偶 przyzwyczai艂am:) Zazdroszcz臋 Wam tej kultury:) ja jak id臋 a trafi臋 na tak膮 b贸jk臋 a zazwyczaj tak jest bo musz臋 trzyma膰 mojego narwanego brata to musz臋 robi膰 tyle unik贸w 偶eby nie zarobi膰 czasem, no ale mam ju偶 w tym wpraw臋 wi臋c luz:) Opowiadaj:) jak Ci si臋 uk艂ada z dziewczyn膮?:) Zdradzi艂by艣 chocia偶 jej imi臋:) suzie Jak tam po wakacjach?;) Fajnie by艂o?:) Pozna艂a艣 jakiego艣 gor膮cego faceta?:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
W艂a艣nie , napisa艂by艣 o Niej co艣 wi臋cej . Mo偶e imi臋 niekoniecznie .. ale np czym si臋 zajmuje i takie tam .. np czy lubi czerwony kolor.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
suzie_ Du偶o nie straci艂a艣, nie b臋d膮c na takim disko. Niekoniecznie wiejskim, bo na nieco podobne (chocia偶 to jednak nie to samo) klimaty mo偶na trafi膰 i w wi臋kszym mie艣cie. To jest troch臋 偶enada, przynajmniej w tym wydaniu, kt贸re ja widzia艂em. Do bezalkoholowego wesela trudno mi si臋 odnie艣膰, ale to zale偶y od uczestnik贸w, wydaje mi si臋, 偶e wcale nie musi by膰 sztywne i nad臋te :) Ja ostatnio nie pi艂em, a bawi艂em si臋 wy艣mienicie :) No ale niekt贸rzy potrzebuj膮 dopalaczy. black_ Butelka na g艂owie dziewczyny, lekko nie jest :) Z takim do艣wiadczeniem wszystko przetrwasz. Kojarzycie w og贸le ten program o survivalu z Bearem Grillsem z National Geo (a mo偶e Discovery, nie pami臋tam w sumie). Mo偶e warto by艂oby nakr臋ci膰 odcinek o tym jak radzi膰 sobie w takim ekstremalnym 艣rodowisku :D No a z moj膮 kobiet膮 trwa sielanka p贸ki co, z tym 偶e teraz nie widzimy si臋 przez tydzie艅 - wyjecha艂a a ja usycham :/ Oby do poniedzia艂ku... Czym si臋 zajmuje... Studiuje jeszcze, jak wiecie jest instruktork膮 ta艅ca i jej ulubiony kolor to, podobnie jak m贸j, niebieski ;) I lubi jak sobie gramy na gitarze i 艣piewamy :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Hej, Chcia艂em si臋 po偶egna膰. Kontynuowanie tego topiku chyba nie ma sensu, tak wi臋c znikam st膮d, a wi臋c tym samym z forum. suzie i black_cat, fajnie si臋 z Wami pisa艂o, weso艂ej jesieni, powodzenia, niech Wam si臋 dobrze uk艂ada, black uwa偶aj na tych dyskotekach hehe A wi臋c cze艣膰, mi艂o by艂o :) A na koniec mam dla Was 艢wietliki http://www.youtube.com/watch?v=FCo7Wn7Gz6M&feature=related

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Hej, szkoda, 偶e ju偶 si臋 偶egnamy bo fajnie si臋 tutaj pisa艂o i w og贸le:) ale c贸偶 taka kolej rzeczy;( dlatego dzi臋kuj臋 wszystkim za wszystko a szczeg贸lnie Tobie autorze za za艂o偶enie tego topicu i za Twoj膮 cierpliwo艣膰 do nas wszystkich:) 呕ycz臋 Ci Bartku wszystkiego najlepszego i du偶o du偶o szcz臋艣cia w zwi膮zku, kt贸ry mam nadziej臋 sko艅czy si臋 przy o艂tarzu i zacznie od pocz膮tku jako szcz臋艣liwe ma艂偶e艅stwo:);) no wiesz o co chodzi:);P Powodzenia:);) PS. I tak b臋d臋 tu zagl膮da膰:) najwy偶ej popisz臋 sama do siebie:):) Pozdrawiam;) Aha zapomnia艂am Weso艂ych 艢wi膮t 偶ycz臋 i w og贸le:);)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Wszystko ma sw贸j koniec , zeby by艂o bardziej grobowo to zadzwonili dzi do mnie z serwisu i powiedzieli ze moj najpi臋kniejszy laptop swiata ma uszkodzenie p艂yty g艂贸wnej. 艢wiec panie nad jego dusza . Id臋 do Tesco po dwa piwa , jest okazja ( laptop i w膮tek ) upije sie na smutno, znowu sama siedz臋 bo moj m膮偶 wyjecha艂 . mo偶e jeszcze co艣 napisze.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
no nieeeeeeeeeee wnosze sprzeciw:-o wpadaj chociaz na chwile by zarazac nas entuzjazmem suzie Ty tez??? ja nie mowie,ze co wieczor trzeba tu pisac ale chociaz raz na jakis czas. by wiedziec co u kogo sie dzieje i wzajemnie podnosic na duchu

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×