Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość udzielam_wywiadu_rzeki

Facet 28 lat odpowiem na prawie wszystkie pytania

Polecane posty

Jak to o jakich?:) O Świętach Bożego Narodzenia jak się żegnać to już porządnie:):P Co u Ciebie słychać w ogóle? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem wpadnę , Bartek się wyniósł , ale to zrozumiałe , jest zaabsorbowany . wydaje mi się że wiem jak wygląda , może to znalezione w necie zdjęcie było jego ? był w niebieskiej koszuli , wiemy że lubi ten kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak znalazl milosc i baj baj[beksa[ suzie jakie zdjecie? pokaaaaaa u mnie tak sobie. bylam na koncercie Chylinskiej, dala czadu. W realu ma lepszy glos niz gdziekolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa_bbb_ccc_ddd
a dobrze, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś black_cat20
Hej:) co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej to ja -autor :) przypomniał mi się topic :) ciekawe czy ktoś z Was jeszcze na kafeterię zagląda... jeśli tak to pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćśog
ale ten czas szybko leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość czarny kot
Hej:) Co u Was słychać?:) Bart ożeniłes się?:) Pozdrawiam bardzo serdecznie. black_cat 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja B :) coś mnie natchnęło, żeby zobaczyć czy ktoś tu się po latach odezwał :) tak więc nie ożeniłem się haha, jestem w tej chwili sam - więcej ostatnio przebywam w Brazylii niż w Polsce i trudno pielęgnować stały związek. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Brazylii? :) oj Ty:) takiemu to dobrze:) co tam porabiasz w ogóle? :) i jak mundial przeżyles?:) szkoda, ze Ci nie wyszlo:/ bylam pewna, ze pochwalisz sie tutaj zdjęciami ślubnymi:) ale nic straconego wciąż jesteś mlody i rozwojowy wiec wszystko przed Toba:) Powodzenia:) black_cat20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×