Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jestem facetem numer 106

W pewnym wieku na znalezienie dziewczyny jest już za późno

Polecane posty

Gość jestem facetem numer 106

Zaraz napisze ktoś, że na znalezienie miłości dobry jest każdy wiek. Jest to jednak nieprawdą. Jak ktoś ma prawie 30 lat na karku to znalezienie wolnej dziewczyny, która nie będzie straszyć charakterem i wyglądem jest prawie niemożliwe. W tym wieku każdy ma już swoją parę. Praktycznie każda dziewczyna mająca 25 lat i więcej ma chłopaka. Nawet wśród tych młodszych ilość wolnych kobiet maleje bardzo szybko. Przecież mając 30 lat nie będę szukał dla siebie 20-to letniej dziewczyny. Widać to też na portalach randkowych. Wolnych kobiet po dwudziestce jest sporo, natomiast wolnych przed trzydziestką jest bardzo mało. Wiadomo przecież, że w przedziale wiekowym między 20 a 35 lat na 100 kobiet przypada 105-ciu facetów i nie dla każdego faceta wystarczy kobiet. Ja niestety za późno zacząłem szukać i wiem, że moje szanse na znalezienie są bardzo małe, tym bardziej że nigdy nie byłem w związku. Z drugiej strony teraz to już nie za bardzo mi się chce kogoś szukać, bo w mojej sytuacji aby znaleźć nie wystarczy przejść przez rzekę, tylko trzeba przepłynąć ocean.

Gość IMO13258
Po 60-tce wszystko sie wyrówna! Jeśli to nie Ty, będziesz jednym z tych mężczyzn co padną trupem oczywiście...

Gość eeeeeeeeeeeeeeeeeetam
chrzanisz że tak powiem. Dzisiejsze dziewczyny nie lecą tak szybko na zamążpójście. Większość, przynajmniej tych z dużych maist najpierw się kształci, szuka dobrej pracy a potem na koniec szuka sobie kogoś na stałe. Więc nie marudź, tylko rozejrzyj się w koło a na pewno znajdziesz kogoś, kto wpadnie ci w oko. Ponadto własnie około 30 dziewczyny zastanawiają się czy ten, z którym spotykały się dotychczas nadaje się na faceta na stałe. Bardzo wiele się rozstaje z poprzednikami. Bo podczas gdy one są już pewne tego czego chcą, to faceci pozostają nadal dziećmi :)

"Przecież mając 30 lat nie będę szukał dla siebie 20-to letniej dziewczyny." A dlaczego by nie? Chciałbyś taką w wieku 30-35 lat? Co się wyszalała z innymi i teraz szuka 'stabilizacji'?

Gość wyjątek nad wyjątkami
Od razu zaznaczam że jestem kobietą :) I wiesz to że myślisz że będąc przed 30 stką nie masz już szans nikogo poznać bo wszyscy są pozajmowani, tylko ty jeden wolny jest jest złym myśleniem ;) Odzwierciedla to stan twojego umysłu. Zastanów się ile singli jest na tym świecie. Tak siedząc na tyłku i użalając się nad sobą daleko nie zajdziesz, i koniecznie musisz zmienić myślenie. Wolnych normalnych osób jest więcej niż myślisz!

Gość proekozielona
a gdzie Ty szukasz? Ja znam mnostwo takich tuz przed 30 samotnych lub tuz po.

Gość IMO13258
wyjątek nad wyjątkami "Od razu zaznaczam że jestem kobietą(...)" Spoko, na pierwszy rzut oka to widać. Szczególnie po ilości tekstu i braku akapitów...

"Ja niestety za późno zacząłem szukać" No tak, biedaku... Bo to jak na wyprawę wojenną trzeba wyruszać :D

Gość IMO13258
Przyganiał kocioł garnkowi...

no widzisz a ja mam 26 lat i niedawno się rozstałam z wieloletnim chłopakiem i jestem wolna, takich też jest sporo...

Jeżeli nie straszysz wyglądem, masz kulturę osobistą, zasady, jesteś uczciwym człowiekiem, który poszukuje kobiety, która mu się spodoba, a nie 'zapychacza' to masz szanse :) Ja jestem po dosyć poważnym związku i dla mnie najważniejsza jest kultura, uczciwość, szarmanckość i zadbany wygląd. I jakby każdy mężczyzna tak podchodził do tematu, to ludzie by się w pary nie łączyli.

Gość IMO13258
Ty jesteś już oficjalnie za stara, a w dodatku NIEDZIEWICA! Brrrrrrr.

Gość IMO13258
Bardzo miła Pani Kinga "(...)szarmanckość i zadbany wygląd.(...)" Czyli ma być przystojny i przy kasie. Sławny też?

Gość jojoj
imo jaki ty upierliwy jestes:O nie masz lepszych zajec?

Gość komsupmcja
skąd masz te dane ? ":edziale wiekowym między 20 a 35 lat na 100 kobiet przypada 105-ciu facetów "

Gość eeeeeeeeeeeeeeeeeetam
pomyliło mu się - jest akurat odwrotnie, bo facetów jest mniej niż dziewczyn:)

Gość IMO13258
Codziennie uczę sie nowych znaczeń słów: Dzisiaj dowiedziałem się, że: mówiący niewygodną prawdę = upierdliwy.

Gość jojoj
imo spierdalaj

Gość IMO13258
Dokładnie. Jak facet zarabia mniej od kobiety = nierób. Jak kobieta zarabia mniej od faceta = szefowie to szowinistyczne świnie.

Najlepiej to żeby być z takim pasożytem jak wy? (to się odnosi do panów, którzy się dziwią, że kobieta oczekuje, że mężczyzna będzie zarabiał pieniądze) Ja nie toleruję nierobów. Czasy są ciężkie, ale trzeba sobie radzić. Ja w swoim czasie pracowałam po 13 h dziennie i szanuję ludzi pracowitych. Do roboty, panowie!

Gość IMO13258
"pomyliło mu się - jest akurat odwrotnie, bo facetów jest mniej niż dziewczyn" Po 65tym roku życia...

Gość ssos mi vida
autorze a skad jestes?

Gość bardzo dobrze ze jest nas wiec
ej przynajmniej mamy w czym przebierac :) po za tym faktycznie wiecej znam kawalerów niż starych panien :)

Gość IMO13258
To z szacunkiem tutaj proszę! Gdyż swojego czasu ja także przacowałem od 12 do 24h dziennie...

Gość IMO13258
Wyboru wielkiego nie macie, gdyz tych SUPER gości jest niewielu. A przecież to żaden sekret, ze przeciętna kobieta woli być jedną z WIELU Super Samca, niż JEDYNĄ normalnego faceta.

Gość bardzo dobrze ze jest nas wiec
jest was *

Gość ssos mi vida
po co zasmiecacie ten temat?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się