Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kinkosska

jakiej firmy kupujecie mleko i ilu procentowe?

Polecane posty

Gość kinkosska

:), ja Wiejskie z Rolmlecza 3,2, czasem łaciate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tescowe 1,5% głównie dla kotów, czasem młody łyknie, czasem do naleśników dodam albo do ciasta, ale nieczęsto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinkosska
to ty Ewo nie pijesz mleka?, np. do kawy, płatków ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamiast
Z Mlekovity świeże polskie mleko 2%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazwyczaj łaciate 2%
ale teraz kupiłam w lidlu mleko pilos, tylko tak patrzę, ze jakieś świeże... Czymś się różni od normalnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on**
hej , łaciate , 3,2 % ,ale najlepsze wprost od krowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wy mozecie pic laciate
takiego syfu juz dawno nie pilam.To mleko smierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolty kubeczek
ej szczerze powiedziawszy tez lubie od krowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świeże mleko ma krótszy termin do spożycia, ono chyba nie jest UHT. Ja - tak jak Ewa - kupuję 1.5 w tesco (producent - Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łowiczu) albo Prawdziwe z biedronki (producent - Mlekpol). Czasem kupię 1.5% w Kauflandzie (milblu). Kiedyś wydawałam pieniądze na łaciate, Hej! (Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Radomsku) lub łowickie, ale w związku z brakiem różnicy w smaku postanowiłam nie przepłacać... tesco i kaufland - 1.79zł biedronka - 1.85zł (cena wzrosła) łowickie u mnie w sklepie - 2.98zł łaciate 2% u mnie w sklepie - 3.20zł Hej! u mnie w sklepie - 2.88zł. Pewnie te 3 ostatnie mleka są tańsze w marketach, ale te 1.5% w zupełności mi wystarczają. A jak potrzebuję do czegoś tłuste mleko, to te tanie mają swoje odpowiedniki 3.2% za niecałe 2zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...góraleczka...
Od roku w lodowce mam łaciate żołte(2%) i ono słuzy mi do kawy i do picia zimnego z lodówki jak mam ochote. Jako małolata zraziłam sie do mleka, kiedy spozywałam je przegotowane i jeszcze gorace bleee.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Country life .
4,6 % takie lubie . Smaczne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milandia
Polecam mleko MIlandia z Ostrowii Maz. Na wizerunku opakowania 3,2 jest moja córka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TYLKO takie z krótką datą ważności. Najczęściej 'Polskie mleko' 2% z Mlekovity, takie w butlach plastikowych z żółtą zakrętką (3,2% ma czerwoną zakrętkę) Od kiedy przerzuciłam się na takie to uwielbiam zimne mleko np do drożdżowego placka, a póki znałam tylko smak tej wapiennej wody z kartonu to mowy nie było o tym, żeby samo mleko pić :o Z mleka z Mlekovity wychodzi też świetny domowy twaróg. Widziałam, że Mlekovita produkuje też mleko dla Biedronki, też pewnie niezłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlekosz
Ja kupuje jedynie mleko w plastikowej butece z mlekowity 3,2 lub z takie samo z biedronki, w ostateczności łaciate 3,2 też w plastiku, wszystkie są z czerwoną nakrętką:) Te mleka najbardziej przypominają smak prawdziwego krowiego mleka, ponieważ nie są UHT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja napisze
łaciate to sam syf sztuczny a mleko 0.5 % jest popłuczynami można wypić takie same myjąc kubek po mleku 2% o wracajac do tematu tylko i wylacznie mleko 3.2% z jak najkrótszym terminem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szeleczki .,..,
Nie piję mleka, bo jest niezdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhsbdk
mlekovita albo z jasienicy rosielnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość begiebe
a ja obojetnie jakie, bo pije do kawy tylko :p ale uwielbiam mleko WYPASIONE za jego nazwe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmm ????
mleko made in biedronka 3,2 % :) maż pije litr mleka dziennie ...a ja do picia wole coś kwaśnego np maślanka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaciate
ja pracuję w sklepie spożywczym ....robi u mnie zakupy pewien lekarz-on zawsze kupuje mleko łaciate w kartonie 3,2% /kupuje całymi zgrzewkami/ twierdzi że ono jest najlepsze... więc zaczęłam kupować właśnie to mleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od roku w lodowce mam łaciate żołte(2%) i ono słuzy mi do kawy i do picia zimnego z lodówki jak mam ochote. Jako małolata zraziłam sie do mleka, kiedy spozywałam je przegotowane i jeszcze gorace bleee..... ------------------ CZYLI CO OD ROKU MASZ JEDEN KARTON MLEKA W LODOWCE I PIJESZ GO PRZEZ ROK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko wypasione 3,2% z mlekovity, jak dla mnie produkt z najwyższej półki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z racji tego ze robię zakupy w Polo kupuję mleko UHT 3,2% Dla mnie zdecydowanie najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w lodówce krowiego nie znajdziesz, mamy tylko mleko roślinne. Przynajmniej nie ma po nim sensacji żołądkowych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używam mleka w plastikowej butelce z krótką datą do spożycia. Dodaję go do kawy. Ale chyba spróbuję przerzucić się na mleko roślinne, gdyż często zauważam, że krowie mi nie służy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×