Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grefixlandia

mamy geniuszy

Polecane posty

Gość wesoła kobitka
headline "położne klękały w podziwie nad jej cierpieniem i wolą walki" leże i rycze ze śmiechu, help :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie jaka moja genialna? ostatnio w kuchni ciachnęłam się nożem i krew się polała a ona poleciała do kibelka i przyniosła mi... podpaski... bo krew leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam dość zimy
No ja też czasem padam, jak widzę tematy o zasobności portfela i większość pisze, że ma 2 samochody, 2 własne domy, świetną pracę i wogóle wydają po kilka tysięcy miesięcznie na same kosmetyki. Normalnie chyba w telewizji, gazetach i ogólnie od wielu lat głupoty w Polsce gadają, że u nas bieda i kiepsko się powodzi, a znalezienie dobrze płatnej pracy graniczy z cudem.Jakoś na kafeterii mamy inny, idealny świat. Podobnie oczywiście z umiejętnościami dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynko no genialna jak nic, wykazała się twórczym myśleniem i logiką. Zawsze mogła umyć palec w kiblu i przynieść ci tamopna, a wybrała podpaskę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam dość zimy
A wiecie, mój 10 miesięczniak jest tak genialny, że potrafił zablokowac komórkę ( którą niepostrzeżenie mi porwał ze stołu ) tak , że nie mogłam w ogóle jej włączyć, tylko był napis włóż kartę sim i pół godziny główkowałam, jak ją odblokować, a mojemu synowi jej zablokowanie zajęło ułamek sekundy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z kibla to ja ostatnio wyciągałam moją komórkę :) tamponów nie używam, więc to umiejsza nieco jej geniusz, bo nie musiała główkować nad wyborem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna cola
Wszystkie się chwalicie to ja też, zacząl raczkować jak miał 6 miesiecy i 5 dni, siedział sam jak miał 5 miesiecy, 6 i 11 dni usiadł sam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna, bo jej nie stymulujesz odpowiednio. Powinnaś przewidzieć taką sytuację i mieć w łazience jedno i drugie swoją drogą zaraz opieka społeczna będzie zaalarmowana że dajesz do zabawy dziecku nóż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoła kobitka
mój potrafił dziadkowi zablokować jakąś enigmą pilota od tv, hehe a z kibla wyciągałam już swoje okulary których szukałam, powiedzmy że młody bawi się tak chowanego :P tak sobie myślę czy nie powinnyśmy zapisac nasze pociechy do MENSy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie doczytałam ;) ide, bo jagoda skończyła rozwiązywać z dziadkiem algorytm i się nudzi ;) muszę jej zacząć przygotowywać akademickie zadania, żeby przynajmniej z pół godziny jej zeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 90909009099
Cytam wszystko co piszecie i dochodze do wniosku ze skoro tyle dzieci czyta i pisze w wieku 2,5 roku mowi pelnymi zdaniami w wieku 1,5 roku to jaki to geniusz??????? skoro 90% dzieci kaffe robi to wszystko to przeciez to standard a nie geniusz.czyz nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Headline normalnie leżę i kwiczę :D hahahahhahahahahaha :D:D:D Jesteś niesamowita xDxDxD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam dość zimy
9090 - słuszna uwaga:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, to po co były te protesty przeciwko wcześniejszemu wysyłaniu dzieci do szkoły? To chyba lepiej jak taki "geniusz" szybciej pójdzie do szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupu
podnoszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestescie wielkie:D moj synus zawsze chodzac w chodziku rozsiewal swoje smoczki az razu pewnego jeden wsiakl na amen ...znalazlam go piekac kurczaka w piekarniku:) stopionego na jedna gladka mase plastiku i gumy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś wychodząc z małą na spacer, musiałam przed klatką wyciągnąć z butów mały klocek i kawałek kredki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie! I czyż to nie geniusz? Ponad roczne wtedy dziecko pomyślało o zapewnieniu rozrywki na spacerze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Czarna 1983
Moja córcia jak dla mnie jest też naswój sposób geniuszkiem :) Jest bardzo dobrym obserwatorem i czasami sama z siebie robi rzeczy,których jej nie uczymy. Teraz ma ponad 14 miesięcy.Jak miała 13,ukruszyło jej się ciastko na dywan.Podniosła okruch,tak popatrzyła i wyszła z pokoju.Poszłam za nią,będąc pewna,że będzie chciała zjeść po kryjomu a ona poszła do kuchni,otworzyła szafkę z koszem na śmieci i wyrzuciła :D Uwielbiam jej poczucie rytmu,bardzo lubi tańczyć po swojemu i do każdej piosenki inaczej.Wystarczyło kilka prób z nocnikiem,żeby sama zaczęła mi go przynosić. I wg mnie to nie jest jakieś przechwalanie,po prostu jestem z niej dumna ( nawet jak śpi :) ) Jak jej dam ściereczkę to wyciera podłogę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Czarna 1983
A z kibla wyciągałam już szczoteczkę do zębów,pilota i almette :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macierzyństwo jest super
słodkie są te psikusy naszych dzieciaczków. kiedyś zapisywałam sobie pierwsze słowa i śmieszne zdarzenia mojego syna.uwielbiał jak wieczorem w łóżku czytałam mu te historyjki i śmialiśmy się do rozpuku .dziś ma prawie 15-cie lat ale dzięki temu ,ze zapisywałam sobie pamiętam te fajne chwile o których normalnie bym zapomniała. kiedyś gdy miał 3 latka wziął chomika i mył go moją szczoteczką do zębów pod kranem.chomik ledwo przeżył. oj mnóstwo było takich momentów,miło jest powspominać a przed Wami dziewczyny jeszcze dużo fajnych chwil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxyyy
A moja od 3d dni cwiczy genialne spadanie ze stolika tv - idzie jej coraz lepej - placze ju z tylko co 3 raz - prawie wszystie upadk i do tylu i odkryla, ze jak sie zawinie w zasone to upadek nabiera wiekszego dramatyzmu:) . Informatyka tez jej nie obca klawiiature tak zalatwila ze korzystanie zniej to niezla zagadka logistyczna - no geniusz normalnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xxxxxxxxxxxxxyyyyyyyy
a ile Twoje dziecko ma i jaki wysoki ten stolik?bezpieczne to chyba nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z informatyką to macie racje - moj tez wystarczy, ze na chwilke podejdzie do mojego komputera juz jakims tajemniczym sposobem przestaje dzialac alt, klawiatura zmienia konfiguracje, że trzeba resetować komputer. no moj to juzw ogole jestgeniusz, bo regularnie zasiada przed netbookiem, rozkłada pasjanse i co gorsze układa je do końca, kiedy ja nie umiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×