Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malwinka0504

Kiedy do przedszkola?

Polecane posty

Hej dziewczyny :) moja córcia ma aktualnie rok i 2 miesiące, żywe dziecko, które lgnie do dzieci. Byłam w nowym prywatnym przedszkolu, uzyskałam informację, że są już u nich takie dzieci - 2 konkretnie i nie ma większych problemów. Moja Mała narazie mówi tylko mama, tata, dziadzia, baba, dzieci, itp. Wypełniłam w przedszkolu kartę zgłoszeniową i w sierpniu mamy iść na tydzień na przyzwyczajenie się.. Ja pracuję mąż też, Ona lgnie do dzieci więc uznaliśmy, że to dobry pomysł.. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każde dziecko jest inne. Musisz sama ocenić czy córka odnajdzie się w warunkach przedszkolnych. Ja planuje oddać syna do przedszkola jak będzie miał rok i 8 miesięcy. Zobaczymy czy zaadoptuje się do nowych warunków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja moją posłałam
jak miała 1,5 roku bo mi się wydawało że koniecznie potrzebuje kontaktu z innymi dziećmi bo taka rezolutna i w ogóle. Biedactwo odstawało strasznie od rozbrykanych 2 latków. Zrezygnowalam z tego przedszkola. Ciągle choroby i była taka malutka i nieporadna na tle innych dzieci. Jednak pól roku to dużo. Poszla do przedszkola jako 3 latka i odnalazła się super. Jest chwalona, radzi sobie i widze ze dużo korzysta nowe piosenki, wierszyki, pisze literki, tańczy rozwija się w tym przedszkolu. Myślę, ze jeśli zalezy ci na opiece nad dzieckiem bo ty pracujesz to ok, ale jeśli chcesz ją dać do dzieci to jeszcze moim zdaniem za wcześnie. Kolo 3 roku życia jest odpowiednia chwila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×