Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gazia

Czym wyłupć karaluchy

Polecane posty

W mieszkaniu nad nami zrobiono generalny remont i od tego czasu mam w kuchni karaluchy. Czym je potraktowac, by nie zaszkodził preparat psu i alergikom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13258
Karm, opiekuj się i kochaj jak swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mam zapolowac na samice i ci odesłac do hodowli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki jeden gostek czyli tłustykaraluch, bezzelnie sie przeciskał za zlewu , kiedy weszłam do kuchni zrobił tył zwrot i zniknał za zlewem. Dranie, zrobili remont i teraz : mam i ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest taka płytka GLOBOL stawia się w niewidocznym miejscu i wytępią się. Psu nie zaszkodzi i alergiką raczej też nie NAPRAWDE SPRAWDZONE (nie przezemnie) DZIAŁA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszek do pieczenia plus cukier - to 1 wytruje, to 2 zwabi. Jak masz płytki to przepłukaj zakamarki wrzątkiem z czajnika (nie za dużo i nie koło gniazdek oczywiście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten globol w rosmanie kupie chyba lub marketach, dzięki. jutro ide cos kupic, bo ich wzrok jest przerażający.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po tym globolu, może wróca na stare śmiecie, czyli pietro wyzej...pozdrawiam i dziekuje jutro lece po ten globol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki, jutro lece, mozna zamówić w internecie , ale szkoda kasy na przesyłke. DOBRANOC i dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13258
Morderczyni! Jakby przyszedł ktoś silniejszy i Twoje dzieciaki Globolem truć zaczął, ciekawe jak wtedy byś się czuła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morderczyni? Toz ja je chce tylko wywalic, zeby sie wyniosły. Ale jak trafiam na jakiegos , to fakt, pac i po nim.....to w gruncie jest robalo-mord, ale robale kazdy zabija przecież.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13258
O nie! Tylko nie zastrzegaj mi ksywki! Co ja wtedy zrobię!? :( :( :( Zmienię jak poprzednie 12 razy :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mają , ja od remontu tychże PAŃSTWA :"Mam i ja!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda antonino, nie bój żaby, niedługo może będziesz mogła zaspiewac mam i ja...... To ja spadam, z mysla, z etam w kuchni one mi przewracaja bydluny w szafkach i za friko może cos podżerają.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13259
Ah! Śliweczka jaka ty groźna i zdecydowana na podjęcie stanowczych kroków. Seks z Tobą z pewnościa byłby ostry, szalony i namiętny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
N astole w kuchni stoi przygotowana broń : lakier do włosów, jak by co to ja na robala puszcze lakier w pierwszym rzucie by nie chrzaniał...ponoc piwo jest dobre, ale jeszcze bede je spijała drogim piwem to raczej odpada...., zleca sie na piwo robuny z całego wieżowca..... Paaa...............:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pstrokata
Wyizoluj sie poza tym. Masz w kuchni taką kratkę wentylacyjną, to wyjmij ją, owiń kawalkiem rajstopy i wstaw znowu. Kup odrobinę gipsu, rozrób go z wodą i dokładnie wygipsuj połączenia rur kaloryferowych ze ścianą. To samo zrób w łazience i ubikacji. Dopiero wtedy walcz z karaluchami. Bo inaczej, to one ciągle będą Ci przyłazić od sąsiadów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej też zrób remont:) A tak na poważnie to kup w aptece kwas borny,nasyp i wymieszaj np na pokrywce od słoika i wstaw w mało dostępne miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13259
Sliweczka, ale mi pojechałaś. Nie pozostaje mi nic innego jak defekacja z myślą o Tobie! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13259
Jeśli masz wystarczająco szkaradną gębe, która pomoże mi na szwankujące zwieracze podczas wizyt tronowych, to smiało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niczym
nie dasz rady ALBO SAME ZGINA ALBO BEDZIESZ JE MIEC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niczym
ja z nimi zylam rok-przypominaja walke z grzybica, wracaja po miesiacu jeszcze wiecej, kapec jest w ruchu, ze szczoteczki ida prosto na kibel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samemu nie dasz rady, lepiej od razu dzwoń po specjalistów. Ja polecam Ci firmę ddd usługi, są świetni w tym co robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×