Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia199999

Proszę pomóżcie dodajcie otuchy czy to już to?

Polecane posty

Gość Kasia199999

Jestem w 39tc i 2 dni wczoraj miałam wydzieline z niteczkami krwi i wypadł mi czop śluzowy dziś od rana boli mnie na maxa głowa i mam biegunkę tylko strasznie boli żołądek przy wyprużnianiu.....czy któraś z was tak miała przed porodem czy to woguule możę być poród....jestem sama i nie wiem co robić do szpitala daleko a jak na złość sąsiadów też nie ma pracują do póznego wieczora;(co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia199999
Dzwoniłam do koleżanki ale Ona nie zna się na tym nie ma dzieci;(....patrzyłam w necie ale różnie piszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi taki czop jak opisujesz zaczął odchodzić na 3 dni przed porodem... potem doszły do tego nieregularne i raczej niebolesne skurcze... aż w końcu odeszły mi wody i wtedy pojechaliśmy do szpitala... a i biegunkę też miałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia199999
ale nie mam jeszcze skurczy wody mi nie odeszły więc bez sensu raczej na pogotowie dzwonić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia199999
Może poczekam na skurcze albo wody....i zaczne myśleć mąż będzie wieczorem;/ mam nadzieje że zdąży jakby co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no raczej poczekaj na rozwój akcji... czasem czop odchodzi nawet na tydz. przed porodem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia199999
czuje się fatalnie mam mdłości i jeszcze ten straszny ból głowy i brak mi siły chciałabym mieć TO już za sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kuzynka przed porodem, właśnie cały czas biegała do kibelka i to było już to. Ale każdej może inaczej się zaczynać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :}}}}}}}}}}}}}
Mi czop odszedł 3tyg.temu i jeszcze nie urodziłam:/a już 40tydz się zaczął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to jest czop ?
ja jak mialam rodzić to pierwsz odeszły wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to jest czop ?
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia199999
4. Wydalenie czopa śluzowego Korek z gęstego śluzu w okresie ciąży chronił maleństwo przed infekcjami. Teraz, przed porodem, czop śluzowy zostaje wypchnięty z szyjki macicy, by zrobić miejsce rodzącemu się dziecku. Na bieliźnie możesz zaobserwować galaretowatą, bezwonną kulkę, przezroczystą lub lekko różową. Odejście czopa śluzowego oznacza, że szyjka macicy się rozwiera, jednak pamiętaj, że to indywidualna sprawa każdej kobiety, jak długo potrwa u niej ten proces. Może kilka godzin, ale też może ciągnąć się nawet dwa tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusiol
to jest sperma zbita w czop w trakcie uprawiania sexu w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia199999
dusiol co za głupoty wypisujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusiol
Kasia Ty sie lepiej spakuj bo nie znasz dnia ani godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia199999
Już jestem spakowana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusiol
to powodzenia :) i duzo sil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie to zycie dziwne
wlasnie rodzisz komus zone lub meza, a w innym szpitalu rodzi sie parner dla tego dziecka, lub juz lata poswiecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie to zycie dziwne
albo jeszcze siedzi w mosznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu mi czop z takimi nitkami krwi odszedl w piatek rano to byl 38tydz i 4dni.w nocy slapaly mnie skurcze dosc mocne ale jeszcze dawalo sie wytrzytmac o 7 rano pojechalam do szpitala tak samo jak Ty nie mialm z kim wczesniej bo maz byl na nocnej zmianie .przyjechalm do szpitala na przedporodowej mnie polozyli i po 2 godzinach bardzo silnych skurczy dostalm takie strasznie krwawienie i za chwile syn byl ze mna.Wiec naprawde badz przygotowana,To pierwsza ciaza?trzymam kciuki za Ciebie i powodzenia zycze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia199999
Dzięki że życzysz mi dużo sił Dusiol bo ich nie mam kompletnie rano miałam zapał do sprzątania itp....a teraz flaki z olejem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia199999
Tak pierwsza;) i pomimo że czytałam gazety i w necie trochę o ciąży itp to i tak jakoś jest to dla mnie tak wszystko nowe że wole napisać na forum by ktoś doradził z własnego doświadczenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak samo mialm tez pierwszy raz rodzilam w czerwcu ,ja na miesiac przed juz nie moglam o niczym innym myslec ,balam sie starsznie a jak przyszly skurcze ,jak juz lezalam na tym fotelu to tylko mowilma sobie konczcie juz i dajcie mi spokoj,chcilam zeby to jak najszybciej zlecialo a potem poczulam taka ulge jak nigdy w zyciu a jak mi powiedszili ze synek zdrowy na 10 Pkt to juz w ogole cala w skowronkach mimo tego bolu krocza,zreszta sama zobaczysz powiem Ci jedno nie ma co sie sugerowac innych opinaimi ze jest masakra mi tak kolezanki mowily kazda to inaczej znosi wiadomo ze boli ,odezwij sie jak bedziesz po i powiesz czy sie zgadzasz ze mna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwekk
spokojnie Kasia, jak nie masz ochoty na nic, to połóż się i odpocznij po prostu. Niczym się nie denerwuj, pewnie poród już blisko, albo za parę dni. Nie panikuj, jak chcesz to zadzwoń na IP, ale do szpitala jeszcze nie ma sensu jechać, dopóki nie masz regularnych skurczy albo wody nie odeszły. Pozdrawiam i zycze duzo sił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmaammmaaaa
Czesto organizm sam sie oczyszcza przed porodem :) Poczekaj na skurcze a jak nie masz na nic sily to poodpoczywaj sobie i skorzystaj z jeszcze chwilki spokoju :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia199999
Dzięki dziewczyny.;**** życzę Wam wszystkiego dobrego....tak zrobię położę się może prześpie bo oczy mi się zamykają;)pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia199999
Czarna napiszę jak będzie po;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia199999
hej dziewczyny niestety cisza.....o 5 rano bolało mnie dziś podbrzusze ale delikatnie czekałam aż zacznie mocno boleć bym wiedziała że coś się zaczyna i nic przeszło.....a już myślałam że zobaczę dziś swoją córeczkę. A tak zmieniając temat zastanawiałam się dziś nad godziną porodu,nie znam ani jednej koleżanki czy w rodzinie by ktoś mówił że urodził w ciągu dnia że się " zaczęło " tylko większość od późnego wieczora do bardzo wczesnego rana....Zastanawiałam się czym to jest spowodowane może z porodem jest tak jak z zajściem w ciąże?Im bardziej o tym myślimy tym ciężej......jak się śpi to nie myślisz o porodzie i wtedy On się zaczyna a jak jesteś w terminie przed terminem lub po terminie to wiadomo chodzisz i o tym myślisz 'no kiedy?"W ciąże też ciężej zajść gdy o tym intensywnie myślimy robimy testy wkręcamy sobie jakieś sygnały które mogą świadczyć o tym że w końcu udało się zajść.........Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia urodziłaś ?
Juz pewnie masz zajecie i nie masz czasu napisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia199999
HEJ! nie jeszcze nie.....;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×