Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

terri

Gdzie na romantyczny weekend we dwoje?

Polecane posty

Gość Nie mogę się doczekać
A ja własnie wybieram się na wypad z ukochanym :) z okazji naszej 5 rocznicy. Wybraliśmy Szczecin i pakiet romantyczny dla par w hotelu Dana. Także jeszcze nie wiem jak wrażenie będą po pobycie ale nam nadzieję że dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrym pomysłem będzie nocleg w Orlicy moim zdaniem. Bardzo wygodne schronisko w Szczawnicy, pokoje z łazienkami, a poza tym ludzie na miejscu życzliwi i pomocni, ale nie narzucają się też, co też bardzo sobie cenię. Schronisko prowadzi swój serwis na stronie www.orlica.com Jestem u nich stałym gościem już od dawna i jeszcze się nie zawiodłem. Pokój zawsze czeka na mnie czysty, zadbany, bez jakiś usterek, czy odrapanych ścian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ciekawych miejsc uwagi mogę jedynie polecić to http://www.podmiedza.pl/ . byliśmy tam wielokrotnie i chyba nigdy nam się nie znudzi : ) Bardzo dużo obcowania z natura, przystępne ceny, cisza, spokój, relaks, wszędzie dostatecznie blisko. Same pozytywy : ) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pojechaliśmy z mężem tydzień temu do Rzeszowa i to był bardzo udany weekend, miasto jest ładne, ma coś w sobie, a do tego mąż wynajął śliczny hotel Fryderyk z węgierską restauracją. Mieliśmy romantyczną kolację, było super;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rinka28
Na pewno pozytywnie Was zaskoczy Bacówka Radawa SPA! Super jest to miejsce! Można się tam wybrać zarówno zimą jak i latem. Bardzo nowoczesny i luksusowy obiekt w którym można miło spędzić czas i przy okazji skorzystać z różnych zabiegów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzana1
ktoś pisał o Wrcoławiu, dla mnie to naprawdę świetne miasto i dobry pomysł na wypad na weekend:) my ostatnio z mężem zarezerwowaliśmy sobie apartament na bookaparcie i pojechaliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byliśmy rok temu na zielonej szkole przy jeziorze Powidzkim w ośrodku Bogdanka ( www.osrodek-bogdanka.pl ). Warto tutaj popytać o nocleg. Warunki do organizacji takich większych grupowych wyjazdów – pierwsza klasa. Na miejscu wypożyczalnia sprzętu pływającego, gdzie największą popularnością akurat w naszej grupie cieszyły się kajaki. Była też możliwość zwiedzania lotniska czy lokalnej ścieżki ekologicznej z przewodnikiem. Młodzież w tym roku znowu chce jechać w to samo miejsce, także widać że nie tylko mi się podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migggotka
z polskich miast bardzo lubię Wrocław, teraz zarezerwowaliśmy przez bookapart apartament właśnie tam na walentynki :) mam nadzieję, że to będą bardzo miłe chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o górski klimat to Wisła nie ma sobie równych :) Mam dobre doświadczenia z zakwaterowaniem w pensjonacie www.usmiech.com.pl Bardzo blisko od nich do wyciągu narciarskiego, profesjonalne sauny, można się porządnie wygrzać po całym aktywnym dniu. Duże wrażenie robi widokowy taras z grillem. Widziałem w pensjonacie sporo rodzin. Jak jedziesz w kilka osób, to płacisz mniej. Pensjonat daje kilka ciekawych programów rabatowych. Wyślij też wiadomość do nich z pytaniem o promocje. Na pewno coś ci podpowiedzą. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brioshka
ja polecam Budapeszt albo Pragę, bo to naprawdę śliczne miasta, bardzo romantyczne :) a do tego jeszcze taki weekend nie będzie kosztował majątku bo jest sporo promocji na przejazdy, no i można znaleźć noclegi w fajnej cenie na bookaparcie czy trivago

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z mężem byliśmy w Kazimierzu Dolnym, piękne miejsce ;) Zupełnie inni ludzie, klimat, uwielbiam to miasto :) Gorąco polecam wycieczki do Kazimierza ;) Tutaj macie portal miasta http://kazimierzdolny24.pl/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli lubicie morze to koniecznie jedźcie do Ustki i spędźcie trochę czasu w Hotelu Lubicz. Świetna sprawa szczególnie jeśli chce się spędzić właśnie trochę czasu razem w romantycznej atmosferze. Ułatwiaja to mega wygodne i ekskluzywne pokoje i wyborne SPA <3 Byłam tam z chłopakiem i oboje byliśmy zachwycenie mimo że Krzysiek na początku podchodził do tego bardzo negatywnie. Myślał że zanudzi się na śmierć a tu taki relaks :) Wykupiliśmy sobie pakiet dla dwojga i nie dość, że odpoczeliśmy za wszystkie czasy to jeszcze nie zapłaciliśmy tak dużo jak podejrzewaliśmy. Ten hotel wart jest wszystkiego! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felicitta
Wg mnie Kazimierz Dolny to będzie dobra propozycja. Ciekawe miasto, bardzo ładne. My ostatnio byliśmy to rezerwowaliśmy kwaterę na Bookaparcie, mieliśmy naprawdę ładny apartament. Ja wróciłam bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mogę polecić Hotel Lubicz. Testowałam na własnej skórze ich zabiegi spa i kosmetyczne i są bardzo dobre. Świetnie zafundować sobie taką odnowę raz za czasu. Widziałam na stronie, że mają fajną ofertę z okazji Bożego Ciała http://www.hotel-lubicz.pl/weekend_bozego_ciala Dużo atrakcji jak na taką cenę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.podmiedza.pl tam jest naprawdę super! Byliśmy w zeszłym roku, ubawiliśmy się, odpoczęliśmy, a nocleg naprawdę w konkurencyjnej cenie, polecam zajrzeć w ofertę i samemu się przekonać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My właśnie z chłopakiem szukamy czegoś romantycznego na wyjazd z okazji bożego ciała i chyba skusimy się na ten hotel lubicz. Wszystkie opinie brzmią tak pięknie i do tego te pakiety rzeczywiście bardzo korzystne. Mam ochotę na kilka dni odciąć się od świata i porządnie zrelaksować własnie w takich eleganckich warunkach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam hotel Gorzelanny w Pokrzywnej. Z pobytu w hotelu Gorzelanny jesteśmy bardzo zadowoleni i z pewnością możemy polecić to miejsce na rodzinny wyjazd, zwłaszcza z małymi dziećmi, gdyż hotel jest przyjazny rodzinom z dziećmi. Przepiękne otoczenia, mozliwość spacerów po lesie, popływania w jeziorze czy jazdy konnej. Bliskość granicy i dużego miasta. Bardzo dobre jedzenie, restauracja przygotowana na wizytę dzieci. Pokój mieliśmy kilkuosobowy; duży, przestronny, bezpieczny dla dzieci. Ogólnie- na piątkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam wybrać się w beskidy i tam czegoś sobie poszukać :) Na romantycznosć zdecydowanie nie mozna tam narzekać. Do tego super baza noclegowa, polecam rzucic okiem choćby tutaj -www.beskidynoclegi.pl -sami odwiedzamy te okolice przynajmniej raz w orku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić SPA unitral w Mielnie ;) Jest po prostu rewelacyjne, mają np. termy w klimacie morza martwego! Ogólnie - pełen wypas że tak powiem :) jako kobieta wróciłam zachwycona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko pokój niebieski w Zimowym Domku. W Świeradowie niczego lepszego nie znajdziesz, jeżeli chodzi o nocleg, wyżywienie i relaks w jednym miejscu. Piękniejszego domku wakacyjnego nie widziałam. Super rozplanowane pokoje. Od razu czułam się, jak u siebie :D Taka perełka w Świeradowie teraz :) A jedzenie robią cud miód :) No i te koktajle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całkiem urokliwy jest Toruń. W piernikowym mieście smacznie wypada starówka na której jest sporo restauracji i knajpek. Moją uwagę akurat zwróciło Stare Metropolis http://www.staremetropolis.pl/ ale ostatecznie każdy powinien wybrać to, co dla niego najlepsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna dziura
Cześć, Dziewczyny a taki problem, jestem osobą otyłą, może dlatego, że dużo czasu spędzam na fb, prowadzę tam zresztą grupę o takiej samej nazwie jak Wasz. Gdzie mogę iść z mężem, żeby się zbytnio nie krępować, chcę włożyć coś sexy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z doświadczenia mogę polecić Hotel Hanza ze spa w Gdańsku :) Polecam serdecznie, mają różnorodne zabiegi i można się w 100% zrelaksować ;) Tutaj możesz przeczytać opis hotelu i zabiegów http://relaksspa.pl/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na 2-3 dni fajnie pojechać do Ustki do Hotelu Lubicz. Super miejsce na romantyczny wyjazd we dwoje. Byliśmy tam z żoną parę razy i zawsze było świetnie. Wracaliśmy zawsze wypoczęci i z naładowanymi do działania bateriami. Hotel jest bardzo przyjemny, czysty, mają bardzo dobre spa z przeróżnymi zabiegami. Będziemy tam zawsze wracać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie najlepszy jest najnowysz pakiet Łubinowego Wzgórza, mialam okazje z nigo skorzystać i naprawde mnie pozytywnie zaskoczył, wyszlismy zrelaksowani wypoczęci i było naprawde romantycznie! zobaczcie czy Wam tez bedzie odpowiadał http://lubinowe.pl/romantyczny-pobyt-spa-dla-dwojga/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam w Pułtusku w świetnym hotelu www.milordhotel.pl Samo miasto jest piękne i warte zwiedzenia. Ale hotel też zapewnia wiele atrakcji takich jak Sauna, Spa, rejsy gondolą, pokazy barmańskie itp. Hotel jest bardzo elegancki i jest idealnym miejscem na romantyczny weekend we dwoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Romantyczny klimat jest w Halna Residence w Krynicy Zdroju. Mają nawet kominek w apartamencie, więc jak znalazł na jesienne długie wieczory. W dzień jest gdzie pospacerować, bo miasto jest bardzo urokliwe i nikt was nie będzie nagabywał na wróżenie, co jest nagminne na przykład w Kazimierzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×