Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Polecajaca A

JEDEN Z NAJLEPSZY FOTOGRAFÓW W POLSCE

Polecane posty

Gość Polecajaca A

Polecam z całego serca fotografa www.mniemczyk.pl. Pełna kreatywność i urzekające pięknem zdjęcia pamiątkowe z dnia ślubu i sesji plenerowych. Warto zapoznać się z propozycją i zdjęciami umieszczonymi na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha widze że
kolejna kampania początkującego fotografa, najpierw sobie chłopie zrób porządnie stronę bo się tego nie da oglądać istny burdel ale az to tupecik no no pogratulowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek______
Dział Fotografia Ślubna - ceremonia Dlaczego pani podpisująca ma obciętą głowę (zdjęcie 14)? Czy Pan Młody bierze ślub z tym panem w walcu (21), czy przyjechał walcem po pannę młodą? Obrączki na palcach przez tylną szybę (20) - fajnie, a ten wywalony język u młodej co ma symbolizować? zdjęcie 19 jest źle skadrowane - plama z garnituru gościa po lewej stronie powinna zniknąć. Również na zdjęciu 8 za dużo tłumu przed parą młodą - to nie jest ani ciekawe, ani rozpoznawalne. Dzial zabawa zdjęcie 23. Zastanawiam się, co fotograf wie o kompozycji. Czy ważny jest misiek (centralnie), czy poobcinana twarz (ech ta miłość do stałki 50 mm przy matrycy APS i brakuje miejsca w kadrze) czy to jest pilot od samochodu prezent od chrzestnego? Za dużo pytań, zdjęcie powinno być jasne dla oglądającego. Na zdjęciu 19 zęby (uśmiech) tej pani wyglądają jakby były od roku niemyte. Antyreklama pasty Colgate? zdjęcie 40 - w takich sytuacjach, jak się nie zapewni przestrzeni przed osobą (wygląda, że prowadzi węża), to zdjęcie wygląda źle. Podstawowy błąd kompozycyjny. Plener - zdjęcie 6 - pomysł niezły, ale wykonanie fatalne. To można zrobić bez przepalenia, wystarczyło poczekać na koniec sesji i zrobić z zachodzącym słońcem. Zdjęcie 28 - ten (od szlabanu?) nieczytelny przedmiot, to krzyż pański na nową drogę życia dla młodych? To się dało w zdjęciu ominąć, skoro młody jest konduktorem i musi mieć zdjęcia z semaforami. I ogólnie - za dużo kontrastu w zdjęciach czarno-białych. One przez to tracą czytelność w szczegółach, a twarze stają się o 10 lat starsze. Ale jeśli komuś pan się podoba, to pamiętajcie, że o gustach się nie dyskutuje. Ja podałem kilka spostrzeżeń, które mi się nie podobają, jeśli ktoś ma inne zdanie - jestem otwarty na dyskusję. Nie przejmujcie się, po ślubie córki (sierpień) z tego forum znikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty fan Jasieka
o kurwa Jasiek, a może są jeszcze jakieś wolne terminy w kwietniu czy maju? Niechże się córka zorientuje, bardzo cię prosimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek______
Sierpień, ale początek sierpnia. A że w branży urządzania ślubów jestem zupełnie niezorientowany, stąd muszę się na forum dokształcić. Jak się na czymś nie znam, to zawsze jestem otwarty na naukę i konkretne wskazówki, gdzie robię błędy. To się opłaca, bo na błędach człowiek uczy się najszybciej. I tą metodę polecam też innym. Do licha, gdybym wiedział, to zamiast szukać kariery w Niemczech pewnie zostałbym fotografem ślubnym w Polsce. Ale było, minęło, Nie żałuję ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Jasia
oj Jasiu Jasiu a ty znów z tymi archaicznymi uwagami. Już byś sobie odpuścił tę krucjatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do kochanego Jasia
Jasiu musiał ktoś ciebie kiedyś bardzo skrzywdzić ty samozwańczy autorytecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łobuss
to bedzie fafkulec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek______
Proponuję mocno posolić weselny tort! Dodawanie do tortu cukru - jakież to archaiczne! Innych argumentów nie macie panowie weselni chałturnicy? No cóż, jeśli się nie ma konkretnych zarzutów, to można osobiste wycieczki. Że skrzywdził, że krucjata... I czemu mnie to bawi? I komu czytelniczki tego forum uwierzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola z Jastrzebia
Znam Ines K. i Julie i z tego co mi opowiadała koleżanka (która była na studniówce) to jest pan początkującym fotografem. Przypuszczam że z Jastrzębia Zdroju, aczkolwiek zdjęcia ze studniówki wyszły genialne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasiek a pokaż swoje zdjęcia co? Bo czytanie gazet o fotografii i nawet całych ich roczników fotografem nie czyni. Skrzywdził Cie faktycznie ktoś w przeszłości czy jak? :) Do wszystkich zdjęć coś można przyczepić i praktycznie do każdego no może poza tymi najlepszymi w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Jaska
Jasiek nie przejmuj się wpisami fotografów. Obnażasz ich zakłamanie i obłudę a to bardzo boli. Masz bardzo celne spostrzeżenia które już dawno sama zobaczyłam. Kiedyś napisałam temat czemu fotografowie ślubni pokazują na swoich stronach po jednym lub góra dwóch wybranych zdjęciach i zaraz wszyscy się na mnie tutaj rzucili. Ktoś inny zadał pytanie czemu na targach slubnych fotografowie pokazywali albumy tak samo zrobione jak ich strony internetowe. Co album to 50 zdjęć z 50 góra 25 ślubów. Znowu była awantura i prawie że rzucanie mięsem. Był tez temat podstawionych do tworzenia portfolio pseudo młodych par i znowu była awantura. JASIEK PISZ DALEJ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do anula87
Anula87 a może zanim Jasiek pokaże swoje zdjęcia pokaż ty swoje. Pamiętam twój pierwszy wpis pod czarnym nickiem zaczynającym twoją obłudną kampanię reklamową. Jasiek pisze to co widzi i wcale nie musi robić zdjęć. Nikogo nie poleca i nie prosi o polecenia. Przypomnij sobie swój pierwszy na kafe wpis. cały czas ta obłuda i zaklamanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje zdjęcia? A gdzie ja napisałam ze robię jakieś zdjęcia? :) No to dobrze świadczy że pamiętasz mój pierwszy wpis bo było by źle gdybyś nie pamiętał jeśli napisałam go tutaj ze 3 dni temu. Pewnie że Jasiek nie musi robić zdjęć ale obsmarowywanie dupy fotografom i nie dawanie im możliwości jakiegokolwiek słowa to raczej żenujące jest. Sama się zgadzam z tym co pisze Jasiek bo nie raz nie dwa ma rację ale to że robi to w taki a nie inny sposób jest płytkie i świadczące o braku dystansu do samego siebie jak i do własnych zdjęć najprawdopodobniej, dla tego o nie poprosiłam. Niech się wystawi na krytykę innych, choć może lepiej nie bo by został zjedzony z kośćmi choćby tylko za to że tyle jadu tu wylał na innych obojętnie czy mając czy nie mając racji. A teraz coś o tej obłudzie i zakłamaniu ja przynajmniej nie obawiam się podpisać mały człowieczku imieniem i nazwiskiem i bardzo Cie proszę wskaż ta obłudę i zakłamanie podpisz się i wtedy możemy merytorycznie porozmawiać... :) Anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do anula87
Aleś kobieto o ile jesteś kobietą pokazałaś swoje obłudne oblicze. Najpierw pojawiłaś się pod różowym nickiem Agula87 wychwalając fotografa Marcina Niemczyka a potem w celu uwiarygodnienia siebie zalogowałaś się na czarno jako anula87 wychwalając tego samego fotografa. Fotograf a raczej początkujący amator został skrytykowany przez piszących na kafe w tym przez Jaśka, który idealnie go wypunktował. Teraz się na Jasku odgrywasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że to ja jakbym chciała zataić ze to nie ja to potrafię wymyślić inne nicki niz aniula i Agula naprawdę. A teraz powiedz gdzie tu jest jakiekolwiek odgrywanie się? Prosto zadane pytania jak na razie bez odpowiedzi choć nie wątpię ze ją otrzymam. Tak jak napisałam podpisz się mały człowieczku wtedy można przynajmniej wiedzieć z kim się pisze. :) Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do anula87
Zdaje się że występowałaś lub występowałeś jeszcze pod innymi nickami reklamując początkującego amatora jako super fotografa ślubnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm.. zajrzałam na ten wątek przypadkowo i jestem zdziwiona agresją. Z tego co wiem forum jest od tego, żeby polecać i pozostawić swoją opinię do rozwagi osobom czytającym. Być może dla Pani Ani pan Marcin jest naprawdę jednym z najlepszych, nie rozumiem kompletnie waszego oburzenia. Powyżej któryś z panów skrytykował zdjęcia i oczywiście ma do tego prawo, bo przecież każdy mądry fotograf, a początkujący przede wszystkim chętnie wystawia się na krytykę i chętnie poznaje opinię ludzi na temat swoich prac. Co do gustów się nie dyskutuje i każdy ma prawo do swojej opinii, nie rozumiem po co w tym wszystkim tyle agresji. Moim fotografem też był pan Marcin i jestem z jego pracy bardzo zadowolona, bo dla mnie nie są najważniejsze super kadry, a emocje które są zawarte w zdjęciu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do klik-klik
klik-klik szybciutko zastukałeś na czarnym trzy wypowiedzi. Podziwiam p Marcina ze ma aż tak wielu klientów którzy tu pojawiają się na forum. to już z piata osoba pisze że była jego klientem. Naprawdę musi być najlepszy w kraju że tak ma wiele zamówień. Wszyscy narzekają na brak zamówień poza jednym fotografem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam ale chyba nie rozumiem? Zamieściłam wypowiedzi w dyskusji na innym wątku to prawda nie rozumiem o co chodzi? to jakaś paranoja chyba, nie można niczego powiedzieć bo wszyscy mają jakiś problem. Skoro ktoś prosi o radę, udzielam jej na bazie własnego doświadczenia. Tyle. To mój ostatni wpis na jakimkolwiek wątku tutaj, forum nie jest miejscem na jakieś przytyki, a raczej sposobem na wymianę doświadczeń, żal że tego nie rozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do anka 62
Anka pewnie ze zdjęcia są super ale wybacz wiele z tych zdjęć już w innych miejscach widziałam. Czy nie zwróciłaś uwagi że na każdym zdjęciu jest inna młoda para. Strona to wędką z przynętą. Poproś aby plener zrobił wam na lotnisku lub dachu wieżowca i umieść to w umowie. Gwarantuję że będziesz miała super z tego zabawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz ale nie rozumiem Twojej wypowiedzi mianowicie gdzie widzialas jeszcze zdjecia z tej strony? chyba jedynie w slubnych magazynach,ulotkach reklamujacych wed to sa zdjecia zrobione wylacznie przez dwoch fotografow a jak blizej przegladniesz wszystkie zdjecia to mlodzi sie dubluja na wielu zdjeciach wiec nie rozumiem skad wniosek ze jest tylko jedno zdjecie mlodych? a poza tym jesli sie robi kilkadziesiat wesel w roku to mlodych par jest dosyc sporo. wspolczuje ze mialas widocznie doczynienia z jakims oszustwem i brakiem profesjonalizmu ze strony fotografa polecam wed:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do anka 62
hihihihi kilkadziesiąt wesel -dobre ubaw po pachy. Na kilku zdjęciach akurat jest moja sąsiadka ale ona jeszcze nie miała ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie na miejscu jest Twoja wypowiedz prostujac dwoch fotografow -sluby raz, dwa razy w tyg przez 7 miesiecy to wychodzi tyle ile wychodzi nie rozumiem Twoich bezpodstawnych atakow powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do anka 62
CZY MOŻESZ WYTŁUMACZYĆ TWOJĄ AKCJĘ REKLAMOWĄ www.wed.com.pl W KAŻDYM TEMACIE DOTYCZĄCYM FOTOGRAFII NA ŚLUBACH? Zdaje się, że nie miałaś jeszcze swojego ślubu a już polecasz, czy nie jest to dziwne?. Ta firma jest tak samo prawdziwa i uczciwa jak twoje polecenia. Napisałaś w jednym temacie, że firma robi kilkadziesiąt wesel rocznie i aż dziwne, że tak mocno ich polecasz. Czy wszystkie ich zdjęcia na stronie to prawdziwe pary młode? Mam nadzieję, że uczciwie tutaj odpowiesz na to pytanie. śluby tak naprawdę są od maja i kończą się w październiku. Świetnie jako panna młoda jesteś zorientowana w działaniu firmy i super bronisz interesów firmy. Mam po otrzymaniu oo ciebie odpowiedzi na moje pytanie mam coś ciekawego do pokazania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hebe28 zamiescilas posty ostrzegajace przed zlymi fotografami,mialas zle doswiadczenia czy ktos z Twoich bliskich to Twoja sprawa ale nie oczerniaj mojego slubnego fotografa wesele za pol roku dla Twojej ciekawosci jesli ktos sie pyta o fotografa z krakowa czy z polski(bo robia zdjecia w calej polsce,moja znajoma miala tez we wroclawiu)to co Ci do tego ze chce im polecic swojego? wybij sobie z glowy te reklamy bo nic innego nie umiesz napisac tylko jakies uwagi i oczernianie zajmij sie czyms bardziej kreatywnym niz psucie humoru i plany na najpiekniejszy dzien w zyciu zycze Ci zebys sobie znalazla lepszego fotografa nie mam ochoty z Toba dyskutowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak masz jakies prawdziwe zastrzezenia do nich albo slyszalas cos nie tak to pisz,lepiej wiedziec wiecej niz mniej ale inna rozmowa a nie zarzutami z Twojej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do pani Ani
Pani Anniu62 przepraszam sledze ostatnio Kafe i staram się byś w tym, co przeczytałam bardzo obiektywna. Nie rozumiem Twoich dwóch ostatnich wypowiedzi i komu tu odpisujesz. Od początku Twojego tu się pojawienia rozpoczęłaś krucjatę reklamującą firmę fotograficzną. Gdy zorientowałaś się, że wiele osób to zauważyło na silę wpisami zaczęłaś uwiarygodniać swój czarny nick. Nic nie mam do tego, że ktoś się tu chce zareklamować, ale taka reklama, jaką Ty tu w wielu tematach uprawiasz tylko wyłącznie szkodzi reklamowanej przez Ciebie firmie. Ja mam też ślub za pół roku i wybranego rok temu fotografa, który robił zdjęcia wielu moim znajomym. Jeśli zrobi mi takie zdjęcia, na jakie liczę być może będę go polecała, ale najpierw muszę zobaczyć wynik jego pracy. Chciałam mieć zdjęcia na lotnisku, ale przepisy UE zabraniają w takich miejscach robić zdjęcia. Owszem można wejść na lotnisko, ale trzeba wynająć za pieniądze młodej pary dozorujących ochroniarzy. Ten sam przepis dotyczy centrum handlowego i dachów budynków wysokościowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do przyszlej panny mlodej
To nie Twoje slowa-"Dziewczyny wybierając fotografa, gdy się już na jakiegoś zdecydujecie koniecznie proście go o pokazanie wszystkich zdjęć, jakie zrobił przynajmniej trzem parom. Tak samo róbcie, gdy przeglądacie strony internetowe fotografów. Odrzucajcie te, na których co zdjęcie to inna para nawet, jeśli zdjęcia was powalają na kolana. Jeśli zobaczycie, w portfolio fotografa np. zdjęcia na dachu wieżowca, lotnisku czy centrum handlowym i takie zdjęcia przypadną wam do gustu wpisujcie to w umowę z dopisaniem, że z tytułu wybranego miejsca nie ponosicie żadnych dodatkowych kosztów . Będąc na targach ślubnych, które teraz odbywają się w całej Polsce zwracajcie uwagę na albumy ze zdjęciami prezentowane przez fotografów i ich zawartość. Gdyby ktoś z boku mi nie zwrócił uwagi, że co druga kartka w albumie to inna para to szczerze mówiąc sama bym tego nie zauważyła. Myślę, że moje rady pozwolą uniknąć wpadki finansowej i wstydu przed rodziną i znajomymi" jesli nie Twoje to temat z lotniskiem czy wiezowcami przeciagnelas na swoje. a ta firme promowac nie trzeba bo ilosc wesel i zdjecia mowia za siebie stad ten wybor i jego obrona nie rozumiem jednogo-jakas dziewczyna sie pyta o fotografa to co maialabym innego napisac niz strone albo nazwe??moze date urodzenia?szybciej by znalazla na pewno strasznie dziwne jest Twoje podejscie do calej tej sprawy pierwsze dni i niestety negatywnie odbieram tu pobyt, nie mam ochoty kolejny raz sie z kims o takie pierdoly klocic.lepiej popisac na portalach slubnych,tam sa normalni ludzie a tu ledwo patrzac jada po calej bandzie od wyzwisk ze glowa cala a odnosnie lotniska to tak naprawde wszystko zalezy od znajomosci,wcale nie trzeba miec zezwolen i platnosci,wystarczy ze fotograf bardzo wiele zna osob powodzenia w organizacji wesela i najlepszego na nowej drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my mieliśmy naprawdę świetnego fotografa na swoim weselu Optyk-Fotograf Nowakowscy w Legnicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×