Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość theana

pracuje ktos w banku?

Polecane posty

Gość theana

mam kilka pytan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość theana
jak nwyglada rekrutacja na te najnizsze stanowiska, gdzie nie wymaga sie nawet doswiadczenia jak wyglada atmosfera w pracy jakie sa zarobki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy w którym
banku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy w którym
a na gońca wystarczy ci chyba wykształcenie podstawowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-nie ma najnizszych stanowisk niewymagajacych doswiadczenia. a osoby np do witania klientow- najczesciej stazysci/praktykanci. czyli kasa zadna - zalezy gdzie - najczesciej plany, plany, cisnienie, grozenie zwolnieniem za niewyrabianie planow - rozne, w niektorych bankach wrecz tragiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papież jest Niemcem
no i co/ przychodzisz, pytasz, odpowiedx dostajesz i o 'dziekuje' już nie pamiętasz? ludzi z takim wychowaniem w bankach chyba nie przyjmują:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość theana
no znalazlam pare ofert w ktorym napisalo ze nie wymagaja bezzglednie doswiadczenia wiec chyba jednak komus daja te prace nie... inaczej jak osoba bez doswiadczenia ma szukac pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pracuje w banku, a doświadczenia miałam niewiele, zarabiam mniej więcej średnią krajową. U mnie atmosfera jest okej, pracuję głownie młodzi ludzie, rozmowa kwalifikacyjna, tez była ok. Pytania standardowe zadawali, żadnych podstępów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najczescniej zatrudniaja po znajomosci. albo jako przedstawiciela bankowego - unikaj ofert pracy z "aktywnym pozyskiwaniem klienta". generalnie-albo masz znajomosci albo niebywale szczescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość theana
to jest kafeteria,czlowieku nie wiem czy tu bywasz czy nie, ale chyba nie skoro nie wiesz jakie panuja tu "zasady" a wychowana jestem bardzo dobrze, lepiej niz wiekszosc osob oblugujacych mnie w sklepach, bankach i urzedach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość theana
a na rozmowie kwal. jakiezadaja pytania? pierwszy raz szukam pracy wiec nie mam zadnego doswiadczenia w tej kwestii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAM MAŁEGO PTASZKA!!!
tak- pani Jola:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie pytali o to jakie moje zalety moj poprzedni pracodawca by wymienli, mialam rozmowe w 2 jezykach obcyach (wymagali min. angielskiego) i musialam jaki krotki tekst przelumaczyc, pytali o najbardziej stresujace sytuacje i jak sobie z nimi radzilam (tez w poprzedniej pracy), jak siebie widze za 10 lat (w karierze), pytali mnie o moje zalety ogolnie, jaka byla by moja reakcja na nadgodziny (u mnie i tak bardzo rzadko sie zdarzaja). Tyle pamietam:) Pensja startowa to 3 500 brutto, potem sa szanse na awanse jak sie sprawdzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×