Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość toporek

jak zasjkoczyc ją na dzien kobiet???

Polecane posty

Gość toporek

jutro dzień kobiet. ja zupelnie kobiet nie rozumiem. te fochy...co ja mam jej dac zeby byla zadowolona??? powiedziala ze kwiaty i czekoladki to nuda i oczekuje ze ją zaskoczę czyms....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalóż kominiarke na łeb
stań za drzwiami jak bedzie do chaty wchodzić i wrzasnij HUUUUUUU na bank bedzie zaskoczona !:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalóż kominiarke na łeb
tobie spodobajOM sie raczej słowniki -debilny podszywaczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Incomplete i try
dziwna z niej kobieta, skoro na kwiaty się nie cieszy długo jestescie razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toporek
aby ja zaskoczyc wdzieje na siebie stroj zorro i moim nozem do krojenia chleba w bluzce ktora bedzie miala na sobie wytne znak Z -a nastepnie ja posiade z zaskoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guptasek:)))
:) faceci są uroczy w tym względzie zupełnie bezbronni :) jak mówi, że masz ją zaskoczyc tzn. że masz dopasować prezent ściśle do niej, a kwiaty i czekoladki sa dla wszystkich kobiet. Pomyśl nad tym, co ona lubi...tutaj moze cos znajdziesz bo prezenty sa super i dla każdego http://prezentokracja.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... Kwiaty, to podstawa każda kobieta powinna być z nich zadowolona, ale jeśli chcesz sprawić przyjemność swojej dziewczynie , to może podaruj jej coś co będzie bardziej przydatne niż kwiatki;) Ja wybrałam dla siebie w perfumerii perfumytaniej piękny zapach, o którym marzyłam i ja jak i mój chłopak jesteśmy zadowoleni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie lubię
dostawać kwiatów. I co ja mam sobie z nimi zrobić? Wsadzić gdzieś? Na co mi kwiaty? Ale niczego nie oczkuję w dniu kobiet. Dzień jak każdy inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spuść jej łomot na ulicy
too bedzie dopiero zaskoczenie !:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toporkiem w plecy
tez będzie dla niej zaskoczeniem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ot ma wymagania
Ale ona dziwna, chce zaskoczenia? Może dobrym pomysłem będzie jak wyskoczysz zza winkla? :D A tak na poważniej, to ona chce jakiegoś gestu od Ciebie na który sam wpadniesz. I podarujesz jej coś, co wybierałeś tylko z myślą o niej. Pomyśl co lubi, może jakąś płytę ulubionego wykonawcy, może bilety na fajny film. A kwiatki i czekoladki, to tak przy okazji tego co wymyślisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masz malo czasu
Ale sprobuj zorganizowac jakis fajny dzien !!! Wpierw moze byc roznie , wazne ze na koniec stwierdzi ze dzien byl szczegolny. Co prawda mam duze mozliwosci finanasowe, ale i bez tego mozna zrobic cos szczegolnego, cos szalonego. Np na lotnisku kupic bilety na jeden dzien, czyli odlot rano ,powrot wieczorem. Prosto z lotniska kupuje n.p. Mailand, czy Prag, Bukareszt, Barcelona. Na jeden dzien na miejscu mozecie isc na plaze, nawet tanio cos zjesc, czy jakas dyskoteke. Mozna spedzic dzien na polu golfowym, albo na koniu w stadninie. Wymysl cos a ja zafascynujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masz malo czasu
Na lotnisku pytaj o last minut ( to jest bardzo tanio). I za 100 zl mozna leciec. Wez to co najtaniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masz malo czasu
toporek - nie zawiedz , pokaz ze jestes mezczyzna , nie nudziazem i stac cie na cos szalonego !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhe
weż toporek otwórz rozporek ciachnij sisiorek i bo jutro wtorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×