Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ziuzia5895

preprat z kolagenem - jaki najlepszy?

Polecane posty

Gość kirszka
Ja polecam Pure Collagen 120 tabletek. Działą zarówno na stawy i na skóre, bo ma elastynę. Efekt na stawach miałam po skończeniu 1 opakowania a na skórze dopiero pod koniec 2 opakowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolagen naturalny lyocoll
Kolagen naturalny liofilizowany znam tylko jeden LyoColl koncernu LYOFARM . Dziewczyny nasza skóra nie przepuszcza żadnych mazideł jedynie powierzchniowo ją w jakimś minimalnym stopniu "odświeża" i tytle . Jeśli macie zamiar regenerować kolagen w skórze właściwej to tylko i wyłącznie w postaci suplementacji poczytajcie na stronie www.lyofarm.pl tam jest jasno opisane z czego wynikają różnice. I najważniejsze poczytajcie co to jest hydrolizat kolagenu a co to jest liofilizat kolagenu, bo to wielka różnica, jak przerobicie temat różnicy pomiędzy hydrolizatem a liofilizatem nastepny temat to czy kolagen rybi czy ze skór wieprzowych i wołowych. Kolagen liofilizowany ze skór rybich ulega rozpadowi przy temperaturze 18*C i nie podlega badaniom na zawartość no właśnie niczego a skóry rybie zawierają wszytko wpiszcie w wyszukiwarce co można znaleźć w skórach z ryb same zrozumiecie. Kolagen naturalny liofilizowany ze skór wieprzowych czy wołowych jest najlepszy bo, bo jest przebadany każda partia, bo jest pod stałą kontrolą GIW, bo jest najbardziej swoją budową zbliżony do ludzkiego i co najważniejsze posiada najlepszą skuteczność . Kolagen naturalny liofizowany to tylko LyoColl 500mg posiada największą dawkę kolagenu naturalnego liofilizowanego w jednej kapsułce. Polecam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yoskine ma bardzo dobrą serie kosmetyków z kolegenem :) ja używam kremu na dzień i na noc 4+ ale są też dla starszych kobiet i powiem szczerze że efekty są spore moim zdaniem :) więc warto wypróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kindziuk

na pewno moge polecić kolahen DH z witaminami, robi super robotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka
Dnia 5.03.2019 o 15:42, Gość kindziuk napisał:

na pewno moge polecić kolahen DH z witaminami, robi super robotę

a jakis link mozesz dac zebu poczytac sobie czy cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna

Ja stosuję  Kolagen w płynie Yango na stawy  a mąż  Flex kolagen Allnutrition  proszku. https://herbapis.pl/flex-all-complete-kolagen,-msm-i...-allnutrition?keyword=flex&category_id=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiznica

Kolagen doppelherz! podbijam! świetna sprawa i świetny produkt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fannata

Sprawdź to co mówi moja przedmówczyni, DH ma świetne kolageny 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata

Świetnie połowa z was poleciła bezwartościową żelatynę która ma zerowe działanie na nasz organizm. Czy znacie różnice pomiędzy kolagenem hydrolizowanym a liofilizowanym, kolagenem natywnym a kolagenem wytrawionym chemicznie i termicznie to są zasadnicze właściwości które decydują o sensie jego suplementacji polecam więcej edukacji na ten temat wystarczy wpisać w wyszukiwarkę KOLAGEN HYDROLIZOWANY CZY LIOFILIZOWANY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata

Świetnie połowa z was poleciła bezwartościową żelatynę która ma zerowe działanie na nasz organizm. Czy znacie różnice pomiędzy kolagenem hydrolizowanym a liofilizowanym, kolagenem natywnym a kolagenem wytrawionym chemicznie i termicznie to są zasadnicze właściwości które decydują o sensie jego suplementacji polecam więcej edukacji na ten temat wystarczy wpisać w wyszukiwarkę KOLAGEN HYDROLIZOWANY CZY LIOFILIZOWANY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata

Świetnie połowa z was poleciła bezwartościową żelatynę która ma zerowe działanie na nasz organizm. Czy znacie różnice pomiędzy kolagenem hydrolizowanym a liofilizowanym, kolagenem natywnym a kolagenem wytrawionym chemicznie i termicznie to są zasadnicze właściwości które decydują o sensie jego suplementacji polecam więcej edukacji na ten temat wystarczy wpisać w wyszukiwarkę KOLAGEN HYDROLIZOWANY CZY LIOFILIZOWANY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strzygiel

Super sprawdza się kolagen do picia z firmy doppelherz. szczegolnie ze ma dodatkowo witaminy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka
23 godziny temu, Gość Strzygiel napisał:

Super sprawdza się kolagen do picia z firmy doppelherz. szczegolnie ze ma dodatkowo witaminy

No wlasnie kolezanka tez mnie na niego namawiala, ale jescze sie wacham... Chociaz w zasadzie majatku nie kosztuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada

Chętnie mogę polecić krem na bazie kolagenu od sklepu firmy figura. Bardzo dobre działanie krem odmładza skore i odbudowuje naskórek. maść jest na dzień i noc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najlepszy jest collibre

Najlepiej wchłanialny jest collibre, w 95 % bo mają najlepiej hydrolizowany kolagen, na targach ostatnio dali rabat do 30.06 wystarczy wpisać na Collibre.eu w polu kodu targi-15, bardzo polecam, genialny produkt i to w szocie z dzienną dawką 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isia
Dnia 5.05.2019 o 18:58, Gość alka napisał:

No wlasnie kolezanka tez mnie na niego namawiala, ale jescze sie wacham... Chociaz w zasadzie majatku nie kosztuje...

Nie ma się co wahać:) Dla mnie jest idealny. Działa i skóra wygląda pieknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia

Również stosuję płyny kolagen dh i rewelacja :) Zmarszczki spłycona a skóra jędrna. Więcej można dowiedzieć się na blogu http://www.blessthemess.pl/co-na-zmarszczki-jak-im-przeciwdzialac-i-je-zlikwidowac-domowe-sposoby/ to tam właśnie go odkryłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kozłowska

Polecam polską firmę kosmetyków naturalnych Perfect Coll opartych na kolagenie rybim (kompatybilny z naszym własnym).
Żadnej chemii i parabenów. Działa cudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winona

Bardzo dobre kosmetyki z kolagenem morskim ma www.asepta.pl/ To serum i ampułki. Bardzo je lubię bo widzę pozytywne efekty ich stosowania, skóra jest ujędrniona i zmarszczki delikatnie wygładzone, także kolagen naprawdę działa, warto go wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 minut temu, Gość winona napisał:

Bardzo dobre kosmetyki z kolagenem morskim ma spam To serum i ampułki. Bardzo je lubię bo widzę pozytywne efekty ich stosowania, skóra jest ujędrniona i zmarszczki delikatnie wygładzone, także kolagen naprawdę działa, warto go wypróbować.

GIE PRAWDA spamówo, bo kolagen stosowany zewnętrznie NIE MA ŻADNEGO DZIAŁANIA na skórę.

A żeby działał stosowany wewnętrznie to musi mieć odpowiednio małe cząsteczki, czyli wielkości poniżej 2500 daltonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Działa w tabletkach zwłaszcza i często podaje się go osobom które mają problemy ze stawami, gdyby nie działał to by podawano żelatynę :) Poza tym kolagen to suplement diety który należy stosować przynajmniej kilka miesięcy aby zobaczyć efekty i nie ważne czy rybi, czy ośli bo jest przyswajalny przez człowieka tu możecie o tym poczytać co ma w składzie i jak działa na organizm poza tym ten kolagen polecił mi dietetyk gdy zgubiłam kilka kilogramów i skóra już nie była taka ładna tylko zwiotczała na tej stronie info nplink.net/2k9iVX33. Pozdrawiam sceptyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajetan

Witam.
Od kilku miesięcy stosuje na sobie, swojej rodzinie i znajomych kolagen w tabletkach. Powiem szczerze, że rezultaty wszystkich pozytywnie zaskoczyły. Od polepszenia kondycji skóry, po usunięcie bólów stawów i kręgosłupa. Dawka kolagenu + forma (liofilizowany z łososia atlantyckiego niehodowlanego) daje super efekty, nawet u osób ze zwyrodnieniami stawów i reumatoidalnym zapaleniem stawów. 
U mnie sprawdził się po naciągnięciu/zbiciu więzadła w kostce. Z kolei mój ojciec któremu w przyszłości groziły endoprotezy (wiele urazów kolan), po 3 miesiącach zaczął chodzić bezboleśnie na długie spacery.
https://sklep-pl.fmworld.com/Partner/801506650/Product/801018.01?country=PL
Jeżeli ktoś byłby zainteresowany to podam szczegóły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja także używam Pure Collagen w kapsułkach od Noble Medica, który powyżej wymieniło już kilka osób. Przemawia za nim przede wszystkim działanie, forma (kapsułki są wygodne, nie ma co ukrywać) oraz ich duża ilość (120 sztuk). Korzystam z nich regularnie 4 miesiąc i widzę znaczną poprawę wyglądu mojej skóry i kondycji stawów. Z pewnością nie zrezygnuję już tego produktu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałam, że kolagen pozyskuje się z skóry cieląt. To prawda? Przecież to straszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2019 o 12:58, marka76 napisał:

Ja słyszałam, że kolagen pozyskuje się z skóry cieląt. To prawda? Przecież to straszne!

Zależy o jakim produkcie mowa. Przykładowo wspomniany powyżej Pure Collagen, ma w swoim składzie kolagen z ryb morskich. Moim zdaniem jest to bardzo dobry produkt, który faktycznie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Niezły jest też ten: https://nplink.net/rP4jBUBU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolagen mi kiedyś kosmetyczka poleciła i tak stosowałam różne kremy z kolagenem czy tabletki zamawiałam. ALe odkąd okryłam ten naturalny kolagen ze skóry ryb morskich kolagen Protage nie używam innego. Supr preparat, ja akurat nie daję samego ale dodaję sobie troszkę do kremu i tak wmasowuję w skórę twarzy, szyji. jaka skóra się gładka robi, nabrała sprężystosci. jak czytałam on przywraca gęstość skórze. Serio, bardzo dobry produkt i naturalny, a więc moje drogie bezpieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×