Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alaaaa maaa kotaaaaa

Kiedy na zakupy z niemowlakiem ??????

Polecane posty

Gość alaaaa maaa kotaaaaa

No właśnie tak jak w temacie. Kiedy na pierwsze zakupy z niemowlakiem ? Mój ma 2 msc póki co siedzimy w domu bo wiadomo sezon grypowy trwa ale wiosną chciałabym już zacząć "normalnie funkcjonować" i móc zabierać malca ze sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzykająca osa
ja zabieram wszedzie. A co mam robic jak maz w racy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camelliaa
od 1 m chodze wszedzie z dzieckiem a co weekend jezdzimy do jednych i do drugich rodzicow z mala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my też od 4 tyg chodzimy z mala normalnie po sklepach :) jak skonczyla miesiac pojechalismy 60 km do tesciow, na weekend :) nic jej nie jest :) a co robia kobiety, ktore sa samotne i nie maja z kim dziecka zostawic ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez jeździmy z synkiem na zakupy od 4 tyg. nic mu nie jest i nawet kataru nie miał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od samego początku, kiedy tylko zaczęłam wychodzić z dzieckiem na spacery, czyli po około 5 dniach. Wiadomo, nie od razu do hipermarketu, ale biedronkę, czy polo market obskoczyłam, bardziej z musu, bo mąż w pracy, a zakupy były mi potrzebne. Dziecko i tak styka się bezpośrednio z bakteriami np. w szpitalu, w przychodni, z ludźmi w parku, na chodniku, więc izolacja nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×