Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

25-latek

nigdy nie miałem dziewczyny

Polecane posty

Jak w tytule. Zero seksu, pocałunku-nic. Wiele osób myśli, że tacy jak ja to jakieś buraki, pustaki itp. Tymczasem ja taki nie jestem. Jestem oczytany, mam duże słownictwo, studiowałem dziennikarstwo przez pewien czas. Nie wiem jednak, jaka jest przyczyna mojego zerowego dośw. w tych sprawach. Poradzicie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 543545345
znajdź jakąś równie nieśmiałą w bibliotece czy czytelni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie spędzam życia w bibiotece czy czytelni. To, że jestem oczytany nie znaczy, że jestem molem książkowym. Specjalnie nieśmiały też nie jestem. Potrafię np. zrobić sondę uliczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strasna zaba
Może po prostu nie trafiłeś na właściwą kobietę i tyle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem typem chłopaka, który idzie z dziewczyną do łóżka po pijaku. To nie dla mnie. Ale mając 25 lat zerowy brak doświadczeń w tej dziedzinie trochę ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strasna zaba
Heh, znam to...Jestem od ciebie o dwa lata młodsza i też nigdy nikogo nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, to nie wiem do której mógłbym się zaliczyć. 2 i 3 odpada. 1- za bardzo towarzyski nie jestem. Ale rozgadać się potrafię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrze, ale powiedz mi tak bardziej konkretnie, co powinienem zrobić, żeby jakoś zacząć zdobywać to dośw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie słuchaj go, nie wszystkie laski są tak po****ne jak wyżej napisano. Są normalne, podobne do Ciebie. Skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak masz 25 lat to już studia za Tobą a to właśnie tam powinieneś nabierać owego doświadczenia; o liceum nie wspominając. Jeśli nie masz w swoim otoczeniu gromady znajomych koleżanek z którymi bujasz się po różnych miejscach to pozostają Ci trzy opcje: - Internet - Kluby, dyskoteki etc. - Podryw na ulicy, sklepie etc. Wiem co czujesz, mam 27 lat i jestem w takiej samej sytuacji tyle tylko, że mi już przestało zależeć. Klubów nie znoszę, koleżanek nie mam, przez net się umawiać też nie chce. Będziesz miał kurewsko trudno bo dziewczyny nie chcą facetów którym będzie się trzęsła ręka pod ich bluzką. Może jakąś zauroczysz na tyle, że nie będzie jej to robić różnicy ale jak to mówią nadzieja matka głupców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berenika010
nie martw się ja też nigdy nie miałam normalnego faceta ;) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z Warszawy. Do klubów nie chodzę, nie lubię tej atmosfery. Wiem, że nie wszystkie dziewczyny są puste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Są normalne, podobne do Ciebie. Skąd jesteś?" A co ma za przeproszeniem normalność do tego? Facet jest zahamowany, ma trudności w kontaktach z dziewczynami - to raczej nie pasuje do "normalności". On nie jest z tych którym kadzidło zaszkodziło i chcą pozostać "czyści".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Następny... ludzie są przecież różni. Jedna by nie chciała a druga marzyłaby o kimś takim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Pustość" czy "pełność" dziewczyn niczego nie tłumaczy. Ja nie chciałbym tej "pełnej" która jest ze mną bo jestem prawiczkiem. Takie coś mnie odstrasza i pachnie zaburzeniami psychicznymi. Nie róbmy sobie jaj, że te "pełne" kosza w życiu takim jak my nie dadzą bo to bzdura - mają swoje gusta i jak się nie podobasz to i tak kopną Cię w tyłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Następny... ludzie są przecież różni. Jedna by nie chciała a druga marzyłaby o kimś takim" Marzyła by o czym? O prawiczku czy o tym aby jej ukochany nim był? Bo jak to pierwsze; to podchodzi pod ten sam fetysz co facet który chce tylko dziewicę (i za co jest nazywany świnią). Z tym kadzidłem to chodziło mi, że nie jesteś jakimś obłąkańcem co do ślubu chce czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darker: masz rację, że nie chcę czekać do ślubu ( choć nie wiem, skąd o tym wiesz). W ogóle nie jestem wierzący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapros dziewczyne która Ci
sie podoba np. na kawe zrobiłes to kiedys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapros dziewczyne która Ci
a trzęsąca się ręka pod bluzką - to moze byc całkiem przyjemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak facet jest nieśmiały i nie ma obycia z dziewczynami to zaproszenie na kawę będzie musiał przed lustrem intensywnie ćwiczyć zanim się odważy a i tak nie ma gwarancji, że czegoś nie chlapnie. Nie mówiąc już o tym, że jeśli dziewczyna się zgodzi to ... co potem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a trzęsąca się ręka pod bluzką - to moze byc całkiem przyjemne" Jeśli dziewczyna ma mokro w kroku na myśl o takim facecie to nawet jak przed nią zwymiotuje to będzie dla niej przyjemne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie- co potem. " Normalni " ludzie zaczynają takie rzeczy w wieku 15-16 lat. Trudno teraz zacząć i nie zachowywać się jak szczeniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może się wyrobi może nie, jednak jeśli ma 25 lat i ZERO doświadczenia to znaczy, że jest gdzieś problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i każda dziewczyna to prędzej, czy później dostrzeże. I co ja wtedy zrobię. Powiem, że mając 25 lat nigdy się nie całowałem. Przecież potraktuje mnie jak idiotę. Takie jest życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×