Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasia o3

mam dwoje dzieci mąż nie daje mi na życie choć dobrzezarabia za co mam zyć do cz

Polecane posty

Gość kasia o3

mam beznadziejna sytuacje mąż niedaje mi na utrzymanie dzieci choc dobrze zarabia złozylam wniosek oalimenty ale za co mam życ z 2 dzieci do czasu wyroku o przyznanie alimetow. pomużcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freeluna
jeśli już to pomóżcie, nie pomogę, pożycz od rodziny, matko z kim się wiążecie kobity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jenny.33
a dotychczas za co żyłas,skoro mąż Ci nie dawał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a oppieka społeczna?
Nie znam się na tym, ale chyba jest jakaś zapomoga dla kobiet w takiej sytuacji. W ostateczności możesz iść do domu samotnej matki: przynajmniej będziesz miała z dziećmi co jeść i gdzie spać do czasu uzyskania tych alimentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko..następna mądra..\ a czemu dałaś sobie zrobić drugie dziecko z debilem? Kobiety, zacznijcie troszke myśleć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboo.
nie znam sie na tym, ale czy nie jest tak, ze w tym wypadku panstwo placi alimenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe:):) ale do tego trzeba troszkę czasu moja droga. a poza tym..dlaczego ja mam płacić za jej głupotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie płcisz za jej głupotę
Jeśli w ogóle będziesz za coś płacił, to za długi jej męża. Cóż to za kuriozum winić w takiej sytuacji wierzyciela, jakim jest dziecko, a jeszcze większe: winić matkę wierzyciela, za to, że ktoś ma u jej dziecka dług. Wińcie dłużnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dłużnika..ale ktoś chyba do tego długu współdoprowadził nieprawdaż? inteligentna kobieta nie decyduje się na drugie dziecko podczas gdy już wie z kim zyje!! Odpowiedzialna matka nie szykuje takiego lusu własnemu dziecku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie płcisz za jej głupotę
Do długu doproadził dłużnik :) My wszycy spłacamy ogromny dług publiczny naszego kraju, często obwinia się za to tego czy owego, ale nie słyszałam jeszcze, żeby ktoś pytał z pretensjami: dlaczego wierzyciele Polski mają żyć za nasze? - Bo to tak naprawdę są ich pieniądze. Pieniądze, które my płacimy to są pieniądze temu dziecku należne. Fakt - nie od nas tylko od jego ojca, ale to w końcu nie dziecko samo u siebie zaciągnęło dług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhkj
idz do opieki spolecznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia03
jestescie wszyscy mądrzy bo żaden z was niebył w takiej sytuacj pracowałam po 16 godzin ale od roku choruje na raka dla tegon nie moge pracowac a muj mąz nie od zawsze był taki jak teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nubsibshddb
złóż do sądu wniosek o zabezpieczenie powództwa. Znajdź wniosek w necie. Wtedy sąd w terminie 7 dni wystawia wyrok zabezpieczający do czasu zakończenia sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość . .........................
" no i dlatego trzeba samej sobie dawać a nie wisieć na mężu" ------------ Zgadza się, jak ci nie pasuje to się wynieś. Mąż ma kasę on rozporzadza. Nauczyć się tego nigdy nie łaska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×