Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

revolver

kryterium wyboru faceta przez kobiety

Polecane posty

to takie , że po facecie musi być widać, że będzie odpowiedni w łóżku... jeśli kobieta tego nie poczuje , to nawet nie zainteresuje się danym osobnikiem..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kassiaaa
Dokladnie. Jak widze faceta, ktory powala mnie swoim widokiem i zachowaniem na kolana to mam ochote zrobic dla niego wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kassiaaa
Lubie silnych i stanowczych mezczyzn, ktorzy wiedza czego chca i to biora. Takich maczo. Ale nie udawanych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macho to trochę osobny temat ...chodziło mi tu bardziej o to , co wy nazywacie "tym czymś" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Będę szczera do bólu
jak miałam 18-20 lat wierzyłam w wielką miłość do grobowej deski i nawet przez myśl mi nie przeszło, że mogę kiedykolwiek być z kimś innym niż z moim pierwszym chłopakiem. Miał bardzo małego, nie wiem dokładnie ile cm bo wtedy nie mówiło się o tym by mierzyć, ale na oko tak z 11-12 cm . W łóżku był kiepski (teraz mam porównanie) i nie mówię tu o tym, że dlatego bo mał małego, tylko dlatego że nie miał temperamentu i nie uznawał innej pozycji jak klasyczna i na boku:O poza tym pare ruchów i po wszystkim, nie myślał o mnie, ale ja go tak kochałam:D Później po kilku latach poznałam w pracy faceta i się zakochałam, prawdziwa chemia i sex nieziemski:classic_cool: Z perpsektywy lat wiem, że facet dobry w łóżku i lepiej wyposażony ma większe szanse i rzeczywiście takie jest kryterium wyboru, jesli mamy jakiś wybór a jak nie, to kobieta bierze co jej się trafi, by nie być samą. I niech się tu wpisują dziewczyny i na mnie bluzgają, ale prawda jest oczywista:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi niektórzy kumple co mają problem z "kobietami" nie wiedzą gdzie tkwi przyczyna - ja im mówię - oni nie chcą chyba tego słuchać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toudi...
czyli albo jesteś pociągający FIZYCZNIE i masz ich "miłość" albo nie wzbudzasz pożadania WYGLĄDEM i zostajesz prawikiem? to az takie proste???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mam sobie na czole napisać ile mam "wzrostu" i w "pasie" oraz, że znam 163 pozycje??? na czole lepiej nic nie pisać ....lepiej pokazać oczami...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wreszcie mam pomysł na busines
facet musi miec duzego i wiek poniżej 35 lat :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet musi miec duzego i wiek poniżej 35 lat a co tymi powyżej 35 ? wszyscy mają małego? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zionę ogniem jak zjem czosnek jesz czosnek przed spotkaniem w cztery oczy z kobietą? rozumiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podświadomie kobieta podobno ceni w facecie skłonność do ryzyka, gdyż taki ktoś instynktownie mówi: mogę sobie pozwolić na więcej bo mam lepsze geny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×