Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trzeba marzyć

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ co myślicie ,uwagi ,rady _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Polecane posty

Gość trzeba marzyć

Hej ,chciałabym was zapytać , czy uważacie że kupowanie używanych ubrań to obciach . Myślę o allegro . Powiedzcie mi tez czy kupiłybyście zestaw zrobiony z ubrań uzywanych ale ładnych ,modnych. Wyszperałam na allegro fajną aukcje z uzywkami z angli ,raz już kupiłam pare kg po 35 zł za kilo i było ok ,tutaj jest po 20 zł ,komentarzy ma mało ,ale pozytywne ,wartałoby coś zadziałać ? http://allegro.pl/odziez-cream-worki-2-kg-tanio-cena-kg-20-zl-i1502613917.html Dodam że ja mam konto na allegro z 56 pozytywami ,żadnych negów i neutrali. Tyle że ubrań jeszcze nie sprzedawałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plątam się po kuchni
ja zawsze kupuje używane i dla siebie i męża i dzieci ,to żaden obciach , są ładne i niepowtarzalne ,na allegro też kupuję ,łaże po second handach. A ty chcesz to kupić i sprzedać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupuje dla dzieci
ale średnio się to opłaca. w lumpeksie kupie fajne za 10-12 zł za sztuke. Na allegro musze tez tyle dac, a często wiecej plus przesyłkę doliczyć, a niektórzy sobie zawyżają i zamiast 4 zł za list ekonomiczny placi się 8. Zestawów nie kupuję bo nigdy mi się wszystko w nich nie podoba. Uważam, ze handel na allegro upada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będę rodzić aaa
ja kupuję na allegro ,bo mieszkamy na wsi , second handów brak ,na aukcjach zawsze wyszukam coś fajnego za przyzwoitą cene .Myślę że jak chcesz handlować używkami to spróbuj bo jest masa takich ludzi co mieszkają na wsi ,albo gdzieś gdzie z secondhandami lipa i pozostaje im allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba marzyć
tak ,chodzi mi by to kupić i sprzedawać ,proszę o dalsze uwagi i opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupuje dla dzieci
a jak w tych workach bedzie jakis szajs z lat 90? i nikt ci tego nie kupi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz musisz sama rozważyć ,tutaj cała masa handlarzy ,prędzej sama kupi takie worki aniżeli szczerze napisze ,raczej jak już to by wyeliminować potencjalną konkurencje ,przeczytasz że nie warto ,że to że sramto . A sami handlują bo tak najłatwiej dorobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w porywach na 2
eee nie sądze , użytkowmnik ma dobrą opinie na allegro ,a ciuchy z angli są naprawde spoko , nigdy z niemiec nie kupujcie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba marzyć
właśnie sie zastanawiam ,jak wspomniałam kupiłam raz po 35 zł za kg ,wziełam wtedy 10 kg też angielskie właśnie i byłam bardzo zadowolona , opchnęłam po kolezankach i zarobiłam ,chodzi mi jednak bardziej o to czy na allegro schodzą zestawy używane ,wiecie ,kupić ze 4 worki tu i porobić zestawy ,bo ileż można po znajomych sprzedawać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamine szczęściea trzy
na nieba sklepieniu ,czemu mamy jej nieszczerze gadać ? Jak bedzie miała fajną aukcje to sprzeda bez problemu i konkurencja nie ma tu nic do rzeczy . Ja tak zarabiam siedząc z dziecmi w domu ,wcale nie jest żle ,można czasem i 1000 zł zarobić . A tak na marginesie zapraszam :):) http://allegro.pl/mega-zestaw-tylko-modne-r-42-44-firmowe-hm-i1483097512.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba marzyć
ładną masz tę aukcję "mamine ..." powiedz mi ,a poważnie wyciąniesz tysiąca ? bo wiesz ja na początek bym chciała tak chociaż 300 dorobić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa jajka
pasożyty w domu siedzące ,do roboty a nie szmaty wciskać ludzią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamine szczęściea trzy
marzycielko :) czasami tak , mam dwa konta na allegro ,wiec jest ok , powiem Ci tak , raz miałam tylko 150 ,innym razem 1020 ( notuje i wrzucam do skarbony) ,najgorsze były początki , jak jeszcze nie umiałam focić , wklejać , i nie znałam się na szablonach . A ty jaja ,sam jesteś pasożyt ,mam małe dzieci i chce być z nimi i jednocześnie coś odkładać też dla nich a ciuchy mam ładne nie żadne szmaty .Zazdrosna konkurencja ,trol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a fuj poraszka
j jak morzecie kupować dziecią używki , błe ,syf nad syfy ,ja nie kupuje w szmatexach ,brzydze się ,jak bede mieć dziecko to tylko nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba marzyć
wątpie by cie było stać na nowe z taką ortografią ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralantalala
"mamine....." fajne masz ciuchy na aukcji dla kobiet puszystych :) napraawdę świetne i modne. Skąd je bierzesz na aukcję???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamine szczęściea trzy
:P oj dokładnie to się nie przypucuję , mniej więcej coś takiego jak z tej aukcji co myśli nad tym "trzeba marzyć " nie jestem złośliwa i nie "tępię " konkurencji ,ale dokładnego zródła nie podam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja dziś nic nie gotuje
super , w takich worach są takie ciuszki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamine szczęściea trzy
są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×