Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wizytowawawa

ZNALAZLAM U NIEGO NARKOTYKI

Polecane posty

moze ale ja sie boje jutra...tak zwyczajnie:(i boje sie że nikt mnie juz niepokocha i boje się o dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neli_$
autorok wspolczuje ci z calego serca,taki facet to wrrr 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neli_$
podnosze up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mozna sie
tak uzeznic od faceta no pytam jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neli_$
przeciez ten facet to zwykly gnuj:O wiesz co znaczy chore dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neli_$
*gnoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj moze byc gorzej
NATYCHMIAST składaj o alimenty i o rozdzielność majątkową, jeśli to mąż, bo może przepuścić całą kasę na prochy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wizytowawawa Jestem w szoku,po co ja tam zagladalam mamy dziecko,chore i powazne problemy finansowe.Doslownie na wszystko brakuje.Dzis wstawiajac pranie w jego spodniach ,w tej malutkiej kieszace znalazłam folje po fajkach,w niej papier a w srodku biały proszek...poszłam zapytac co to jest...i tak od slowa do slowa wywiazala sie awantura.Powiedzial ze to morfina bo go wszystko boli (faktycznie skarżył się wczsniej na bóle,a ostatnio nie )wyzwalam go od cpunow itd. Wyprowadzil się a ja zostałam sama w wynajetym mieszkaniu z dzieckiem i 50zł w kieszeni. Siedzę tu i nawet jedna łza mi nies padnie... czy jestem jakas nienormalna,czy to po prostu szok ? co mam dalej robic ?swojej rodzinie nic niemiwilam jeszcze,czuje się strasznie Według mnie przegrałaś chwilowo życie, czyli jesteś trochę nieudaczniczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ty tam
a co to "jestes nieudaczniczka"? tylko zeby komus dokopac,co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ty tam
i radze zajrzec do slownika:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ocieraczu Napieralski
i ty będziesz nieudacznikiem jak cię potrąci samochód na zielonym świetle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśl dzieciaku. Każdy ma mózg i wie z kim się zadaje. Narkoman i to jeszcze zażywający opiaty to totalny kanał. Kobieta pisze, ze nie starcza im kasy, czyli nie potrafią sobie samodzielnie dawać radę w życiu, a więc sa nieudacznikami. Bieda, narkomania, według ciebie to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ty tam
juz nim jest,to widac po postach na innych topikach:) do autotki wspolczuje ci bardzo niewiem czy ja przy takich opotach dalabym rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej nie będę. Po pierwsze już z 5 razy próbował, po drugie mogę pracować w domu. Mam odpowiednią wiedzę ku temu. No i po ostatnie, jako zaradny życiowo ubezpieczyłem siebie i moją rodzinę od wypadków samochodowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ty tam
czytaj ze zrozumieniem :)ona to dzis odkryla,i wcale sie jej niedziwie ze sie boi.Z tego co pisze wcale niewynika ze zwiazala sie z narkomanem.Rownie dobrze to moze byc amfa i jednorazowy incydent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
One zawsze odkrywają po czasie, ze facet jest inny. Są głupie i ślepe. To jest typ tej co by była bita i by nie mogła odejść od faceta. Dowiedziała się, że facet to syfiarz - bo tak się nazywa ćpunów na dnie (uzależnionych fizycznie, pewnie stąd te bóle) i chce żeby wrócił. Włos się na głowie jeży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ty tam
"po pierwsze juz5 razy probowal" jakos tego nigdzie nie ma :)biedna ta twoja rodzina:O zaradny zyciowo facet nieprzesaduje na kafe wieczorem w niedziele,pewnie jestes sam i dlatego tyle jadu w tobie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ty tam
kochana bedzie dobrze zdrowka dla dziecka zycze badz silna bo chore i mamy pogrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za słowa otuchy:)całą noc nie spalam :( ocieracz ja sie niewiazalam z narkomanem,on cały czas pracuje,wyglada i zachowuje się normalnie.Nie wszystko jest takie proste,i dobrze o tym wiesz,tylko przed monitorem to latwo jest kogoś nazwać glupim,slepym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawo jazdy
No co znalazłaś i teraz musisz wyczaić czy często bierze. Bo wiesz u mnie na studiach co drugi walił na sesje a teraz firmy mają, zony, dzieci itp. Więc jeśli walnie od czasu do czasu to jeszcze nie tragedia bo jak mu pomożesz i wesprzesz to d radę rzucić. Tylko nie krzykiem bo to nie pomaga. Przemyśl to pomyśl, czy często chodził pobudzony, ręce mu się trzęsły czy miał tzw "zjazdy" wtedy kiepsko się czuje, czy ma apetyt czy je rzadko. To na pewno speed był. Ale głowa do góry wesprzyj go to dacie radę to duży problem ale nie tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karamalka
Na tej strnie można zamówić poradniki na temat uzależnienia od alkoholu i innych substansji psychoaktywnych, współuzależnienia.... www.przemiana.otwarte24.pl Księgarnia Przemiana Literatura Uzależnień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasablanckagdkska
i daj spokoj,narkotyki to nic dobrego heh skad wiem ? poznalam chlopaka w wieku 16 lat i tak to dzis trwamy oczywiscie imprezy na poczatku sprobowalo się tego i owego tylko nie wiedzialam ze on tez probowal a moze juz byl i jest dalej uzalezniony od palenia ale jest. W wieku 24 lat ma ok 10 tys. długu przez to i dalej w to wchodzi a mi juz powoli brak sil bo wiadomo chcialabym miec kogos dla kogo jestem ja wazna a nie narkotyki nie mowie ze calkowicie mnie zlewa ale sa glupie przyklady ktore otwieraja mi powoli oczy ze przyszlosci z nim nie ma,chcialabym miec dzieci uwielbiam i pragne je mieć ale..ale sa dlugi i nie moge pozwolic na to by moj dzieciak mial w rodzinie patologie takze ciesz sie ze odszedl,on bedzie dalej w tym gownie tkwil a Ty juz jestes wolna mimo tego ze nie wiedzialas,poznasz kogoś i napewno bedzie lepiej wierze w Ciebie,szkoda ze nie da sie tak wierzyc w swoją osobę dodam że sama jestem uzależniona od palenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hela

Witam ja u swojego meza znalazlam dzisiaj pudelko z proszkiem, karte twarda i jakąś rureczke chyba do wciagania. Masakra jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość less is more
6 minut temu, Gość Hela napisał:

Witam ja u swojego meza znalazlam dzisiaj pudelko z proszkiem, karte twarda i jakąś rureczke chyba do wciagania. Masakra jakas

Daj mi to, sprawdzę w laboratorium z czym mamy tutaj do czynienia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tough woman
1 minutę temu, less is more napisał:

Daj mi to, sprawdzę w laboratorium z czym mamy tutaj do czynienia. 

To nie temat do żąrtów. Opka powinna zgłosić sprawę na policje i niech tam zbadają te środki psychoaktywne.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość less is more
1 minutę temu, Gość tough woman napisał:

To nie temat do żąrtów. Opka powinna zgłosić sprawę na policje i niech tam zbadają te środki psychoaktywne.

 

Policja sprawdzi nie tylko tę substancję, ale i mieszkania, piwnice, samochody, po co to komu. Ja to zrobię lepiej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
17 minut temu, less is more napisał:

Policja sprawdzi nie tylko tę substancję, ale i mieszkania, piwnice, samochody, po co to komu. Ja to zrobię lepiej. 

Moon nie przestań cpać już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×