Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myniax67

jak kuchnia ?

Polecane posty

Gość myniax67

Witam ...mam dylemat jakie meble kuchenne wybrać :( . Czeka mnie wreszcie upragniony remont kuchni. Czekałam na niego 10 lat.... Postanowiłam wygrac styl mebli - no i się zaczęło .... Ponieważ moja dotychczasowa kuchnia to obraz rozpaczy - teraz jak stoję przed jej oficjalnym i ostatecznym wyborem nie wiem co wybrać. Styową czy nowoczesną ? Pokój gościnny mam w antycznych , starych meblach - pozostałe 2 normalne. Podobają mi się zarówno nowoczesne(zresztą pozostała część rodziny wolałaby właśnie takie) a ja sama nie wiem . Może mi ktoś doradzi ? Pokój o którym wspomniałam , nie jest połączony z kuchnią .... Kuchnia nie jest duża (2,5/ 3). Jaki kolor ciemny , czy raczej jasny ? Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz od Ciebie zalezy bo w koncu to Ty bedziesz w tej kuchni gotowac i bedzie ona w Twoim domu. ja generalnie nie lubie jak w domu jest misz-masz stylow. za kuchnia w bardzo jasnych kolorach tez nie jestem. kuchnia ma byc przede wszystkim funkcjonalna i czysta. musi miec duzo polek, schowkow, szufkad, przegrodek, cargo i koszyk na rurze tez sa fajnym rozwiazaniem. no i zabudowana lodowka i zmywarka. generalnie jesli masz jeden pokoj w starych meblach a reszte w nowoczesnych to moze trzymaj sie tego kierunku? niech jeden pokoj zostanie inny a kuchnie zrob nowoczesna np. z elemantami czerwieni, pomaranczu. ewentualnie mozesz zrobic cos takiego. jak jest u moich rodzicow. maja salon ze stylizowanymi meblami, sciany w drewnie a teraz chca zmienic sufit. kuchnie maja w stylu posrednim. meble faktura i stylem nawiazuja do salonu ale rozwiazania sa nowoczesne. i tak maja zielone 'marmurowe' blaty, stalowy zlew, stalowe sprzety typu okap, kuchnia z plyta i gorny panel od zmywarki. miedzy tym wszystkim sa dwie niklowane rury, jedna z koszem na owoce. bardzo fajnie zostalo to zaprojektowane i wcale nie jest nackane czy kiczowate bo na to mam uczulenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podaj mi wymiary kuchni
informacje dotyczace polozenia drzwi i okien, oraz wyjscia kominowego/wentylacyjnego, gazowego, i wodno-kanalizacyjnego to ci ja zaprojektuje i wrzuce jej zdjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myniax67
dzięki za pomoc...ale wiem mniej więcej jak ustawić meble - problem z ich wyborem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość być może niewdzięczna
tez sie przymierzam do robienia kuchni... ja wybieram meble koloru wanilia i cemny brąz. a co dajesz na podłoge ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myniax67
na podłodze mam już kafle . Byłam dzisiaj w brw ....na nic się nie zdecydowałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa kafle... właście wczoraj M. upuścił maselniczkę i poszła w drobny mak dlatego kaflom w kuchni mówię zdecydowanie - NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TEŻ JESTEM NA TYM ETAPIE
Ewa 33 a co masz na podłodze w kuchni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie kafle mam szukam już z rok wykładziny pcv, którą na te kafle chce położyć tylko nie mogę znaleźć odpowiedniego wzoru i grubości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak cos spadnie z wysokosci
to i na pcv sie pobije:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niekoniecznie sprawdź sobie z wysokości 1,20 - rzuć talerz czy filiżankę na płytki i na wykładzinę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam w kuchni
zielone meble tzn taki ciemnozielony marmurkowy blat i obramówki i jasniutki pistacjowy na szufladach i szafkach dodatki tez zielone ale nie za duzo ich bardzo mi sie podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko jeden kolor w całym pomieszczeniu? a ściany jakie? podłogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam w kuchni
sciany biale a na podlodze panele jasny braz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam w kuchni
no i stół drewniany z szyba przezroczysta a z dodatkow zielonych mam czasem zaslony takie lekkie jasnozielone lub firanke z zielonymi drobnymi akcentami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Krakowie i Warszawie działa firma Graff Art Project. Warto sprawdzić co mogą doradzić. To nic nie kosztuje, a wiem, że znają się super i można podjąć bardziej świadomą decyzję. Są też na www.GraffArt.pl warto!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli masz tego typu dylematy to może zastanów się nad tym czy nie fajnie byłoby zatrudnić biuro projektowe / dekoratora do urządzenia wnętrza. Jesli ma być naprawdę dobry to możesz rozważyć n-design z Warszawy. No chyba, że już udało się podjąć ostateczną decyzję no i masz czas na przeprowadzenie całego remontu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×