Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama 19 miesiecznego synka

Domki letniskowe nad morzem

Polecane posty

Gość gość
A ja serdecznie polecam Owocowe Domki w Sarbinowie. Kompleks jest całkowicie NOWY - 2015r. Przyjazny rodzinom z dziećmi, domki nad morzem 400m od plaży. Cechy: - wykończone w drewnie - w pełni wyposażone - parterowe, wolnostojące - zaciszna okolica, bliskie sąsiedztwo przyrody - tarasy od strony południowej - plac zabaw dla dzieci - parking ogrodzony na terenie ośrodka - lodówka, czajnik, aneks kuchenny - pełny zestaw garnków, sztućców, szklanek i talerzy - łazienka z WC i prysznicem - 350m do centrum Więcej zdjęć, opisów i aktualnych promocji na http://www.owocowedomki-sarbinowo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, że znajomi byli ostatnio nad naszym morzem, bo byśmy tego nie znaleźli – bogdansopot.pl Wam też się spodoba, jest miło, przestronnie i do grup studentów nic nie mają, bo jest taka izolacja, że Was nie będzie słychać. Tylko po oknach butelkami po wódce nie nawalajcie sąsiadom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My jeździmy często do Rusinowa, bardzo fajna okolica zwłaszcza jak z dziecmi się wybbiera ktos :) tutaj są zdjęcia i informacje www.adam.jaroslawiec.pl Ja bardzo lubię tam jeździć można na prawdę odpocząc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi udało się namówić męża na kupno niedużego apartamentu nad morzem w Pogorzelicy. I tak z uwagi na zdrowie jeździmy często nad morze, wiec w sumie nawet się to bardziej opłaci. Bardzo nam się podobają te apartamenty http://master-house.com.pl a poza tym cena jest rozdąsna jak na lokalizację nad samym morzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Sarbinowie piękne domki Perła 2 ;) Nie mam namiarów, ale pewnie uda Ci się znaleźć w necie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wszystko zależy od budżetu, ale posiadanie własnego domku nad morzem jest realne - takich wolnych inwestycji jest bardzo dużo, wystarczy poszukać - http://www.baltica-heaven.pl/ Ale nie zmienia to jednak faktu, że bez solidnych środków nie da się daleko zajechać z tematem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://wiselkadomki.pl/ gorąco polecam dla rodzin z dziećmi, ale nie tylko :D mnóstwo atrakcji na terenie samego ośrodka, poza tym blisko do Międzyzdrojów, niedaleko pole golfowe i jeziora z rowerkami wodnymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym był za tym, żebyś wzięła także pod uwagę na przykład hotele SPA, które mają specjalnie przygotowane oferty dla przyjezdnych. Sam raczej już dawno zrezygnowałem z domków letniskowych na rzecz hoteli SPA, bo po prostu zacząłem korzystać z wypoczynku. Masaże, pływanie w basenie - kiedy na dworze pada deszcz i jest paskudna pogoda oraz inne warte uwagi atrakcje, których nie oferują w domkach. Bardzo fajną ofertę w tym segmencie ma - www.unitral.pl i sugeruję przejrzeć i dobrze się zastanwoić czy to nie lepsza opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 19 sierpnia mam wolne dwa domki na jednej ogrodzonej osobnej działce. Wszystko do wyłącznej dyspozycji: duży basem stelażowy, dla dzieci i dorosłych, trampolina, boisko, huśtawki, grill itd. Zapraszamy rodziny z dziećmi. Domki z aneksem kuchennym, łazienką pełne wyposażenie, nowiutkie, czyste, zadbane. Ładnie zagospodarowana działka z wieloma atrakcjami dla dzieci. Domki nie są nad samym morzem, trzeba do plaży podjechać autem ok 20 min. Bardzo blisko do jeziora, ok. 100 m. Ładna spokojna okolica, działka granicząca z lasem. Na działce duży basen, trampolina, piaskownica, huśtawki, domek na drzewie, zabawki. Lokalizacja, dużo zdjęć domków i opisów na domki.businesscatalyst.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kilka razy była w Rewalu. Jestem bardzo zadowolono. Plaża ładna i zadbana. Cisza i spokój. Bardzo fajne miejsce dla całych rodzin. Noclegi w Rewalu znajdziesz na http://otonoc.pl/noclegi-Rewal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnym miejscem są Domki Perła 2 w Sarbinowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinn5
Takich domków innych obiektów wypoczynkowych najlepiej szukać na portalach turystycznych. Płn jest na nich spisów takich firm. W różnych internetowych katalogach stron również znajdziesz takie obiekty http://krajowy.biz/firma,janinaartpl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatrinkaaL
W tym roku byłam w Domkach Bałtyckich we Władysławowie. Jak się uda z urlopem, to w maju wracamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może troszkę inna bajka, ale w świnoujściu macie super ośrodek, Bryza się nazywa.Nie jest drogi, więc jeżeli ktoś nie ma wielkiego budżetu, to supr opcja. My tam byliśmy w tamtym roku i było naprawdę mega ;) Warunki jak na te cenę naprawdę super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariaMakisz
Pod tym linkiem http://www.morskachatka.pl/ znajdziesz super opcję domków i pokoi w Dziwonowie. Wysoki standard, a nawet apartamenty. Już coraz mniej czasu zostało do wakacji, więc warto sprawdzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie dokonaliśmy rezerwacji na przełom lipca i sierpnia w ośrodku Imperiall w Sianożętach. Tym razem zarezerwowaliśmy cały domek letniskowy, bo wybieramy się całą rodzinką z synem, synową i wnuczkami. Obiekt leży tuż przy plaży i oferuje szczególnie najmłodszym dzieciom bardzo dużo atrakcji. Ofertę znaleźliśmy na stronie pod adresem www.imperiall.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chcemy tanie nocowanie, to Bryza jak najbardziej - nie wiem czy w świnoujściu czy okolicach będziemy mieli tańszą opcje. Do tego miło zakukają jak na takie ceny, co też jest ważne, nie dosc, że nic się nie sypie (a w takich miejscach niestety bywałam ;/), to jest naprawdę łądnie, miło i przyjemnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amarizella
Bryze znam dosc dobrze, i powiem Wam, ze faktycznie jezeli szukamy taniej opcji, to mają jak an swoje ceny bardzo przyjemny standard. parking i internet za darmo, telewizorki w pokojach a i co ważne, - zwierze domowy problemu im nie robią. To już mnie wgl bardzo zaskoczyło, na plus oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam z mężem i wnukami podczas ostatniego lata w Poznaniaku (Wicie). Miejsce było idealne na rodzinny wypoczynek. Do dyspozycji mieliśmy bardzo przyjemny domek z wygodnymi łóżkami i też wszędzie panująca czystość. Cenowo pobyt był bardzo korzystny, a okolica jest bardzo malownicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dom do wynajęcia nad morzem, dokładnie w okolicach Ustki to znalazłem w wakacje przez portal www.meteor-turystyka.pl Dobrze pamiętam, bo szukaliśmy dość długo jakiejś ciekawej, nie za drogiej oferty. Było w porządku, rzeczywiście domek czysty, zadbany, przestronny, wszystko to co było w ofercie na stronie się pokryło z rzeczywistością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam kilka uroczych miejsc nad morzem gdzie warto spędzić wakacje i do jednych z nich należą domki poznaniaka. Atutem tego miejsca jest przepiękna okolica, mili ludzie, a sam nocleg jest spędzanyc w fajnych warunkach za nie duże pieniądze. Osobiście polecam samemu to sprawdzić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam domki w Niechorzu http://www.kamiennykrag.com/ to co widać na zdjęciach nie odpowiada rzeczywistości , jest jeszcze piękniej , domki czyściutkie , wspaniale wyposazone , atrakcje dla dzieci ( plac zabaw i domek dla dzieci ) , świetna polowa kuchnia z której mogą korzystać wczasowicze , gdzie monzna rozpalić ognisko mimo tego ze kazdy domek ma swój własny murowany gril ,właściciele przemili . Brak słów zeby opisać słowami to miejsce . Sama miejscowość jest bardzo ładna , jest gdzie chodzić i zwiedzać , zarówno ośrodek jak i całe miasteczko dostosowane jest dla ludzi niepełnosprawnych ( chodniki mają łagodne zjazdy co pozwoliło mojej teściowej bez problemu poruszać się skuterkiem inwalidzkim . Ja jestem zachwycona i na pewno tutaj wrócę moze jeszcze raz w tym roku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto sprawdzić przed zaklepaniem miesjca opinia w interncie żeby się nie naciąć i ja z narzeczonym wybraliśmy Poznaniaka jako miejsce noclegowe. Dobrze trafiliśmy, bo wszystko było zgodne z opisem z internetu i panuje całkiem sympatyczna atmosfera, która wszystkim się udziela. Domki dobrze wyposażone, czyste, a całość pobytu w normie. Polecamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amaj
Byłam w ubiegłym roku w Domkach Groszek w Sarbinowie. Cisza i spokój, nieco na uboczu, a wszędzie blisko. Byliśmy w małym naprawdę fajnym domku 4 osobowym (na terenie są też duże domki piętrowe). Wyposażanie super, domek idealny dla rodziny z 2 dzieci. Teren jest zamknięty i ogrodzony, fajny plac zabaw widoczny z domków. Dzieci wybawiły się i wyszalały za wszystkie czasy. Na plaże blisko z 5 minut drogi. Wracaliśmy wypoczęci i wyluzowani, ale tydzień to mało :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijaguanka
Przy tak małym dziecku domek letniskowy to najlepsze rozwiązanie. Ja bym jednak na taki dłuższy wypad nie polecała miasta, a jakieś ciche miejsce, gdzie maluch będzie mógł pooddychać świeżym powietrzem i zapoznać się z przyrodą. Fajnym miejscem na taki wypad będzie http://www.domek-radawa.pl/ W pobliżu jest zalew, gdzie można sie popluskać. Jest tam naprawdę przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byliśmy w domkach POZNANIAKA w Wicie we wrześniu, większą grupą,kilka rodzin z dziećmi. Bardzo przestronne i komfortowo urządzone domki. Super miejsce na wspólne grilowanie. Dzieci również zadowolone z placu zabaw . Najważniejsze-przesympatyczni i życzliwi właściciele.Polecamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz w lipcu mieszkałem w domkach Poznaniak i nawet nie wiedziałem, ze Wicie jest tak przepiękną miejscowością. Bardzo blisko miałem do morza, a sam domek przestrzenny, ładny w środku i nawet była łazienka. Bez problemu się pomieściliśmy w piątkę i nie było za ciasno. To miejsce polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×