Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość liskowa1982wawa

biegunka objawem ciąży?

Polecane posty

Gość liskowa1982wawa

Wiem, wiem, zaraz będzie stos odpowiedzi, ze to nie objaw ciązy, ale.... Czytałam o charakterystycznym bablowani brzucha na początku.. U mnie zaczęło sie tak.. Jutro powinnam mieć okres-mam nadzieję, że nie bo staraliśmy się intensywnie:) Jest mi bardzo słabo, jestem spąca, nie mogę się nad niczym skupic, wczoraj było mi strasznie goraco, dziś zimno.. Od kilku dni mam charakterystycze żaby w brzuchu,a dziś doszła biegunka.. Jadłam to co domownicy, nikomu nic nie jest.. Myślicie, że mogł sie udac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liskowa1982wawa
Ale w tobie duzo negatywnych emocji:) Proponuje sam/a sie walnij w glowke-najlepiej o sciane:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myślę, że twoja córeńka musi
Prędzej okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrrr............
bo z lewej strony to od serca ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liskowa1982wawa
wariatek na tym forum nie brakuje... nie wytrzymalam i polecialam do ubikacji zrobic test i wiecie co... wyszly 3 kreski wielkie jak stad do afryki. czy to ciaza mnoga? ale sie ciesze! czy mozna juz okreslic jakos plec dziecka?? jedna byla blado rozowa druga bardziej rozowa a trzecia czerwona. poradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liskowa1982wawa
odpowiedz mi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liskowa1982wawa
Ale musisz być nieszczesliwy/a skoro wchodzisz i zasmiecasz ten watek stekiem bzdur podszywajac sie pod kogo tylko sie da:D Mam gdzies to co piszesz:D Dziękuję CI mamo :) Czytalam wlasnie dzis o tych biegunkach:) Mam iskierke nadziei, ze sie udalo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 19 miesiecznego synka
Prosze bardzo , kochana:) Ja miałam biegunkę przez cała ciąże a na koncu wysrałam z nią mojego synka:) Powodzenia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 19 miesiecznego synka
Sama widzisz jakie frustratki tu siedza na forum :) Podszywanie sie to jedyna rzeczy, jaka tworzy ich zycie sensownym, wiec nich im ziemia lekka bedzie tym biednym kobietom bez zycia, pasji, rodziny, za to z wielkimi komplekasmi, ktore zaslinione siedza przed monitorem zaparcie wymyslajac te marne podszywy ;) Zapraszam na gazeta.pl. Tam nie ma takich cudakow jak na kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko zrób test... a najlepiej betę z krwi... ja swoje testy sikane robiłam w obu ciążach na 3 dni przed terminem @... m.in dlatego, że byłam pewna, że się udało... zbyt dobrze znam swój organizm, by nie zauważyć, że dzieje się z/w nim coś innego niż zwykle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liskowa1982wawa
No właśnie.. Ja nigdy się tak dziwnie nie czułam. Jedyne co mi przychodzi do glowy to jakiś wirus jeszcze... Poczekam do jutra, jak @ ie bedzie to tescik zrobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 19 miesiecznego synka
grrrrr............- a ja sie tobie dziwie, ze nie potrafisz czytac ze zrozumieniem. Jest wyrazna roznica miedzy SA, a MOGA BYC, tak? Nigdzie nie napisalam TAK, TO SA OBJAWY CIAZY, a wszedzie pisze, ze TAK, MOGA BYC. Jakbys poczytala wiecej topikow na ten temat lub pogadala z roznymi kobietami to wiedzialabys, ze objawy ciazy moga byc bardzo rozne, nawet moga objawic sie jako biegunka lub wrecz odwrotnie zatwardzenie, a ja nic na to nie poradze, tak juz jest i mimo, ze generalnie sa objawy, ktore przyjmuje sie za charakterystczne w ciazy, a ktorych wszyscy wiedza, to sa tez takie, ktore pojawiaja sie u garstki kobiet i nie sa takie popularne. Logiczne zreszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powodzenia życzę :) dodam jeszcze, że nam udało się zajść w ciążę 2x za pierwszym miejscu, więc nie było ani czasu ani miejsca na "wkręcanie" sobie objawów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 19 miesiecznego synka
grrrr....- poza tym jeszcze jedno: w druga ciaze zaszlam niespodziewanie, a objawy pojawily sie jeszcze przed terminem planowanej @, ale ze kobita ze mnie doswiadczona, znam swoj organizm i wiedzialam jakie mialam objawy za pierwszy razem, od razu wiedzialam co jest grane bez wkrecania sobie ciazy i wymyslania Bog wie czego, wiec nie wydziwiaj, tylko wiedz, ze wszystko jest w zyciu mozliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liskowa1982wawa
My już jakiś czas się staramy ale nigdy nie bylo takich akcji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liskowa1982wawa
wczesniej to tylko czasem cos popuscilam a teraz zesralam sie dwa razy w sklepie do tego obsralam mezowi kutasa jak mnie zapinal w pupe :/ czy to objaw ciazy w 100 procentach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liskowa1982wawa
żal. pl -->ale z ciebie imbecyl-zero inteligencji!!! Ja już się testowalam kilka razy za wczesnie i teraz wole poczekac, zeby wynik byl pewny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liskowa1982wawa
Drugi dzień, objawy takie same, @ brak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajęczynka
Ja na przykład tydzień po zapłodnieniu dostałam silnej biegunki, gorączki i wymiotów a zaczęło się bólem podbrzusza, potem przeszło na żołądek... dwa tygodnie później okazało się, że to ciąża. Kreseczka na teście była ledwo widoczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musiałaś temat z 2011 odkopac, żeby o swojej sraczce napisać? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale się uśmiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×