Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość qwerc

po jakim czasie zrobiłyście test??

Polecane posty

Gość qwerc

ja się zastanawiam czy 9 dni po stosunku test wykryje ciążę?? No ale zdrugiej strony nie wiem kiedy doszło do zapłodnienia bo kochamy się niemal codziennie. Jak myślicie jutro mogłabym już testowac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerc
bo nie wytrzymam do dnia spodziewanej miesiączki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrob w dniu spodziewanej miesiaczki ja robilam przed kilka dni i wyszly negatywne (dwa rozne) powtorzylam w dniu @ i teraz juz jestem w 11tc pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerc
dzięki za odpowiedz i gratuluję ciąży!! :) raczej nie ytrzymam tyle czasu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerc
a miałaś trudne pytania w teście? ja ostatnio kupiłam w kiosku i odpowiedziałam tylko na dwa pytania, bo były trudne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerc
zdupczaj podszywie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chcesz to zrob ale jezeli udalo ci sie zajsc w ciaze to bardzo watpie w to zeby wyszedl ci pozytywny tez nie moglam wytrzymac i zrobilam wczeniej jak zobaczylam jedna kreske to mi bylo strasznie strasznie smutno, i czulam ten okres bo bolaly mnie piersi, brzuch bylam wiecej niz pewna, ale tak dla czystego sumienia zrobilam w dniu @ i wyobraz sobie moje zaskoczenie i radosc jak pokazaly mi sie dwie:) warto poczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sikane robiłam w obu ciążach na 3 dni przed terminem @... z tego co slyszałam i czytałam 10 dni po zapłodnieniu można pokusić się o betę z krwi... jest szansa, że da już wiarygodny wynik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerc
a ja ostatniego stolca miałam w momencie, gdy sikorka-bogatka przysiadła na brzózce pod którą przykucnęłam, by owego stolca oddać. chwilę później wspomniana sikorka zwróciła się ku mnie z lubieżnym uśmiechem i filuternym błyskiem w oku zatykając nos głośno zakasłała achu-kachu, kha-kha..!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem to czekanie dobija
Ale jak nie chcesz mniec falszywego negatywu to radze poczekac, czasami to daje pozytyw po 5 dniach spodziewanej @ nigdy nie wiadomo kiedy dojdzie do zaplodnienia a co dopiero do zagniezdzenia....powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerc
oki może wytrzymam jeszcze jakieś 2 tygodnie a jak nie to zrobie jutro i co 3-4 dni :) ten podszyw jest nawet zabawny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×