Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ankahooliganka

ktora siec komorkowa jest najtansza?

Polecane posty

Gość gość
ja w Novum S.A mam prąd i jak przysłali mi ofertę na komórkę to się nawet nie musiałam zastanawiać tylko skorzystałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem, że Novum Sa to mało znana oferta, ale nie bałam się sprawdzić ich oferty - nie jest zawierana na czas określony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Novum to najgorsza firma NIE POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika11978
Novum S.A najgorsza? bo co? Jakieś konkrety?Ja mam u nich komórkę za 25 zł z netem 10gb i nie wiem co w tym jest najgorszego? Wszystko mi działa jak trzeba.Net nie zrywa.Wszystko dla mnie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na jakich nadajnikach działa novum? ja mam w mobile vikings i oni działają na nadajnikach play, i jestem bardzo zadowolona z vikingów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdzałaś ofertę nowego polskiego operatora Otvarta? Ja uważam, że są najtańsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aero2 jest dobre, tylko że przy Windows 10 będzie mulić, bo Windows 10 to szpiegostwo - pobierają sie nieustannie jakieś dane których ty nie pobieras, natomiast w Windows 7 elegancko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też mam w Novum z abonamentem i netem a mamie wziełam tylko abonament bez netu bo nie korzysta. Siedzi sobie na wsi. dzwonimy codziennie.Rozmowy bez problemów, pełen zasieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajny pakiet ma sieć wRodzinie :) za 60 dni płaci się 30 zł i w tym są nieograniczone rozmowy w Polsce i za granicą no i internet 10 gb :) no i wysyłają za darmo starter https://startery.wrodzinie.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iksik90
sprawdźcie https://wrodzinie.com.pl/ od niedawna wszedł tam fajny pakiet gdzie za 60 dni placi sie 30 zlotych - moim zdaniem sie opłaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się z przedmówcami, 30zł za 60dni. aktualnie wRodzinie najlepsza opcja na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinutkaaa
mobile vikigns! Płace 25 zł i mam wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariaw

To jakaś nowa sieć? Nic o niej nie słyszałam. Pewnie daje jakąś super ofertę i zniknie z rynku za pół roku zostawiając swoich klientów na lodzie, jak to ostatnio miało miejscu u jednego z operatorów. Wole zapłacić trochę w mobile vikings, gdzie i tak oferta jest bardzo dobra i mieć pewność, co to sieci w której jestem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×