Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
anilewe1989

Żele intymne, nawilżające, jaki najlepszy? jakie doznania?

Polecane posty

Witam:) może jest ktoś kto doradzi jakiś fajny i w miarę przystępnej cenie żel nawilżający do pochwy? Chciała bym spotęgować doznania i myślę ,że to by mogło pomóc..:) a jak wy uważacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ja właśnie też zastanawiam się nad tym rozgrzewającym ale czytałam ,że on często uczula... ale chyba zaryzykuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja najbardziej lubie truskawkowy durexa ale generalnie wszystkie dzialaja tak samo ;) zalezy sie jak sie nimi bawicie itd to zabwa nakreca, nie zele :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jem kisiel
dobra jest oliwka dla niemowląt pollena czy dżonson end dżonson :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otco...................
w jaki sposob one dzialaja i czy faktycznie mocno pobudzaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 678987678909876
mnie odrozgrzewajacych i chlodzacych tak piecze ;p jeszcze jak lekko sie zatre podczas sexu to koniec;] przerzucilam sie na unimila czerwonego, truskawka superposlizg i jest jadalny wiec idealny do orala:) i w porownaniu do durexa supercena teraz w naturze 14zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klassi
Myślę żeby dobrze dobrać takie rzeczy dla siebie warto się przejść do tego sklepu warszawskiego przy rondzie ONZ. Mają tam bardzo fajną obsługę, która odpowiednio doradzi konkretny produkt. No i człowiek nie czuję się tam skrępowany, co jest ważne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abasmati
Mocno pobudza na pewno Libidizer, z Quality Sex Lab. Fakt, że do najtańszych nie należy, ale jest naprawdę wydajny. Poza tym, kurcze, ja jestem zdania, że na takich rzeczach się nie oszczędza aż tak:) Warto spróbować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kukusia142
Ja polecam poszukać na http://sexish.pl/ . Oferta jest różnorodna, a cena przystepna Kupiłam tam dobry nawilżający żel intymny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowita900
Hej ja też polecam sexish.pl , bo faktycznie mają fajną ofertę żeli, doznania po nich są nieziemskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saraW334
ja uwielbiam kupować żele na http://wstydliwie.pl/ bo mają przeogromny wybór i świetne smaki. Widziałam też jakieś naturalne i nieuczulające więc naprawdę fajnie jak ktoś ma wrażliwą skórę z tendencją do alergii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulaM34
Koniecznie zajrzyj do sklepu https://zeleerotyczne.pl/sklep/ gdzie znajdziesz kilka propozycji żeli intymnych również to stosunku analnego oraz oralnego. Są wykonane na bazie wody i przebadane dermatologicznie, także nie ma się czego obawiać. A zapewniają rzeczywiście wzmocnione doznania, aż żałuję że nie zaczęłam stosować ich wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olmire

Hejka. Czy ktoś może używał żelu libi gel? Jak Wam sie podobało? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muntka

To jest moze żel ala durex o? Mamy  ten durex o ale powoduje u mnie nieprzyjemne pieczenie tak wiec seks z nim nie jest wcale taki przyjemny jakbym sądziła 😞 Szczerze to żałuję,ze sobie coś takiego kupiliśmybo tanie nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość varna

Wypróbuj sobie ten libi gel - moim zdaniem, pod względem ceny do jakości jest to jedna z lepszych opcji. 
Generalnie robi dobrą robotę 🙂 Piszę z doświadczenia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leklerk

Libi gel polecam, ogólnie do niedawna wydawało mi się, ze najlepszym żelem jest po prostu tradycyjny niebieski unimil, ale libi gel również jest bardzo przyjemny. Po pierwsze daje dobre nawilżenie, po drugie rzeczywiście poprawia uczucia podczas uprawiania seksu jednocześnie nie powodując pieczenia jak to bywa w przypadku zeli durexa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbujcie Vagisan w kremie, ma fajny aplikator, dobrze nawilża i może być stosowany też przy antykoncepcji hormonalnej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×