Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malaladypankzmiastalodzi

wywalić go z grona znajomych na fejsie?

Polecane posty

Gość malaladypankzmiastalodzi

Bardzo obraził mnie mój dobry kolega, jestem obrażona jest mi przykro, nie mam ochoty go oglądać wiecej i zastanawiam się nad wywaleniem go z grona znajomych z fejsa. Wywalić czy dac sobie spokój z demonstracjami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiktok on the clokc
dzisiejsze czasy, fejsbuk jak mafia, wkurzysz mnie to Cie "usune"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaladypankzmiastalodzi
bardzo brzydko mnie nazwał, bo odkryłam że kłamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak nie zauważy, ze go usunęłaś, bo fb to nie nk i nie obwieszcza 'usuwania' wszem i wobec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy to takie istotne?? Chcesz to wywal, żebys nie oglądała jego zdjęcia na fb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze tez nie macie co robic
dzisiaj w ogole istneieje jeszcze swiat realny oprocz tego fejsa? nie podniecajcie sie tak, bo bedzie jak z nk. niedlugo pojawi sie jakis myprofile.com i wszyscy tam przejda. co za zenada w ogole. po co go tam masz w znajomych, i po co ci konto. wlasnie po to, zeby cie ktos obrazal? nie pisz tylko, ze dla utrzymywania kontaktow ze znajomymi, bo ja to robie przez komunikaotory, telefon i w bezposrednim kontakcie. ale wiem, ze fajnie jak ktos ci komentarz da, pokazesz kolezankom, ze masz nowe ciuchy na fotce i bylas w hiszpanii, a moze przy okazji jakis ksiaze z bajki napisze niespodziewanie pewnego wieczoru, nie? :) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaladypankzmiastalodzi
ale on mnie nie obraził przez fb, tylko w realu. A na fb jest po prostu w gronie znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×