Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zlekkazaniepokojona

Czyżby ciąża?

Polecane posty

Gość zlekkazaniepokojona

Ostatnią miesiączkę dostałam 14 lutego. Wcześniej przez kilka miesięcy (3-4 mies.) miałam zawsze tego samego dnia miesiąca- zawsze dostawalam dokładnie 15. A w tym mies.? Dzisiaj mamy 17 i nic... nie dostałam ani 14 ani tym bardziej 15. Dodam, że od ponad tyg. odczuwam nadwrażliwość piersi, czasami też trochę pobolewają. Zawsze przed okresem miałam obfity śluz (czasami gdy czułam, że coś ze mnie leci biegałam do toalety sprawdzić czy to czasem nie okres). A teraz nic... W dodatku wczoraj miałam mega chęć na sex. Nie wiem czy coś z tego co napisałam można uznać za objaw? Teraz jestem w pracy także dopiero wieczorem będę mogła zrobić test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Ty powinnaś wiedzieć najlepiej czy istnieje szansa na ciążę... co my możemy wiedzieć? jeśli była możliwość, że doszło do zapłodnienia to istnieje również szansa, że jesteś w ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlekkazaniepokojona
Na tym forum jest dużo matek dlatego napisałam tutaj. Nie proszę żebyście mi napisały czy to ciąża czy nie. Chciałabym tylko wiedzieć czy mialyście takie objawy gdy zaszłyście w ciążę. Gdyby nie było możliwości, że jestemw ciąży to bym nie pytała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppppppppp
hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka x 2
nie wiesz co to test ciazowy???? ginekologow wirtualnych szukasz czy wrozek na tym forum???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedynie test prawdę Ci powie... ile byśmy odpowiedzi Ci tutaj nie napisały i tak dalej nie będziesz nic wiedziała / nie będziesz mieć pewności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamamama26
może to dlatego że luty ma 28 dni!!! śmiesznie liczysz - przecież miesiąc ma rożne ilości dni a okres powinien być liczony w dniach liczac od 1 dnia @ - np. co 28 dni a nie że zawsze w ten sam dzień miesiąca... luty był krótki więc masz obsuwe ze 3 dni i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×