Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jenkamała80

Kiedy pierwsze objawy ciązy+++

Polecane posty

Gość Jenkamała80

ja miałam termin @ na wczoraj...nie ma.dziś pojawiły sie mdłości,a piersi przestawały boleć dzień przed@ a bolą bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrob test jak najszybciej :) ja objawow nie mam do tej pory poza brakiem miesiaczki a to juz 19 tydz trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy objaw zawroty głowy, ale najbardziej widoczny mdłosci w nocy i rano w 38 dc wtedy zrobiłam teścik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jenkamała80
A nie lepiej poczekać jeszcze kilka dni? Tyle razy czytałam ,ze nie zawsze wychodził test wiarygodny? a brzuch pobolewał?Mnie 2 dni temu bolał tak jak bym juz miała dostać@,biegałam do wc ale nic czysto do dziś:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym zrobila na twoim miejscu bo ciekawoc by mnie zzarla hihi:) ale to juz od ciebie zalezy. Ja robilam dzien przed @ i wyszly 2 kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robiłam w obu ciążach na 3 dni przed terminem @ i też jestem pełna podziwu dla Ciebie, że jeszcze nie zrobiłaś testu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jenkamała80
zrobię jutro,albo dziś jeszcze jak uda mi sie kupić test.... A któraś z was miała już tak wcześnie podejrzane objawy.....Jakie? Nie chce sie nakręcać,bo wiadomo @ może sie opóźnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie bolal brzuch jak na @ z poczatku i kul mnie jajnik no i piersi a raczej sutki bardzo mnie bolaly i odrzucilo mnie od kawe i papierosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam objawy ciazy co miesiac przez 9 miesiecy starań, raz byłam pewna ze no musze byc w ciazy i nie innej opcji, cóż fantazja i kontrolowanie wszystkich sygnałów bywaja mylace. dopiero jak odpusciłam sobie ciagłe kontrolowanie ciała, temp i innych dupereli zaszłam w moja upragniona ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jenkamała80
jajnik mnie już dziś tylko leciutko kuje .Ale całe piersi bolą tak ,że nie mogę zetrzeć marchwi do zupy,bo w tedy całe bolą. No nic poczekam do jutra:)W sumie objawy i tak przypominają zbliżająca @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jenkamała80
Tak,ale ja nie wypatruję objawów.Ciąża była by zaskoczeniem:(Ale nie będę panikować.Chodzi o to ,ze to objawy dały mi do myślenia,ze mogę być w ciąży,bo do wczoraj nawet nie podejrzewała bym ,ze mogę w niej być,więc tez nie wyczekiwałam ich i braku@.Wiadomo ,ze nie zabezpieczamy sie tylko stosujemy stosunek przerywany,ale 8 lat juz tak sie kochamy i niespodzianki nie było .Toteż nie myślałam przez ten cykl,że mogło by dojść do zapłodnienia.Fakt cały okres płodny kochaliśmy sie bez prezerwatywa,ale tak jak już pisałam .....to nie pierwszy raz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bshldgbhj bdcsaiu
witaj autorko zrób test , i życzę aby były dwie kreski. Ja w poprzedniej ciąży miałam tak, że 6 wrzesnia owulacja , 10 dni pózniej tzn 16 wrzesnia zobaczyłam ze mam wielkie nabrzmiałe sutki, zaskoczona poszła kupic test zrobiłam i ujrzałam 2 kreski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jenkamała80
mamuska88..dziękuję:) Bez względu na wynik dam znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Dowiedziałam się 2 tyg temu , że jestem w ciąży. Teraz to 7 tydz. Przyznam szczerze , że nie bardzo brałam pod uwagę dzidziusia, bo razem z mężem jeszcze troszkę chcieliśmy poczekać, ale ... :) Apropo objawów u mnie wyglądało to tak: przede wszystkim spodziewałam się miesiączki i dolegliwości zdecydowanie wskazywały na to , że za moment już dostanę, ból brzucha typowy dla okresu, piersi ciut bardziej pełne i ciężkie niż zwykle, ale jednak. Stan podgorączkowy wieczorem też się często zdarzał, dopiero jak trzy dni z rzędu przemaglowały mnie mdłości i silne wymioty uznałam , że czas na test. Pewnie w każdym przypadku wygląda to inaczej, ale u mnie cały czas występują bóle okresowe, ale lekarz powiedział , że to normalne bo macica zaczyna się przygotowywać do powiększenia i , że może to trwać nawet do końca 1 trymestru. Wspomnę jeszcze o jedzeniu, to że we wczesnej ciąży główną dolegliwością są zazwyczaj wymioty to rozumiem, ale w moim przypadku to wyjątkowo dokuczliwa forma, czy jem czy nie jem mi niedobrze, praktycznie cały czas, od słodkiego odrzuciło mnie kompletnie, podobnie od mięsa i wędlin, jedyne co przechodzi mi przez gardło to bułka z serkiem topionym albo żółtym :) Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenkamala80 czesc i jak robilas ten test czekam na odpowiedz z niecierpliwoscia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez jestem ciekawa jaki wynik... jejku ja juz zapomniałam jak to było w 1 trymestrze... od momentu zrobienia tesciku do 14 t.c miałam mdłosci, czasem zeby sobie ulzyc musiałam wspomóc sie palcem w gardle, tez kompletnie nie miałam i teraz tez nie mam ochoty na słodycze, za to na początku pamietam jak pojechałam do krakowa jadac tramwajem myślałam zeby wysiąść bo musze natychmiast zjesc żurek kwaśny ...wysiadłam i szukałam baru mlecznego.... :) autorko daj znac jaki wyszedł wynik !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dolllka:) no ja na szczescie takich zachcianek nie mam i nie mialam to juz 19 tydz ponad a szkoda chcialabym chociaz raz miec ochote na cos konkretnego :) ale z braku mdlosci sie ciesze ogromnie :) a czujesz juz ruchy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
obawy teraz nie;] ja jestem w 13 tc i gdyby nie brak miesiączki i to że między 6 a 9 tygodniem bolały mnie okropnie piersi w cale nie powiedziałabym że jestem w ciąży;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuska 88 co do zachcianek oj działo sie .... w grudniu lody, czesto kwasna zupa a to zurek, a to szczawiowa, potem to przeszło i jak minął 3 miesiac i maluszkowi zaczeły trwadniec kości to nie było dni zebym nie zjadła na sniadanie chleb z zółtym serem i pomidorem i tak potrafiłam przez 2 tygodnie a ruchy czuje juz od 15-16 tc ( delikatne bulgotanie, jakby puszczanie baniek ), codziennie od rana czekam na ruchy córeczki czasem kopie juz od 8 ale najczesciej zaczyna buszowac po 11 rano. czasem jak sie nie rusza a chce zeby kopła to palcem stukam a ona mi za kilka minut odpowie ale nie zawsze, czasem ja sie nastukam a ona nic- wiec wywnioskowałam ze rusza sie i kopie kiedy jej pasuje a nie kiedy ja chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty czujesz ruchy i jaka płec maluszka -w ktorym tyg poznałas płec, ja w 17 czyli tydzień temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie pierwsze objawy to była senność i duuuuży apetyt aha i jeszcze kawa mi nie wchodziła. kiedy sie zorientowałam że mi sie okres spóźnia 7 dni to zrobiłam test, wyszedł pozytywny i od tego czasu miałam lekkie mdłości rano. no i cały czas senność okropna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to twoja pierwsza ciaza ?? ja jeszcze nie znam plci na usg ide 23/03 i juz sie nie moge doczekac a co do ruchow to juz sama nie wiem to moja pierwsza ciaza i kurde czasem mnie cos stuknie albo przesunie sie fajnie po brzuszku ale mowie sobie ze to w jelitach a dzis czulam pulsowanie w macicy i zdawalo mi sie ze to napewno malenstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moja II ciaza ( I poronienie w 10 tc), wiec tak naprawde to moja pierwsza ciaza. u mnie nie da sie pomylic ruchow jelit z maluszkiem, bo ruchy jelit odczuwam znacznie szybciej takie błyskawiczne bąbelkowanie - nreszta znam je od lat, a ruchy czy czasem pluski, teraz juz mocne pukniecia maluszka nie da sie pomylic z niczym innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze czuje tak wczesnie ruchy bo jestem szczupła, choc wałeczek tłuszczyku na brzuszku zawsze miałam,...ale ruchy czy bulgotanie na poczatku bało sie odczuć poniżej pępka a powyzej spojenia wiec tak tłuszczu nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem szczupla tzn bylam bo teraz przybieram na wadze moze nie widac ale czuje sie strasznie nabrzmiala i takaaaa wielka hihi :) a masz brzuszek ja mam taki sobie nie za duzy nie za maly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszczaaa1
Ja zrobiłam sobie test 6 dni przed spodziewaną miesiączką. Gdy spojrzałam na wynik po 1 minucie - była 1 kreska. Wyrzuciłam test do kosza. Gdy go opróżniałam kilka dni później, okazało sie, że są na nim 2 kreseczki. Następny test zrobiony w labolatorium potwierdził ciążę w dniu spodziewanej miesiączki. Z objawów: niestety nic ponad normalne objawy "na okres". Ból piersi, skurcze na dole, hustawka nastrojów. Jedynie przed okresem (gdy jeszcze nie wiedziłam o ciąży) miałam straszną ochotę na sałatę i marchewkę / surowe warzywa. Aha - i alkohol jakoś mnie odrzucał (co wydało mi się maksymalnie dziwne!:-).Do dziś (14 tydzień) nie miałam żadnych nudności, wymiotów, dziwnych pobolewań. Ot, czasami tylko czuję jak rozciągają mi się mięśnie na dole brzuszka - rodzaj ciągnienia. Oprócz witamin i magnezu nie stosuję żadnych "wspmagaczy" :-) Czekam na wystający brzuszek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×