Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poszukująca sukni.............

Poznań- gdzie kupiłyście swoją suknię ślubną

Polecane posty

Gość poszukująca sukni.............

i ile za nią zapłaciłyście ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktotamekkkk
http://www.sukniealffredo.pl/ kupiłam w tym salonie pod Poznaniem; zapłaciłam 1500 zł; zdjecia na stronie nie sa zachecajace, ale w salonie prezentuja sie sukieniki wspaniale; panie szyja także według pomysłu pani młodej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukująca sukni.............
dziękuje Ci bardzo ! myślę, że się tam wybiorę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktotamekkkk
moim zdaniem warto; w salonie sa tez sukieni w komisie panien mlodych, ktore wczesniej u nich kupily; mozna zostawic na pol roku; moja jeszcze tam wisi :) sukienki w ronym stylu, jest w czym wybierac; ja bylam ze swojej bardzo zadowolona, kuzynka tez tam kupila zachecona moja opinia i tez nie zaluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukująca sukni.............
na stronie widnieją dwa adresy Kostrzyn i Września, a Ty w którym byłaś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktotamekkkk
w kostrzynie; w kostrzynie jest pracownia, tam szyja, we wrzesni maja tylko sklep , tak mi sie wydaje; umow sie do kostrzyna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukująca sukni.............
przepraszam napisałaś, że pod Poznaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukująca sukni.............
ok dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktotamekkkk
cieszzę się, że mogłam pomóc: ) owocnych łowów życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogo autorko ja mam do sprzedania suknie ślubna wejdz prosze na mój topic pod tym samym nickiem tam sa ZDJECIA obejrzyj sobie mysle ze ci sie spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...???....!
Biancanneve na Głogowskiej 27 w Poznaniu. 1700 zł (połowa ceny na metce, bo trafiłam na promocję, gdy robiono miejsce dla nowej kolekcji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukasz DJ na swoje wesele? Właśnie znalazłeś! Wesele to wyjątkowe wydarzenie, dlatego prowadzenie go należy powierzyć odpowiedniej osobie. Taką osobą z pewnością jestem ja sam :) Bogate doświadczenie ja Podstawa to elegancki ubiór, zawsze na wesele ubrany jestem w garnitur. Doświadczenie jakie zdobyłem na wszystkich weselach na jakich dotychczas miałem przyjemność grać pozwala mi "wyczuć" przy czym goście będą się najlepiej bawić W swoją pracę zawsze wkładam swoje całe serce, zawsze angażuje się w 100% W czasie wesela staram się jak najwięcej mówić, co pozwala zintegrować się z gośćmi. Poza weselami zagram również na: - 18-stkach - imprezach firmowych - rocznicach - urodzinach - sylwester Zapraszam do umówienia się na spotkanie, na którym będą Państwo mieli możliwość dogłębniej zapoznać się z moją ofertą. Kontakt: - 781 746 142 - marcin.882@wp.pl - GG 205 4093 POZNAŃ ZAPRASZAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynasolska
witam serdecznie przyszłe PANNY MLODE :) ja swoją suknię ślubną kupiłam w salonie na ul. Strzeleckiej w Poznaniu, SALON VIVIEN. Odradzam ten salon. Obsługa niekompetentna, do podpisania umowy jesteście traktowane z szacunkiem później wasze zdanie nie ma już znaczenia. Pani, która opowiada o swojej działce pod Poznaniem nie ma najmniejszej ochoty na kolejnych przymiarkach "pochwalić" się postępami swojej pracy nad waszą suknią. Póki nie macie swoich uwag i swojego zdania jest wszystko bardzo dobrze w przeciwnym razie obsługa staje się AROGANCKA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Atelier Anna Korytowska na Garbarach. Można tam znalezc zupełnie unikatowe suknie ślubne z naturalnego jedwabiu, a każdy klient jest tam traktowany indywidualnie i profesjonalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj trafiłam wreszcie na coś interesującego. Nie ukrywam, że mam rozmiar nie mały (drobne 46) więc znaleźć elegancką, ładnie leżącą i świetnie prezentującą się sukienkę nie jest łatwo. Ale w salonie Visual Chris na Piątkowskiej w Poznaniu to się udało! Nie wierzycie? Zobaczcie same jakie super kiecki ! www.visualchris.pl/kolekcja_rozmiary/4 - Ta w środku jest moja! Fajna nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Ja kupiłam suknię ślubną w sklepie Isel Onir i była po prostu piękna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

Ja oglądałam i chyba zdecyduję się na suknię ślubną od Violi Piekut - otworzyła salon na Głogowskiej, obejrzałam i przepadłam ❤️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 15.06.2019 o 18:46, Gość Iza napisał:

Ja oglądałam i chyba zdecyduję się na suknię ślubną od Violi Piekut - otworzyła salon na Głogowskiej, obejrzałam i przepadłam ❤️ 

A wymyśliła już cokolwiek własnego, czy dalej zrzyna chamsko cudze projekty?

plotek.pl/plotek/56,79592,23867200,piekut-ubiera-polskie-gwiazdy-ale-jej-...enki-to-kopie-dowodow...enki-to-kopie-dowodow.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×